Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Lineage II dostępna w sklepie gram.pl!

127 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2005 o 23:17, Alibi napisał:

Taki mały problem... Zrobiłem nowe konto na www.lineage2.com od razu dodając L2 do swojego
konta wpisując dokładnie taki "serial code" jaki miałem w pudełku. Co "ciekawe" tych darmowych
30 dni poprostu nie ma... Pisze, że konto jest nie aktywne a należy je aktywować poprzez zakup
karty pre-paid (czy jak to sie tam nazywa) lub opłaty miesięca. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby
ktoś mi powiedział jak aktywować te swoje darmowe dni, bądź co zrobiłem nie tak że ich nie
mam. Oprócz tego miałem kłopot z włączeniem gry. A mianowicie po włączeniu L2 pojawiał mi sie
napis informujący że Game Guard nie może sie uruchomić. Dopiero po wyszukaniu ikony umieszczonej
gdzieś w folderach gry udało mi sie uruchomić menu.. (-.-) p.s Cenię sobie wysoko gry cdprojekt,
więc nie była to miła dla mnie niespodzianka ;/

Ciekawe czy tylko ja byłem na tyle głupi, żeby przeczytać wszystkie komentarze zanim dodałem pierwszy swój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. no racja, mój błąd. Tylko kiedy widzę głównie wypowiedzi na temat prywatnych serwerów, bądź zdań "jaki to WoW jest genialny a L2 głupie". To odechciewa mi sie szukania czegokolwiek sensownego w tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 23:17, Alibi napisał:

Taki mały problem... Zrobiłem nowe konto na www.lineage2.com od razu dodając L2 do swojego
konta wpisując dokładnie taki "serial code" jaki miałem w pudełku. Co "ciekawe" tych darmowych
30 dni poprostu nie ma... Pisze, że konto jest nie aktywne a należy je aktywować poprzez zakup
karty pre-paid (czy jak to sie tam nazywa) lub opłaty miesięca. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby
ktoś mi powiedział jak aktywować te swoje darmowe dni, bądź co zrobiłem nie tak że ich nie
mam. Oprócz tego miałem kłopot z włączeniem gry. A mianowicie po włączeniu L2 pojawiał mi sie
napis informujący że Game Guard nie może sie uruchomić. Dopiero po wyszukaniu ikony umieszczonej
gdzieś w folderach gry udało mi sie uruchomić menu.. (-.-) p.s Cenię sobie wysoko gry cdprojekt,
więc nie była to miła dla mnie niespodzianka ;/



Jeśli chodzi o problemy z Game Guardem to proponuję wejść do katalogu gry...potem do podkatalogu "system" i z tamtąd usunąć katalog "GAMEGUARD"... jest to informacja zaczerpnięta z www.lineage2.com... więc się nie bójcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 11:48, Destro napisał:

> Czy to normalne, że w pudełku z grą brak jest rejestracji elektronicznej i co za tym idzie
wPLN

tak, w pudełku nie ma karty rejestracji elektronicznej - gry zostały sprowadzone i nie chcielismy
dokonywać aktu destrukcji na ślicznej folii opakowującej całośc. Ale proszę się nie martwić
- każdy kto zakupi grę w ciągu kilku dni otrzuma mailem otrzyma klucz rejestracji elektronicznej,
a tym samym i Wirtualne Pieniądze :)


Czy można prosić o sprecyzowanie "kilku dni" gram już od poniedziałku, a kodu rejestracji nie mam.... wiem jestem upierdliwy... ale czuje pewnien niedosyt patrząc na moje konto w gram.pl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pisze, że konto jest nie aktywne a należy je aktywować poprzez zakup karty pre-paid (czy jak to sie tam nazywa) >lub opłaty miesięca. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział jak aktywować te swoje darmowe dni, >bądź co zrobiłem nie tak że ich nie mam.

Dostaniesz swój darmowy miesiąc, ale przy zakładaniu konta musisz podać numer karty kredytowej/karty prepaid. Za pierwszy miesiąc po prostu nie naliczy opłaty. Standardowy zabieg mający na celu upewnienie się, że klient będzie "wypłacalny" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>p.s Cenię sobie wysoko gry cdprojekt,
> więc nie była to miła dla mnie niespodzianka ;/

Co ma do tego CD-Projekt?
Gra doszła do nich zafoliowana, a oni po prostu sprzedają ją klientą. Tak przynajmniej ktośtam wyżej wytłumaczył brak wPLN w środku. Więc ze skargami raczej do NC Softu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jak ja np nie mam karty kredytowej i kupie lineage co bedzie te 30 dni ale zeby zaczac grac musze wpisac numer z karty preee paid czyli ja kupic za kolejna stowe i wtedy bedzie te 30 dni darmowe i 60 dni z kart pree paid??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.
Albo założyć konto w mbanku (i zamówić eKartę) lub intelligo, poczekać 2 tygodnie - miesiąc i cieszyć się z posiadania karty, którą można płacić za mmorpgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 16:39, Keii napisał:

>p.s Cenię sobie wysoko gry cdprojekt,
> więc nie była to miła dla mnie niespodzianka ;/

Co ma do tego CD-Projekt?
Gra doszła do nich zafoliowana, a oni po prostu sprzedają ją klientą. Tak przynajmniej ktośtam
wyżej wytłumaczył brak wPLN w środku. Więc ze skargami raczej do NC Softu ;]


Taa... ale miałem na myśli to, żeby jednak dokonać "akt destrukcji na ślicznej folii opakowującej całość" i włożyć tam chociażby malusieńką karteczkę z informacją jak zakładać konta (-_-) . Bo chyba nie powinienem być zmuszany do czytania komentarzy gry, żeby sie czegoś dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"You will need to create an account through www.lineage2.com in order to play Lineage II." mmmmm... to oczywiście wyjaśnia jak założyć, uzupełnić itd. konto :) no ale dobrze, zależało mi tylko na tym żeby dowiedzieć się odnośnie tych darmowych dni. Dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - spędziłem rok na prywatnym (oczywiście nielegalnym) serwerze L2. Bardzo ucieszyła mnie informacja ze można już grać na oficjalu. Jestem bardzo zainteresowany grą w legalna wersję ponieważ prywatne serwery są zbugowane i nie zawierają pełnej wersji gry (nie działa wiele questów, nie działa wiele lokacji itd itp). Mozna jeszcze mnożyć wady prywatnych i zalety oficjalnych serwerów ale..:
Mam do dystrybutora pytania i proszę o odpowiedź:
1. Czy dostępność u nas oznacza że powstanie dla tej części europy nowy serwer?
2. Jeśli nie to od kiedy istnieje najbliższy? Chciałbym wiedzieć od jak dawna rozwijała się na nim społeczność
3. Czy posiadanie konta w NC soft umożliwia tworzenie więcej niż jednego konta w grze? (tak żeby z jednego komputera wiecej niż jedna osoba mogła się logować)
4. Czy można u Państwa na miejscu kupic karty pre-paid do gry?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bardzo ucieszyła mnie informacja ze można już grać na oficjalu.

Od zawsze można było, a sam L2 w wersji pudełkowej również jest w Polsce dostępny już dość długo.

>1. Czy dostępność u nas oznacza że powstanie dla tej części europy nowy serwer?

Jest jeden Europejski serwer - Teon. I nie powstaną żadne nowe afair.

>2. Jeśli nie to od kiedy istnieje najbliższy? Chciałbym wiedzieć od jak dawna rozwijała się na nim społeczność

Od bety, ewentualnie trochę później.

>3. Czy posiadanie konta w NC soft umożliwia tworzenie więcej niż jednego konta w grze? (tak żeby z jednego komputera wiecej niż jedna osoba mogła się logować)

Jeden CD-Key umożliwia stworzenie jednego konta.

>4. Czy można u Państwa na miejscu kupic karty pre-paid do gry?

Można -> http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4. Czy można u Państwa na miejscu kupic karty pre-paid do gry?


Pytanie rozumiane jako : tylko wysyłkowo czy też pojawiając się na miejscu w firmie....
nie mieszkam w Warszawie stąd pytanie. Nie mam pojęcia czy ten sklep funkcjonuje w wersji internetowej oraz konwencjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale filozof z Ciebie - a może ktoś będąc na miejscu pójdzie i kupi omijając w ten sposób długi czas oczekiwania na przesłaną kartę? Korzystają z forum chce sie od dystrybutora dowiedzieć zanim będe komuś znajomemu tyłek zawracał, poza tym ważne jest też info dotyczące pozostałych pytań jakie zadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 10:28, kwjacek napisał:

Ale filozof z Ciebie - a może ktoś będąc na miejscu pójdzie i kupi omijając w ten sposób długi
czas oczekiwania na przesłaną kartę?


Znając CDP to będą woleli wysłać ci tę kartę, żeby cie skroić jeszcze na kosztach wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych dniach na Teonie stwierdzam ze granie na prywatnych serwerach można porównać do inwalidztwa. Funkcjonalnosć oficjalnej wersji przebija te hybrydy jakimi podniecają się amatorzy darmowego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować