Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 17:34, Adam Słoma napisał:

Już mam 6.43:) a jeszcze nie mam części na 4 poziomie...

raczej jezeli chodzi o silnik to juz chyba masz 4 poziom, chyba ze to auto kotre pokazales to nie jest supra tylko zonda
moja supra jest na maxa juz zrobiona, i pobilem wlasnie moj rekord i mam 6.44
ps. staraj sie pokazac bardzej auto jak screena robsiz ;)
http://img410.imageshack.us/my.php?image=644jx1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, auto które pokazał Adam to w 10000% supra. po drugie, co to screen którego dałeś, bo śmiem twierdzić że wygląda jak kadr z pewnego filmiku na youtube... gratuluję pobicia rekordu, mi wystarcza skromne 7.01 w chargerze r/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:00, pizmak666 napisał:

po pierwsze, auto które pokazał Adam to w 10000% supra. po drugie, co to screen którego dałeś,
bo śmiem twierdzić że wygląda jak kadr z pewnego filmiku na youtube... gratuluję pobicia rekordu,
mi wystarcza skromne 7.01 w chargerze r/t

nie wiem o jaki filmik chodzi, ale na youtube jeszcze nie mam konta - dopiero zaloze.
mam zamiar przemalowac supre moją jakos inaczej i wtedy nagram filmik jak wale jakiegos rekordzika
poki co kolejny rec 6.24 ;)
http://img242.imageshack.us/img242/5746/624vn2.jpg
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:12, pizmak666 napisał:

> jest już dostępny ten dodatek czy co to jest z dodatkowymi wozami do NFS PS ??
> i to jest płatne czy nie???

jest patch 1.1 o tu: http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879538400&comments=threads masz
ładnie wszystko omówione, więc nie będę się rozdrabniał ; )


Z tego co wyczytałem, to ten patch tylko pogarsza sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 22:53, Ecko09 napisał:

Z tego co wyczytałem, to ten patch tylko pogarsza sprawe.


ja uważam go jako coś totalnie neutralnego, szczerze mi zwisa taki patch nic w sumie nie wnoszący istotnego... dla mnie. dla tego na razie sobie go daruję ; ) ale jak ktoś pyta to podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:02, pizmak666 napisał:

> Z tego co wyczytałem, to ten patch tylko pogarsza sprawe.

ja uważam go jako coś totalnie neutralnego, szczerze mi zwisa taki patch nic w sumie nie wnoszący
istotnego... dla mnie. dla tego na razie sobie go daruję ; ) ale jak ktoś pyta to podam.

ja caly czas z niego korzystam. poprawiono model zniszczen samochodow i bo dosc istotnie. nie wiem czy w ogole ktos o tym wspomnial. poza tym duzo lepiej mi sie prowadzi auta, grafika jakos leprza. jak dla mnie nic "mocno negatywnego" nie wprowadzil. a pozytywme jest seat ktory fantastycznie nadaje sie do gripu. to chyba jedno z naj leprzych aut w tej grze do tej "dyscypliny"
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:53, OmenGda napisał:

> ps. staraj sie pokazac bardzej auto jak screena robsiz ;)


Ok. Sekwencja screenów, zrobiona catherem 1.1 odstęp czasu 2s. Na tym środkowym dokładnie widać że to Supra.
Chociaż nie ma tu co pokazywać, bo nawet nie miałem czasu jej pomalować.

Leciałem wczoraj z pracy do domu jak głupi, żeby zaaplikować swojej Suprze ustawienia tego gościa co zrobił 5.74, odpalam prostreeta, a tu dupa blada - save''a szlak trafił:((( Arrrrrrrrrrrr!!!!! Muszę zaczynać od początku, a miałem już 83% i milion osiemset tysiaków na koncie. Jest może jakiś program do naprawy sejwów? Bo przy takiej ilości padniętych sejwów musi coś być!

Na razie mogę się pochwalić tylko czasem Hondy Civic, z pierwszych zawodów...

20080108124728

20080108124737

20080108124746

20080108125003

20080108125018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej.
co do save game, nie wiem jak inni, ale ja mam na pulpicie katalog, w ktorym mam podkatalogi z backupami save game. srednio co godzine lub dwie, wychodze z gry, robei recznie backup i odpalam gre ponownie wlasnie by sie zabezpieczyc przed taka sytuacja jaka Ciebei spotkala.

co do supry masz bardzo ladny czas. ja mam teraz rekord 6,24 - wyzej screen dalem nawet.

i mam do Ciebie pytanie jako ze jezdziles supra, pisales wczesniej ze nie masz jeszcze wszystkich czesci na poziomie 4. ja tez nie mam. w chwili obeznej mam na 4 levelu tylko turbo :( maxymalna moc jaka wycisnalem z supry w tej chwili to 1055 koni. gosciu na tym filmiku, co ma rekord 5,74 ma 1075 koni.
stad moje pytanie, czy w suprze da sie wiecej elementow miec na level 4 ? bo ja gram i gram i nie moge tych czesci dostac, nic wiecj procz tego turbo ktore jzu na 4 levelu mam :(

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Ci nawet nie powiem ile moja supra miała koni, no bo nie mogę sejwa odpalić, ale to było coś 1048 albo jakoś tak. Jestem pewny ze nie miałem silnika ani turbo na 4 levelu, bo tą suprę miałem od niedawna (wcześniej do dragu miałem skyline''a) a części 4 levelu dostaje się losowo za wygranie bądź zdominowanie dnia wyścigów. A im więcej samochodów masz w garażu, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że dostaniesz części akurat do supry i to bardzo rzadko na poziomie 4. Więc trzeba jeździć swoje, a w garażu mieć tylko tyle samochodów ile potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie znalazlem juz chyba zaleznosci, mianowicie: nie chodzi o auta w garazu, tylko akurat o te, ktore masz w trakcie danego wyscigu, a poziom levelu czesci zalezy od tego, w jak zaawansowanym wyscigu bierzesz udzial, im wieksze stawki, bardziej zaawansowane wyscigi, tym wiekszy level czesci. dlatego teraz gram non stop tam gdzie sie same dragi wali: "rogue speed". tam sie wybiera tylko auto do dragu, to ktorym jedizesz i zastepcze. wiec biore supre i moje pierwsze auto ktorym zaczynalem czyli subaru impreza. tylko cos czuje ze do supry za duzo czesci na 4 lvl nie ma, dlatego ze do subaru mam juz chyba z 4 czesci na 4 lvl a do supry dalej tylko turbo :(
pozdro i dam znac jak cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak więc rozwieję Twoje wątpliwości, gdyż można mieć na 4 levelu wszystkie części we wszystkich autach ; ) przynajmniej z moich informacji, bo na skylinie i RX-7 mam już wszystko na 4, a i zależność o której piszesz jest nic nie warta. jedyna to taka, że im więcej aut tym mniejsza szansa że akurat trafi na to co chcesz. no i nie wiem czy ma jakiekolwiek znaczenie ''poziom wyścigów''. i tak najprościej jest mi startować non stop w 2 z kolei evencie (tym co sie mistrza dragu pokonuje), nabijam tam sporo $ i karty idą takie jak chce ; ) dzięki temu już mam to co wyżej napisałem, a i zaraz chargera r/t będę miał wszystko na 4 poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o tym właśnie pisałem. Jakbyś nie miał drugiego samochodu w garażu do dragu, to byś nie musiał wybierać auta zastępczego, i wszystkie części byłyby do Supry:)
A co do części na 4 lvl, to każda fura ma takie, i to z każdego podzespołu. Zdarzyło mi się nawet dostać jakąś część 4 lvl do mazdy którą się wygrywa od króla driftu, a ta mazda miała już wszystkie części na lvl 4 i miałem do wyboru 2 części (chyba zawieszenie to było, ale głowy nie dam) na lvl 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

tak więc rozwieję Twoje wątpliwości, gdyż można mieć na 4 levelu wszystkie części we wszystkich

to milo slyszec dobre wiesci ;)

Dnia 08.01.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

i zależność o której piszesz jest nic nie warta. jedyna to taka, że im więcej aut tym mniejsza
szansa że akurat trafi na to co chcesz.

tu jestes w bledzie. zawsze po wyscigu dostajesz czesci wygrane tylko do tych aut, ktore akurat biora udzial w wyscigu. nie tylko ja to zauwazylem, poczytaj na forum ea naszych kolegow obcojezycznych ;) dodam ze uzywam patcha v1.1 - moze to ma znaczenie

Dnia 08.01.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

no i nie wiem czy ma jakiekolwiek znaczenie ''poziom
wyścigów''.


jak naj bardziej ma. w pierwszysch wyscigach nei dostaniesz wiecje jak 2 lvl czesci

Dnia 08.01.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

i tak najprościej jest mi startować non stop w 2 z kolei evencie (tym co sie mistrza
dragu pokonuje),


naj wyrazniej nie czytales dokladnie, albo nie zwracasz uwagi w co grasz, wyraznie napisalem post wyzej: "dlatego teraz gram non stop tam gdzie sie same dragi wali: "rogue speed". "

Dnia 08.01.2008 o 16:19, pizmak666 napisał:

nabijam tam sporo $ i karty idą takie jak chce ; )

hmmm a mi sie wydawalo ze karty generowane są "random".... moze masz jakas inna wersje?

pozodro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamie, z calym szacunkiem, mam 4 samochody do dragu, a czesci dostaje tylko do subaru ktore wybieralem do wyscigu. jak dalem skyline zamiast subaru, to skyline dostal tą czesc a nie inne auta ktore mam do dragu w garazu. moze to kwestia tego ze mam patcha
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:32, OmenGda napisał:

tu jestes w bledzie. zawsze po wyscigu dostajesz czesci wygrane tylko do tych aut, ktore akurat
biora udzial w wyscigu. nie tylko ja to zauwazylem, poczytaj na forum ea naszych kolegow obcojezycznych
;) dodam ze uzywam patcha v1.1 - moze to ma znaczenie


wiesz, jak bardzo chcesz mogę screena zrobić. co tam że nie mam czasu. gram na podstawowej wersji i nie wiem jak jest na 1.1 ale u mnie na pewno da rade dostać części do aut, którymi akurat nie startuję.

Dnia 08.01.2008 o 16:32, OmenGda napisał:

jak naj bardziej ma. w pierwszysch wyscigach nei dostaniesz wiecje jak 2 lvl czesci


ja tego prawie wcale nie zauważyłem, nadal tak samo często dostaję na wyższych poziomach marne 2k, identycznie jak w pierwszych eventach

Dnia 08.01.2008 o 16:32, OmenGda napisał:

naj wyrazniej nie czytales dokladnie, albo nie zwracasz uwagi w co grasz, wyraznie napisalem
post wyzej: "dlatego teraz gram non stop tam gdzie sie same dragi wali: "rogue speed". "


o lol, a co to ma do rzeczy? napisałem w co mi najprościej jest grać jednocześnie nabijając dobre karty i $. nie pamiętam co to owe "rouge speed"(wnioskuję że zawody wyłącznie dragowe), tyle że tych jest chyba 3 poziomy... może się myle?

Dnia 08.01.2008 o 16:32, OmenGda napisał:

hmmm a mi sie wydawalo ze karty generowane są "random".... moze masz jakas inna wersje?


oczywiście, że są losowo generowane, co nie oznacza, że mam fart i akurat na tamtych wyścigach lecą te które chce, w przeciwieństwie do innych eventów ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:32, OmenGda napisał:

naj wyrazniej nie czytales dokladnie, albo nie zwracasz uwagi w co grasz, wyraznie napisalem
post wyzej: "dlatego teraz gram non stop tam gdzie sie same dragi wali: "rogue speed". "


Wcale nie musisz się czepiać, ja też nie pamiętam nazw tych wszystkich eventów, a teraz w pracy jestem i nie mam jak sprawdzić co jak się nazywa.

I nie do końca jestem pewny czy dostajesz części tylko do tych samochodów, które masz akurat wybrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować