Zaloguj się, aby obserwować  
Macio29

Skoki Narciarskie 2006

25 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o grę z tematu to... Została ona stworzona przez Metropolis Software i jest ostatnią (swoją drogą - świetną) polską grą o skokach narciarskich. Niedawno była w Play''u (Pff, 11/2006), więc sobie zainstalowałem i zacząłem grać. Na początku nie rozumiałem interface''u, ale kilka chwil w treningu i... wydaje się bardzo fajny i intuicyjny! Gra się miło i przyjemne, kolejne coraz dłuższe skoki przynoszą coraz większą satysfakcję. Wszystko to okraszone piękną grafiką (podoba mi się menu - Metropolis ma swój styl i to widać), choć czasami widać, że twórcy przesadzili z shaderami, bo czasami wszystko za bardzo się błyszczy... Mimo to gra jest bardzo ładna. Podobała mi się też muzyka, choć po dłuższej chwili zaczyna się nudzić...
Świetna gra, ma wszystko to, co gra o skokach mieć powinna (z wyjątkiem prawdziwych nazwisk skoczków - np. "Adam Mały"), świetny model lotu, wspaniała oprawa graficzna i muzyczna oraz uczucie, że chociaż przez chwilę można się stać skoczkiem - choćby przez te 30 minut dziennego grania. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować