Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii bije PlayStation 3!

85 postów w tym temacie

Przecież to oczywiste że te całe wii sprzedaje sie lepiej...PS3 nie ma jeszcze w europie, a wii jest. Z czego Pan Iwata się cieszy...poczekajmy aż PS3 zawita u nas, w europie...pozdr dla wszystkich fanów PLAYSTATION!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać informacje o rozbitych lcd, sprzęcie AV i filmiki z emocjonalnego grania na Wii nie tylko nie popsuły sprzedaży, ale nawet mogły jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playsration jest dosc kiepawe moim zdaniem na konsolach nintendo zawsze byly lepsze gry np. seria The Legend of Zelda (Swietne gry najlepsze z gatunku action-RPG) lub seria platformowek z Mariem (wcale nie dla dzieci!).

Nintendo rulez!(szkoda ze w naszym kraju malo ludzi ma Gamecuba lub Wii sam moze kupie bo mam Gamecuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cios może nie nokautujący, ale Sony na pewno odczuło to uderzenie. Nie powiem, nieźle oberwali...ale z ziemi podnieść się nie trudno, a motywacja tym większa, nim więcej gleb się zaliczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolka Nintendo ma też kilka zalet, o których nikt nie wspomina. Po pierwsze jest mała, po drugie lekka, po trzecie tania, po czwarte nunchaku, po piąte cicha. Tych zalet nie ma konkurencja. Można ją zabrać bez problemu pod pachę idąc gdzieś na impezkę, a nunchaku do kieszeni. Wystarczy, żeby stał tam jakikolwiek tv lub monitor. W przypadku X0 trzeba wszystkie graty zebrać do pudełka i ponownie rozpakowywać na miejscu. Bezgłośna też nie jest. W przypadku PS3 przenoszenie jest prawie niewykonalne bo pudło jest prawie wielkości PC i porządnie się zmęczymy zanim to gdzieś zatachamy. A przecież jeszcze trzeba ze sobą wziąć kilka płyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... PS2 też słabo się sprzedawało na początku swej kariery. Cena PS3 jest wysoka, dlatego też tańsze Wii jest bardziej popularne. Jednak jak dla mnie, Wii nie jest rewolucją - ta konsola jest po prostu zbyt słaba. Nawet developerzy narzekali, jeszcze przed premierą, na moc nowego dziecka Niiny. I w obliczu tak poważnego deficytu powera sprzętu, nie uratują nawet niewiadomo-jak-dobre gry, ponieważ developerzy najzwyczajniej w świecie będą zbyt mocno ograniczeni. Po zachwycie przyjdzie rozczarowanie. A PS3 będzie się rozwijać.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Nintendo Wii nie ma NIC ciekawego oprócz swojego kontrolera. Nie oferuje nam - graczom nowych i ciekawych rozwiązań technologicznych (pomijając Wii-lota). Grafika na tej konsoli jest słaba, zdecydowanie gorsza niż na komputerach. Jedyną zaletą jest cena....
PlayStation 3 też ma wiele funkcji w kontrolerze, takie jak kierowanie samochodem poprzez przechylenie pada, czy też machanie padem góra-dół kiedy latamy smokiem. Pod względem graficznym bije wszystkie next-gen, posiada 8 rdzeniowy procesor oraz wbudowany dysk twardy w zależności od wersji 20GB i 60GB oraz nowoczesny napęd Blue-Ray, który pozwala na zapis płyty o wielkości 25GB i więcej. Konsola pozwala stworzyć multimedialne centrum rozrywki - na niej będzie można zainstalować Linuxa i posiadać ''prawie'' komputer.

Tytuły na PS3 według mnie też są lepsze od innych next-genów - Gran Turismo HD (za darmo!!), Resistance: Fall of Men, Wipeout, Tekken 6... długo by tu wymieniać.

Poza tym w Polsce ludzie oceniają PS3 mimo, iż nie jest ona dostępna w sprzedaży i na dodatek krytykują ją....

Zobaczycie - po roku lub dwóch latach wszystkim znudzi się ten Wii-lot i przesiądą się na nową konsolę Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znudzi albo nie znudzi ;) tego nie wiadomo :) hmm poza tym zamiast iść do siłowni pomachaj se z dwie godzinki Wii-lotem :P efekt podobny a na pewno przyjemniejszy :P wyobrażacie sobie tych Japończyków napakowanych, prawie bez szyi itd. ?? :P <żeby ktoś mnie nie oskarżył o głupotę zaznaczę, że ten post był w większości żartem, tak dla niekumatych :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 16:31, master matrox napisał:

Tytuły na PS3 według mnie też są lepsze od innych next-genów - Gran Turismo HD (za darmo!!),
Resistance: Fall of Men, Wipeout, Tekken 6... długo by tu wymieniać.


No właśnie- według Ciebie. Pomijam fakt, że uważasz za najlepsze gry które jeszcze nawet nie są na rynku- , Wipeout, Tekken 6 i całą resztę którą długo musiałbyć wymieniać. Co do Resistance:Fall of Man średnia z recenzji wynosi 88.5%. Najlepsza gra na Wii- The Legend of Zelda: Twilight Princess 94,9%

źródło: gamerankings.com

Dnia 07.02.2007 o 16:31, master matrox napisał:

Poza tym w Polsce ludzie oceniają PS3 mimo, iż nie jest ona dostępna w sprzedaży i na dodatek
krytykują ją....


Też jesteś jednym z tych którzy widzą źdźbło w oku brata swego a belki w swym nie dostrzegają?:P

Gdybyś w rękawie skrywał jeszcze jakieś rzeczowe argumenty to chętnie podystkutuję:P Bo te całe wychylania pada to jest dosępne w Wii. Posiadanie "prawie komputera" wogóle mnie nie satysfakcjonuje. Jak wiadomo prawie robi wielką różnicę. Do surfowania wolę standtartowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa konkurencja jest potrzebna, zgadza się. Ale bardzo się cieszę, że Wii tak dobrze się sprzedaje. To tylko dowodzi, że wizja Nintendo jest strzałem w dziesiątkę. I może konkurencja przestanie się naśmiewać z pomysłów, których reprezentantką jest Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że gram tradycyjnie nie wspomniało o pozycji M$ na rynku japońskim;P i o ich nowej stronie whatswrongwithu.com "kopmy leżącego" he? to w tym przypadku na pewno chodzi o M$;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż zacięcie trzymałem się PC to zawsze kupowałem co ciekawsze RPGi na PS2. Zebrałem z 40 tytułów, ciagle jest kilka które chcę kupić jak FFXII, a jak cena zestawu PS2 z grą doszła w hali dla idiotów do 480 złotych to niedawno kupiłem. Zacząłem od FFX i niezależnie od troszkę już przybladłej grafy gra mi się świetnie. Pewnie docelowo zbiorę z 60-70 tytułów tego co według mnie na tej platformie najwartościowsze. W grudniu nabyłem XBoxa360 - przekonało mnie Gears of War (to naprawdę fajna gra jeśli damy się ponieść atmosferze) oraz Mass Effect. Może nawet bardziej trailer ME - to taki lepszy Anachronox (do dziś nie mogę przeboleć, że nigdy nie ukazała się część druga). Obecnie z biblioteki około 140 tytułów dostępnych na X mam 14 i uważam, ze mam to co warto mieć (fani samochodówek mogą doliczyć z 3 tytuły). Głównym medium pozostał PC. Jeśli chodzi o PS3 to podobnie jak w przypadku X poczekam z rok żeby zobaczyć jakie gry wyjdą. Wii dla mnie samego jest bezużyteczne - GameCube z bajeranckim pilotem. Nie wiem co by musiało tu wyjsć zebym sie skusił. Może i jest fajne do zabawy ze znajomymi czy dziećmi ale znajomi+Wiimote+alkohol to pewna masakra mego dobytku, a dzieci nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musiał kupić - pewnie sami wykupują, żeby się chwalić wynikami.

Sony to mistrz źle wypromowanych technologii - PS3 do nich dołączy? Ja bym tak szybko tej konsoli nie przekreślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować