Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Clover Studio i Resident Evil 5

14 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 14:40, tosz napisał:

ile można odgrzewać już odgrzewane kotlety ? czas wymyslić coś nowego

Capcom cały czas tworzy nowe tytuły (ostatnio choćby Dead Rising i Lost Planet) a Residenta chciałbyś uśmiercić?! Przestań heretyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest "Clover Studio po odejściu wyżej wymienionej trójki" tylko to są szczątki Clovera! Przecież to ta trójka podawała najlepsze pomysły. Ponadto, nie wiem co ma wcielenie reszty CS to ekipy pracującej nad RE5. Przecież nie zmienią nagle scenariusza, tylko dla tego że doszło kilkanaście nowych osób. Innowacje RE5 (wpływ wilgotności i temp. na zachowanie bohatera) pozostaną jakie były - i wątpię, jakoby Capcom wprowadzał nowe elementy za sprawą dodania tych ludzi to teamu developerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensowne posunięcie. Po co tracić utalentowanych programistów z dużym bagażem doświadczeń i wyszlifowanymi w branżowych bojach charakterami? Uważam, że najnowsza odsłona RE może na trym tylko zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:56, Gol Galad napisał:

REIV był hitem - a kontrolowanie i walka na Wii to będzie po prostu majstersztyk :D
<Oby V częśc dotrzymała kroku>


Na jakie Wii ? RE5 jest szykowany na PS3 i X360 a na Wii osobno ukaże się RE : umbrella chronicles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby w plecy to nic takiego, choćby nie wiem kim były... A RE po doskonałej 4 na pewno nie zawiedzie... Zresztą żadna część serii mnie nie zawiodła (nie uznaję, aby residentowe "celowniki", które ujrzały światło dzienne należały do serii, dla mnie to głupi skok w bok - te gry to był prawdziwy chłam :/) Nie jestem tu w stanie ocenić Outbreak''a, bo grałem tylko w File 1, i nie maiłem przyjemności pykać przez siec z żywymi ludźmi po drugiej stronie kabla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować