Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii bije PlayStation 3!

85 postów w tym temacie

taaa najlepsza jest cena wii. W japoni po przelcizeniu na zlotowki ok 680zl. W usa 250$ czy li kokolo 750zl. A wpolsce ile? Ponad 1000zl. Smieszne ze polsce mniej od tych 2 narodow zarabiamy parokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Japonii PS3 można kupić już za ok. 1000zł, a w Europie będzie za 2400zł- to dopiero śmieszne:)

Ale i tak najśmieszniejsze, że pomimo tak niskiej ceny Japończycy dalej nie kupują PS3, które ma gorszą sprzedaż niż niezbyt popularne PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem Wii... jestem z tych co twierdzą, że grafa to nie wszystko... a tak na serio... Jeśli miałbym wybierać pomiędzy X-klockiem 360 a PS3 wziąłbym X360... ponieważ Ps3 pomimo to, że ma dużo lepszy hardware nie jest zbytnio lepsze w efekcie końcowym od X360... końcowe gry mogą być ciutkę lepsze... Wybaczcie ecz wollę wydać na konsolę 1500zł i kupić trochę gierek niż męczyć się z ciężkim grilem i drogimi grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:10, 1602 napisał:

W Japonii PS3 można kupić już za ok. 1000zł, a w Europie będzie za 2400zł- to dopiero śmieszne:)

Ale i tak najśmieszniejsze, że pomimo tak niskiej ceny Japończycy dalej nie kupują PS3, które
ma gorszą sprzedaż niż niezbyt popularne PSP...

Ja sie absolutnie nie dyiwe Japonia jest bardyo roywinietzm krajem a ludyie pracuja tam po 6-10godz.
Wiec nie maja cyasu abz grac na stacjonarnzch kosolach tzlko np. w autobusie na psp w drodye do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować