Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego w Empire Earth III?

47 postów w tym temacie

wszystkie trzy gry podane w ostatnim akapicie są całkowicie odmienne, choc wszystkie to RTSy
ja czekam na EE3 od teraz, szczegolnie interesuje mnie ta mapa taktyczna jak w Total War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby gra która ma szansę odesłać serię TW do lamusa?? Wygląda na to, że tak. Rozwinięcie idei powyższych, wzbogacone o rozmach. I jeszcze trochę rozmachu. A wszystko to utopione w oceanie...- nieee no, to jakiś żart??!!- rozmachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko życ, która z gier wygra. Supreme Commander zapowiada się... przełomowo, ale ma wysokie wymagania sprzętowe. Company of heroes jest ciekawe i naprawdę wciągające. EE będzie miał ciężkie zadanie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:13, ad0 napisał:

Ciężko życ, która z gier wygra. Supreme Commander zapowiada się... przełomowo, ale ma wysokie
wymagania sprzętowe. Company of heroes jest ciekawe i naprawdę wciągające. EE będzie miał ciężkie
zadanie. <;


Pardon, literówka. "Ciężko rzec". <;


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jedynka wyszła pod koniec 2001 roku. Zagrywałem się w nią do czerwca. Dwójka już niestety tylko dobra. Jak bedzie z trójką ? Na razie nie można powiedzieć nic na pewno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... EE to jedna z moich ulubionych strategii, ze względu na wspaniałą kampanię. Dwójka już mniej, ale jeszcze mogła być. A mapa taktyczna jak w innego typu RTSach to... Chyba coś nie dla mnie :/ Zabije to kampanię i fabułę prawdę mówiąc...

Ale cóż. Zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jedynkę i jej fajne kampanie. Nie pamiętam 2 bo w nią nie grałem. Czy zapamiętam EE 2? To zależy od wymagań sprzętowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle sobie zadaje pytanie kto na to będzie czekał? O ile Pierwszy Empire Earth był całkiem ciekawą pozycją, to dwójka już przegrywa konkurencje z AoE3. Patrząc nawet na sukcesy EmpireEartha2 w sprzesaży u CDP można mieć wątpliwości co do popularności tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze zupelny zwrot w innym kierunku! Ale bardzo sympatycznie sie zapowiada :-) Jedynka mi sie bardzo podobala, dwojka juz nie, ale trojeczka moze byc super :-) Taka Cywilizacja sie zrobi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w EE1 + EE1:SP, EE2 + EE2:WA i czekam na EE3. Na pewno zagości na moim PC.

Supreme Commander mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYLKO TRZY FRAKCJE ? Czyli już nie ma żadnych szans. by zagrać Polską... nie rozumiem o co w tym chodzi... Niemcy, Francja, USA i Hiszpania staną się jedną nacją ? Japonia, Korea i Chiny to jeden lud ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak poprzednicy - EE najbardziej mi się podobało(zakupilem ostatnio ową z dodatkiem z NXK i pogrywam sobie :p), dla dwójki nie miałem cierpliwości, odrzuciło mnie głównie podzielenie mapy na "prowincje" IMO zupełnie niepotrzebne...EE 3 natomiast zapowiada się ciekawie. Była taka gra - Rise of Nations - gdzie była i mapka jak w Total War i walka RTS jak w AoE, a wszystko doprawione podziałem na epoki(od starożytności do naszych czasów) i unikalnością wśród każdej z nacji. Mam jedynie nadzieję, że tak drastyczne zmniejszenie stron konfliktu w EE 3 wyjdzie dobrze - w poprzednich częściach denerwowało mnie to, że stricte odmienne nacje korzystały z tego samego sprzętu(jak czołg "Abramsopodobny" z którego korzystali wszyscy bez wyjątku, nieważne czy USA czy Rosja...mowa oczywiście o EE 2), teraz oczekuję dużej unikalności i różnorodności bonusów dla każdej z nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:00, Inki napisał:

druga część mnie nie kręciła więc nawet nie podchodzę do 3


Ja to samo - I czesc byla super, II kiepsko - duze wymagania, glupi podzial na terytoria i wiele innych. Aż strach pomyslec co zepsuja w III czesci. Chyba ze bedziemy mieli do czynienia z "powrotem do korzeni", jak w heroes V :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uważam że moze to byc fajne rozwiazanie ta mapa taktyczna. Troche zaluje ze tak malo cywilizacji...:( EEII Bardzo mi sie podobala i mam nadzieje że nie zawiode sie na trzeciej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować