Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 18:21, Paweł10 napisał:

> Też mam pytanie jak mogę włączyć Autosculpt bo ja mam co prawda Oryginał ale nie wiem
jak włączyć
> Autosculpt

No normalnie włączasz tunig samochodu i tam masz...


Aha dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:34, Maz'e napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko jak się jeździ na dwóch kołach bo mam teraz to i no ja nie wiem


Musisz mieć mocny samochód, dobrze zmieniać biegi i sam będzie jechał :) a jak zobaczysz, że opada, to wciśnij nitro.
Ja mam do tego Challengera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:33, Paweł10 napisał:

Ja mam do tego Challengera :D


IMHO Charger lepszy. Zwykle przejeżdżam nim całą trasę. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:16, Wojtas94 napisał:

IMHO Charger lepszy. Zwykle przejeżdżam nim całą trasę. =)


dokładnie. charger r/t robi z palcem w d... kisielu całą trasę na 2 kołach. żadne auto (a wiele testowałem) nie poradziło sobie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:33, Paweł10 napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanko jak się jeździ na dwóch kołach bo mam teraz to i no ja nie wiem


Musisz mieć mocny samochód, dobrze zmieniać biegi i sam będzie jechał :) a jak zobaczysz, że
opada, to wciśnij nitro.
Ja mam do tego Challengera :D


Dzięki bo początku gry ja nie wiedziałem jak doszedłem o jazdy na dwóch kołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:37, Kerberos napisał:

czy nfsps warto kupić???

tak gra posiada fajną grafikę realistyczne dzwięki szeroki wybór aut itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem Chargera r/t odpicowałem mu speed na maxa i areo na maxa mam tylko prowadzenie słabe. CZasy jakie wykręcam to ledwo 10.50 czemu tak jest ??

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już robisz auto, to miej na uwadze, aby wszystkie współczynniki były mniej więcej na tym samym poziomie, inaczej wyjdzie Ci coś bardzo kiepskiego. pobaw się również w opcji tuningu, masz tam dymki pomocy uruchamiane ''2'' i masz w nich napisane co i jak zmienić aby uzyskać dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Dragu na czas - Toyota Supra
Do Dragu na stójce - Dodge Charger R/T

Z takimi samochodami wygrasz każdy wyścig na ¼ oraz ½ mili. Oczywiście tuning na maxa. A do stójki nitro jest niezastąpione. Używaj go kiedy zauważysz, że przód samochodu powoli opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo tego, co powiedział wyżej Wojtas, radzę posiadać jedynie chargera r/t (tylko do kariery, na grę przez neta supra jest już nie zastąpiono[zonda to inna bajka]). odpowiednio stuningowany kręci czasy 2 pobliżu 7 sec. to nie tylko moje zdanie ale i innych. więc zamiast wydawać kasę na dwa auta można na jedno uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już wszystko jest dobrze mam chargera 840 koni, mój rekord nim na 1/4 to 7.01 sek, a na 1/2, 11,01 sek :D Więc jest dobrze. Teraz kupiłem* sobie Zondę....Do czego dać ją najlepiej chyba do speed challenge co nie ?

*- wygrałem kartę, że mogę jedno autko za darmo więc wiąłem Zondę i tak mam autko za 741.000 za darmochę :D

Pozdrowionka dla wszystkich.....

Mam już 46% kariery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeej pisze mi ze nie moge sie polaczyc z ea nation bo musze byc zalogowany...
przeciez bylem zalogowany. gralem wczesniej i wszystko bylo si a teraz co to ma byc?
ktos wie o co kaman :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:34, The-Darkest napisał:

Ktos moglby mi wytlumaczy jak zrobic jazde na dwoch kolach bo cos cienko mi idzie... Na czym
to mniej wiecej polega:P?


polega to na niczym niezwykłym. wystarczy auto o mocy powyżej 500 KM i nitro. cała sztuka na dobrej jeździe na 2 kołach polega na dobrej zmianie biegu pierwszego, a kolejne dobrze jest nieco przeciągać (ale żeby silnika nie spalić) i w momencie opadania auta włączamy nitro zyskując cenne metry. najbardziej nadaje się do tego charger r/t

@OmenGda
jak masz takie problemy, zrestartuj kompa, u mnie to pomaga ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować