Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Lineage II dostępna w sklepie gram.pl!

127 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 01:33, Dygi napisał:

również mam to samo pytaie , kiedy bedzie ponownie dostępny
pozdro


Podpisuję się pod tym :)

Oferta Waszego sklepu wydaje się najatrakcyjniejsza, ale jeśli będzie trzeba czekać na Lineage 2 do powiedzmy lutego...

Prosiłbym o jakąś przybliżoną informację kiedy będzie można spodziewać się zwiększenia dostępności tego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote="Destro"]tak, w pudełku nie ma karty rejestracji elektronicznej - gry zostały sprowadzone i nie chcielismy dokonywać aktu destrukcji na ślicznej folii opakowującej całośc. Ale proszę się nie martwić - każdy kto zakupi grę w ciągu kilku dni otrzuma mailem otrzyma klucz rejestracji elektronicznej, a tym samym i Wirtualne Pieniądze :)[/quote]
Witam,
Mam pytanie zwiazane z tym ile znaczy te "kilka dni" bo jak narazie czekam sobie od 01.12.2005 dzien wyslania i dojscia do mnie. Czy zeby dostac klucz rejestracji elektronicznej i WP musze jeszcze z 2 miesiace poczekac czy juz nie ? Pytam sie dlatego bo chcialbym wiedziec ile jeszcze bym musial poczekac oraz bo znajomy tez chce kupic gre (ta sama) ale no chyba nie musze pisac czemu sie on obawia.

Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:39, Koleś napisał:

> hehehe mozna ściągnąć wiec poco przepłacać:D

Może to jest dla Ciebie niezrozumiałe, ale niektórzy nie grają w pirackie gry.

Zresztą z Twoim podejściem, to po co wogóle jakakolwiek gra jest w sprzedaży. Każdą można łatwo
ściągnąć przez torrenta.

Nom a jeszcze łatwiej ze strony producenta nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko :) Wiadomo może kiedy będzie znowu dostępna gra Lineage2? :) Bo chciałem dzisiaj zamówić ale niestety jest 0 sztuk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować