Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 17:12, Oskar 1994 napisał:

Co jest fajnego w nowym N4S ?? I czy mnie przekonacie aby ją kupił ??

Zależy na jaką platformę, bo jeśli na Xboxa to lepiej weź PGR4 albo Forza2.
Jeśli na PS3 to poleciłbym ci mimo wszystko Carbona. Kupiłem niedawno na allegro i gra przyszła wczoraj. Powiem krótko rewelacja. Szczególnie grafika na telewizorze HD Ready, jest znacznie lepsza od tej na kompie (wiem bo też mam na kompa) posiada spilt screena i HDR i bardzo dobre tekstury, ale grywalność też mnie urzekła. Ogólnie nie mogę się od gierki oderwać ito nie prawda, że jest taka krótka (ukończenie 100% zajmuje ok. 30 godzin, a jest też multiplayer). Jeżeli zaś masz na myśli PC i poszukujesz realistycznych wyścigów bierz DIRTa, nic mu na pieca nie podskoczy.
P.S. Alternatywą może być na wszystkie platformy Juiced 2, ale unikaj, słyszałem, że kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:01, player000 napisał:

Co jest grane?? zamówiłem Pre-Order NFS PS i powinno być przynajmniej wysłane do tej pory ale
w dziale "moje zamówienia" pisze że nie zostało wysłane i żadnego e-maila nie dostałem;/ czyżby
przesunęli termin wysyłki Pre-orderów??


Jakbyście nie zauważyli to w sklepie było napisane, że gra dojdzie dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 h to chyba troszkę przesadziłeś ja samą karierę w ajkieś 8-10 h przeszedłem czyli cała gra 20 h góra. a Carbona mam : P Więc już nie kupię. a jak coś to na PS3 biorę : P I myślę, że NFS PS będzie rewelacyjne. A ja kupię z sentymentu bo mam mam U, MW, Carbon :P Więc PS będzie następne : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:23, player000 napisał:

pytanie: gdzie to pisze??

z tego co wyczytałem to gra ma być wysłana 22.11 ale nie wiem czy tego samego dnia dojdzie...


Do mnie doszedł mail, że wysłano mi 20.11, a dojdzie 23.11, zamówiłem kurierem jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:02, MLODY2K6 napisał:

Inaczej ci napsize dziecko. bo 18 lat to jeszcze gowniarz jestes.


Widać, że ja również jestem gówniarzem ale polemizowanie z Tobą doprowadza niektórych do kur...

Czy TTBoS się chwalił, że ma kasę ? Z palmy spadłeś już kompletnie ? Napisał, że ma kasę to kupuje, trudno żeby kupował a nie miał kasy, nieprawdaż ?

Następna sprawa TT ma tutaj rację, każdy kolejny NFS jest wydawany jak Simsy czy FiFA. Byle do przodu, byle następna część ale ch*** z tym, że każda kolejna to niewypał albo tylko odgrzany kotlet i równie dobrze mógł bym grać w starszą część niż najnowszą. To jest kanał o NFS ? Miodowych lat się naoglądałeś ? Tadzika udajesz ? Kto tu w ogóle mówił o zamożności jego rodziców ? O ile dobrze pamiętam to Ty non stop chwalisz się swoim sprzętem a każdy kto ma gorszy niż C2D E6400, 2GB ramu 800 i GeForce 8600GTS to ma syf komputer, więc zastanów się co do kogo piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 12:26, TTBoS napisał:

> ALE TEMAT SIĘ WYCZERPAŁ!!!!!!!!! Zrozum to wreszcie. Wyścigi uliczne NUDZĄ już. Wiem że
Carbon
> jest INNY niż U2 ale chodzi mi o samą POMYSŁ street racingu który moim zdaniem już w Most
Wanted
> (ale ta gra była dobra) się wypalił. Poza tym mi U2 się dość szybko mnie znudziło i najbardziej

> drażniła mnie ta wychwalana przez większość swobodna jazda (tylko outruny były w tym fajne)


Aha wyczerpał... bardziej ograniczenia producentów co widać po każdej nowej części NFS.
Bo są zaślepieni sławą marki a nie jakością kolejne części robią jak Fifa itd byle wydać nowym
tytuł.

Sebo82 i nie kupie PS chyba ze siostra wyśle, ale mogę się założyć że mam o wiele więcej
gier oryginalnych niż ty ;s bo nie na widzę piratów bo muszę mięć pudełko i inne duperele i
najlepiej EK mam kasę to kupuje wiec ten cynizm zachowaj dla siebie i policz swoja kolekcje
od cioci z usa.


HAHAHAHAHAHA!! ale sie usmialem!!! zapraszam do mnie mozesz sobie policzyc ile mam oryginalnych gier ale nie wiem czy do tylu umiesz liczyc :) no ale nie mam zamiaru tu nikomu udawadniac co mam a czego nie!! skoro uwazasz ze masz wiecej ciesze sie i gratuluje!!!!

p.s
TTBoS ale sie na mnie uwziales!!! :))) nie no spoko ja tez nie chce wiedziec ile ty wydajesz na gry!! fajnie ze coraz wiecej ludzi kupuje oryginaly!!! wiec LUDZIE KUPUJCIE ORYGINALY!!!! i mam nadzieje ze nie zrozumiales mnie zle!!
pozdrawiam sebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozmawaimz Toba??? NIE to wara.
Kto tu sie przechwala komputerem?? 8600 badziew tak i to straszny kazdy Ci to powie jkazdy odradza te grafiki spytaj kogo chcesz kazdy poleci to co ja kupic ssobie GF poprzedniej seri bo te to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny post, który będzie się tyczył zawartości głowy jakiegoś użytkownika (ewentualnie będzie inną przepychanką słowną), a nie gry o której traktuje wątek nagrodzę degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUUUUDZIE!!! MAAAAM!!! mam juz pro streeta !! jak to sie stalo a wiec bedac w Plazie (poznan) wchodze do empiku i co widze stojak z gra!! cena 139,90!! ale co tam wlasnie gra sie instaluje i zaraz bede grac!! ludzie leciec do empikow i kupowac :P
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze że rozgryzłem czemu nowe nfs nie zapewniają takiej radochy jak stare (vide hot pursuit)...
Cały ból leży w ich rozbudowaniu. Teraz powodem żeby przejechać kolejny wyścig jest chęć zarobienia kasy lub kupna nowej cześci... a tu przecież nie oto chodzi. Dawniej włączało się kolejny wyścig tylko dla samej jazdy i radości z niej płynącej, a nie dla nowych spojlerów i hoodów... Właśnie tu upatruje sromotnych porażek kolejnych odsłon nfs....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:31, walgierz napisał:

Następny post, który będzie się tyczył zawartości głowy jakiegoś użytkownika (ewentualnie będzie
inną przepychanką słowną), a nie gry o której traktuje wątek nagrodzę degradem.



ale zastanawia mnie twoja niepotrzebna interwencja. Temat jest zakonczony wiec straszyc nikogo nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 12:22, MLODY2K6 napisał:

> Następny post, który będzie się tyczył zawartości głowy jakiegoś użytkownika (ewentualnie
będzie
> inną przepychanką słowną), a nie gry o której traktuje wątek nagrodzę degradem.


ale zastanawia mnie twoja niepotrzebna interwencja. Temat jest zakonczony wiec straszyc nikogo
nie trzeba

Ale pamietaj że moderatorom nie można sie kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 12:09, mati22222 napisał:

Sądze że rozgryzłem czemu nowe nfs nie zapewniają takiej radochy jak stare (vide hot pursuit)...
Cały ból leży w ich rozbudowaniu. Teraz powodem żeby przejechać kolejny wyścig jest chęć zarobienia
kasy lub kupna nowej cześci... a tu przecież nie oto chodzi. Dawniej włączało się kolejny wyścig
tylko dla samej jazdy i radości z niej płynącej, a nie dla nowych spojlerów i hoodów... Właśnie
tu upatruje sromotnych porażek kolejnych odsłon nfs....


Pierwszy Hot Pursuit to było cudo. No i jeszcze Porsche było świetne. Mnie do pełni szczęścia wystarczyłby remake tych dwóch gier :) Te same wozy, trasy i tryby gry w nowej szacie graficznej i dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przed 15 przyjechał kurier z moim pięknym, oryginalnym Pro street ;P Wypakowując paczke wyleciał breloczek, tylko szkoda, że już w samym pudełku z grą poza płyta jest tylko 16- stronna instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:34, Ecko09 napisał:

Wypakowując paczke wyleciał breloczek, tylko szkoda, że już w samym pudełku z grą poza płyta jest tylko 16-stronna instrukcja.

Chyba nie zatrybiłem... Czy breloczek jest zarówno w zwykłej wersji czy EK (o ile takowa istnieje) jest aż tak uboga?
Jeszcze jedno... Jeszcze nie zacząłeś grać czy PS jest tak żałosny, że wyłączyłeś po pół godzinie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:37, Damian14BO napisał:

> Wypakowując paczke wyleciał breloczek, tylko szkoda, że już w samym pudełku z grą poza
płyta jest tylko 16-stronna instrukcja.
Chyba nie zatrybiłem... Czy breloczek jest zarówno w zwykłej wersji czy EK (o ile takowa istnieje)
jest aż tak uboga?
Jeszcze jedno... Jeszcze nie zacząłeś grać czy PS jest tak żałosny, że wyłączyłeś po pół godzinie??
;)


Jeszcze nie zacząłem grać, a breloczek jest dodawany tylko do pre- orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:55, player000 napisał:

JAK SIĘ NOWE SAMOCHODY KUPUJE??!! nie mogę znaleźć tej opcji;/ Do mnie kurier przyjechał przed
12:P

Z tego co ja obczaiłem to się nie da. Tylko na showdownach można dostać i to na niewielu(tam gdzie nie jeździsz swoimi samochodami, tylko przydzielonymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować