Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt w Pulsie Biznesu!

57 postów w tym temacie

O! Ja najmilej wspominam współprace między CDP, a Blue Byte :)
Pamiętam też, że Pierwsi Settlersi nie byli za tani ;) Musiałem się strasznie naprosić, by mi rodzice kupili taką grę :D
W dzisiejszych czasach wszystko jest o wiele tańsze, pewnie dlatego moja półka nagle zapełniła się dużą kolekcją gier komputerowych :P

Życzę powodzenia na giełdzie! W tym słynnym 2008 roku ;)

lordfett ==> Nie chcę robić okropnej reklamy, ale moim zdaniem gramsajty sporo wyprzedziły blogi np. onet-u :) Naprawdę bardzo mi się spodobały i mam nadzieję, że jeszcze gramsajty nie raz mile nas zaskoczą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:14, Mistic napisał:

Ciekawy artyku, ale nie podoba mi się tekst o 300 tysiącach aktywnych użytkowników gram.pl,
skoro w statystykach widnieje niecałe 20 tysięcy, może sa jeszcze ci którzy na forum się nie
wypowiadają, ale aż 280 tysięcy takich osób? Troche trudno by mi było w to uwierzyć.

@sferis, http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=115&n=2&k=0#km



Ahhh, te narty :-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz w paru watkach wspominalem...

Oby z wydaniem Wiedzmina nie bylo za pozno o conajmniej dwa lata... bo silnik gry nie mlodnieje, a wyszlo "pare" niezlych RPGow od tego czasu, w tym kontynuacja NWN, na ktorym to silniku jest robiony...

Chcialbym zeby gra okazala sie przelomem i sukcesem, ale czy tak sie stanie? Zobaczymy, ale mam pewne obawy co do tego...

Najgorzej bedzie jak okaze sie klapa i cala kasa pojdzie w bloto :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDP, życzę Wam jak najlepiej, a sobie, by Wiedźmin jak najszybciej ujrzał światło dzienne (a jak nie światło dzienne to chociaż czytnik DVD;]). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym sie chwalicie??? Przeciez to bylo jasne juz od bardzo dawna ze jestescie najlepsi w Polsce:) Napiszcie cos takiego jak przejmiecie Microsoft ^^ A tak na powaznie to oby tak dalej... Albo nie :P Oby bylo jescze lepiej niz jest;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosh... tak tu slodko, ze herbaty nie musze slodzic... ludzie otworzcie oczy... Najgorszy rok w historii CDP, a Wy im slodzicie i mowicie, zeby napisali jak przejma M$... czasem to mi sie naprawde odechciewa... a po takich postach zaczynam rozumiem, czemu Polska to taki biedny i glupi kraj... Skoro tu wystarczy pare rzeczy zrobic pod publiczke i jest sie "bog wie kim"... N/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja...zaczyna się. Chłopaki, czas zainwestować w okularki a''la Matrix i czarny płaszcz dla ochrony przed czujnym okiem paparazzich :D Swoją drogą, wiadomym było że tak dynamiczny wzrost sprzedaży i rozrost wpływów musiał wywołać jakąś reakcję w mediach...Gratuluję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 16:11, Kris_bla napisał:

Bosh... tak tu slodko, ze herbaty nie musze slodzic... ludzie otworzcie oczy... Najgorszy rok
w historii CDP, a Wy im slodzicie i mowicie, zeby napisali jak przejma M$... czasem to mi sie
naprawde odechciewa... a po takich postach zaczynam rozumiem, czemu Polska to taki biedny i
glupi kraj... Skoro tu wystarczy pare rzeczy zrobic pod publiczke i jest sie "bog wie kim"...
N/C

Wiesz co... ja też chciałbym mieć taki "najgorszy rok" w którym moje dochody są o połowę wyższe niż w poprzednim... najlepiej co roku.
Klapki na oczach to ty masz:) Chyba że to nie CDP wydał ostatnio Gothica3, Heroes V, podpisał umowę na dystrybucję Xboxów360 z oraz gier przeznaczonych na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia...

Nie powiedzialem, ze to jest najgorszy rok finansowy czy cos w tym rodzaju. To ze zarobili sobie to dla nich bardzo dobrze, a zarobili bo zgarneli juz dawno zreszta najlepszych dystrybutorow zagranicznych i maja najlepsze gierki, tylko szkoda, ze wszystkie je psuja swomi "Profesjonalnymi Polskimi Wersjami"... Jesli chodzi o zarzadzanie firma itp itd, to moze i jest to najlepszy rok, bo jeszcze chyba zadnej firmie, ktora zrobila takie beznadziejne rzeczy, nie udalo sie ich sprzedac na tony. A to tylko dlatego, ze nie mamy wyboru, bo zostaje albo beznadziejne wydanie CDP, albo pirat... a dla mnie to nie jest wybor... Skoro Tobie podobaja sie wydania NWN2 czy Heroes V, to gratuluje i jesli to ja mam klapki na oczach, to bardzo Ci wspolczuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Skoro Tobie podobaja sie wydania

Dnia 15.02.2007 o 17:42, Kris_bla napisał:

NWN2 czy Heroes V, to gratuluje i jesli to ja mam klapki na oczach, to bardzo Ci wspolczuje
:-P

Czego mi współczujesz? Ja jestem zadowolony:) No,ale cóż, Polacy słyną z tego że MUSZĄ na coś narzekać.
Nie podobają się lokalizacje gier? Cóż, jedynie z Heroes V mogę się zgodzić... i niby czemu nie masz wyboru? Możesz sobie sprowadzić grę z zagranicy...poza tym angielską wersję HeroesV można było zamówić na CDP (i chyba nadal można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi, ze nie wszystkie gry moge tak latwo zamowic, bo z USA czy UK to troche jednak klopot jest... a u Cenegi normalnie moge kupic wersje Eng...

A co do lokalizacji, to co powiesz o NWN2? Doskonala prawda? Coz... naprawde fajnie, ze jestes taki szczesliwy... a ja jestem typowym glupim polaczkiem, ktory "MUSI" narzekac ;-P

Gdybym przystawal na wszystko to chyba bylbym nienormalny, a tak mam swoje zdanie i wyrazam je na forum i chyba mam do tego prawo prawda?

Jak Ci sie sytuacja robienia klientow w balona i wypuszczania zabugowanych wersji gier i bez opcji wyboru jezyka podoba to... enjoy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować