Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa Zelda cała w sieci!

20 postów w tym temacie

Domek

Ile to już razy czytaliśmy o wyciekających ze studiów developerskich kodach źródłowych, scenariuszach, nieujawnionych materiałach... Tym razem jednak sprawa wygląda trochę inaczej. W sieci pojawił się pełen scenariusz nowej Zeldy... autorstwa jednego z jej fanów.

Przeczytaj cały tekst "Nowa Zelda cała w sieci!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Entuzjasta albo wręcz fanatyk gry. Miał zacięcie do pracy, to trzeba mu przyznać. Tylko komu to potrzebne? Może chociaż Nintendo go doceni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiał się nieźle napracować, to się nazywa prawdziwy FAN:)
Ale co się dziwić gra jest po prostu super, super, super:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa nałóg, Panowie...cosik na ten temat wiem :D Biedak, najwyraźniej uważa dzień bez Zeldy za stracony. Swoją drogą- co na to jego dziewczyna?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 12:09, 1602 napisał:

Musiał się nieźle napracować, to się nazywa prawdziwy FAN:)


Ja bym raczej go zakwalifikował jako FANatyka:P Mimo, że bardzo lubię gry wideo nie podjąłbym się takiego przedsiemwzięcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest zwykły fan-fic tylko kompletny(chyba, ni ewiem ob nie v\czytałem całego) game script.To jest zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak im się spodoba to zatrudnią go jako faceta, który by wymyślał i światy (jak nic nie wiem jak to się nazywa ;/). Przeczytałem pierwszy fragmencik - no chłopak naprawdę świetny jest. Gdyby chciał to by mógł napisać książkę na temat Zeldy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że też chciało mu się to przepisywać wiedząc jednocześnie, że chyba nikt tego nie przeczyta. Możliwe, że zależało mu na rozgłosie i jak widać chyba mu się udało i po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z takim zapałem do pisania to ma już pewnie mnóstwo ofert przepisywania długich prac kontrolnych / wypracowań od kolegów ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gamefaqs nie jest to nic wyjątkowego, do największych hitów można takie rzeczy znaleźć. Służą głównie do dyskusji na temat fabuły gry, żeby można było szybko przytoczyć dialogi, zamiast przechodzić od nowa całą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować