Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Seria Myst - temat ogólny

44 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 20:46, Wojtasss napisał:

Nie wiem :P nie grałem :P Ale jesli polecisz to moze sie skuszę :)

Polecam bardzo szczególnie IV gdzie wystepuja prawdziwe postacie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyszła Antologia Myst (3 części za 25 złociszy).
Kupiłem sobie, pograłem w jedynkę.
No bomba, bardzo mi się podoba. Ten klimacik. Ale jakbym grał w Mysta 10 lat temu gdy jeszcze był nowy
to bym chyba się rozpłynął. No cudo poprostu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie serie były i są świetne. Zagraj sobie w Myst IV, gdzie występują prawdziwi ludzie, to dopiero wygląda świetnie.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:07, Vidmol napisał:

Ale jakbym grał w Mysta 10 lat temu gdy jeszcze
był nowy
to bym chyba się rozpłynął. No cudo poprostu !!


taaa Myst 1 to było coś. Chyba odkurze moją płytke z tą grą. Dzięki tej grze stałem sie graczem. Pamiętam jak mój tato w to grał, a ja byłem mały i też chciałem grać na kompie :D i tak się zaczęło.... Eh to było coś. Ta gra miała "to coś". W inne części sagi nie grałem, może skusze sie na Antologie

graczo>>>> W staaarym Reahu też są żywi aktorzy, również świetnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



>Dzięki tej grze stałem sie graczem.

Dnia 24.05.2006 o 22:18, Arar napisał:

Pamiętam jak mój tato w to grał, a ja byłem mały i też chciałem grać na kompie :D i tak się
zaczęło.... Eh to było coś. Ta gra miała "to coś". W inne części sagi nie grałem, może skusze
sie na Antologie


Ja zupełnie tak samo, tyle że w Myst grał mój o wiele starszy brat. Teraz gdy gram w tą grę przypominają mi
się dawne obrazy i przebłyski że już to gdzieś kiedyś widziałem. Tak jak w Star Wars: Jedi Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) a ja kupilem w promocji 5 za 3 miedzy innymi antologie myst i jeszcze nie rozpakowalem :) mam od dawna IV, doszedlem do polowy i stwierdzilem ze poszukam i zaczne od jedynki... ciekawe, 10lat to wieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem początkującym "Mythowcem". Gram w demo IV, ale nie moge przejść początku - tam gdzie trzeba wpisać poprawny kod na tablicy z laserami. Lampy włączone, ale jak to ma wyglądać? Tam gdzie lasery padają mają się pola świecić czy odwrotnie? Bo mnie głowa boli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 22:08, graczomaniak napisał:

Wszystkie serie były i są świetne. Zagraj sobie w Myst IV, gdzie występują prawdziwi ludzie,
to dopiero wygląda świetnie.:))


A może Ty mi pomożesz? Bo ten temat jest mało popularny i zanim ktoś napisze...popatrz na mój poprzedni post, tam jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze Myst ma swoja klase i potrafi urzec.
jednak dla mnie jest jednak troche zbyt statyczny, wole przygodowki typu TLJ lub Syberia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w mysta 1 (heh, he kiedy to było), a pozniej w 2 czyli Rivena i jakoś mnie to zniechęciło do kolejnych części. Gra była ładna, piękne rendery, ale łamigówki mimo że nie aż tak trudne to bardzo irytujące gdyż niewiele z nich wynikało, brakowało postępu w grze, nic sie nie zmieniało. Pięknie i nudno. Ale przynajmnije nie morodowało się tysięcy wrogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś ten temat to może mi pomożesz. Chodzi o 2 część - Riven.
Problem jest następujący: Co należy zrobić w tych lokacjach (fotki) bo nie daje rady nic wykombinować. Jakby co to mam symbole z 5 kul (te malutkie) umieszczonych na wyspie (jedna w laboratorium reszta w ścianach). Mam przypisane kolory (lokacja z krzesełem obrotowym), do symboli z księgi (6 symboli, jeden nie ma koloru), symbole porównałem z tymi które widnieją na tych obracających się kulach i przypisałem symbole do wyspy. Obracające kule zatrzymałem oprócz tej na wyspie z laboratorium bo nie wiem jak ją zatrzymać (ta kula to 2 problem), to tego mam kod dostępu do kopuły i inne takie rzeczy spisane z księgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować