Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 18:30, patrYX93 napisał:

> CDA to skrót czy nie ma pełnej nazwy???
CD-action

O Boże no tak!!! Sam nieraz się dziwie mojej głupocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już jest temat o gazecie, to wiecie może co jest z Extra Grą?bo to bardzo fajna gazetka, z fajnymi grami, i tanimi:P
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie czasopismo/gazeta Click jest dobre,ale:
Jest trochę krótkie,brakuje mi obszerniejszych recenzji,gry nie są ciekawe(te które dodają).
Ale nie zmienia to dzania iż po CDA,Click jest moim 2 ulubionych czasopismem o grach komputerowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupowałem clicka! przez cały 2006 rok w sierpniu skapnąłem się że gry z clicka! jakoś mi nie pasują. wię kupiłem sobie cd-a do końca 2006 roku kupowałem clicka! i cd-a. teraz kupuje jedynie cd-a.


moim zdaniem click jest warty swojej ceny. oczywiście cd-a jest liderem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza gazeta to CDA, a na drugim miescu Click! CDA niestety ma dużą cene lecz fajne gry i recenzje, a w Clicku! też są fajne i ciekawe recenzje ale w CDA lepsze xD

A tak poza czytał ktoś z was gazetę Play? Jak raz kupiłem tą gazetę to zalewałem się złością, ponieważ mają tak głupio napisane recenzje i zawsze wsadzają bezsensowne gry... A więc nie radze kupować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 22:09, Bartolez napisał:


A tak poza czytał ktoś z was gazetę Play? Jak raz kupiłem tą gazetę to zalewałem się złością,
ponieważ mają tak głupio napisane recenzje i zawsze wsadzają bezsensowne gry... A więc nie
radze kupować xD


sam się o tym przekonałem(mam aż 3 numery) pierwszy raz kupiłem bo miałem starego kompa i już nie miałem w co grać drugi raz kupiłem bo były wormsy world party jako jeden z pełniaków a trzeci to siora kupiła dla sngles 2.

ogólnie kupuje gazety dla zawartości ale jeżeli gazeta nie ma nic ciekawego w sobie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:09, Bartolez napisał:

Moim zdaniem najlepsza gazeta to CDA, a na drugim miescu Click! CDA niestety ma dużą cene lecz
fajne gry i recenzje, a w Clicku! też są fajne i ciekawe recenzje ale w CDA lepsze xD

A tak poza czytał ktoś z was gazetę Play? Jak raz kupiłem tą gazetę to zalewałem się złością,
ponieważ mają tak głupio napisane recenzje i zawsze wsadzają bezsensowne gry... A więc nie
radze kupować xD



Masz racje recenzje sa do kitu,ale z gram isie nei zgodze.Ostatnio wyszedl PLAY za 20zł sa to chyba cztery gazety i ich wszytkie gry .niekiedy niezle gierki razem z tym daja (commandos3,sins i inne strzelanki jakeis ufo),niekeidy sa glupie gry,ale commandos 3:).CDA najlepsze recenzje pisze,kupiłem CLICKA i gra flatout jest suepr tylko ciagle nei iwem dlacego nikogo nei ma jak gram na multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click ostatnio zrobil sie całkiem,całkiem.Ostatnoi dali dobre gierki , fajne recenzje , niska cena , plakaty.Mi sie klik zazcyna podobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:09, Domon napisał:

Click ostatnio zrobil sie całkiem,całkiem.Ostatnoi dali dobre gierki , fajne recenzje , niska
cena , plakaty.Mi sie klik zazcyna podobać :D


Zapewne to najprostszy chwyt reklamowy, aby ludzie kupowali go częściej, dali dobry jeden numer na zachętę ;)
A co do skali ocen to ja bym w chwili obecnej Clickowi dał od 1 do 10 to 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Click! " co można powiedzieć o tej gazecie ostatnio były fajne gry niezłe recenzje oraz niska cena szczerze co raz bardziej mi się podoba ta gazeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:12, bukuć napisał:

ja se jom w tym tygodniu kupie

hehe,pisz normalnie!!!

Polecam naprawdę fajny numerek jest co poczytać, fajne gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redakcja Clicka mogłaby wreszcie zaktualizować swoją stronę internetową, bo ciągle widać stary numer, a nowego nigdzie nie ma, a od premiery minęło już 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gazetka, tania dają fajne pełne wersje i full dem, tylko słabiuteńka stronka i zbyt małe recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie image''u jest zdecydowanie lepiej, cena jest dużym atutem, ale sama objętość pisma jest niewielka, a gry przeciętne ( Flatout''a kupiłem sobie ostatnio w Tesco za 1,70 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Click! ma badziewny system ocen. Nie polecam nikomu tej gazety (to nie jest magazyn lub czasopismo), lepiej zapłacić dwa razy więcej i kupić coś dwa razy lepszego - typu CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować