Zaloguj się, aby obserwować  
Leori

ROSPUDA TAK!!!! OBWODNICA przez nią NIE!!!!!!!

22 postów w tym temacie

chciałbym aby każdy wyraził swoje zdanie na temat planowanej na jutro budowie obwodnicy (mam nadzieję ze będą to same sprzeciwy;P)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:45, Leori napisał:

chciałbym aby każdy wyraził swoje zdanie na temat planowanej na jutro budowie obwodnicy (mam
nadzieję ze będą to same sprzeciwy;P)....

No to się pomyliłeś, ja jestem za obwodnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za budową obwodnicy, ale taką trasą, która nie zniszczy środowiska naturalnego. Wczoraj w TV mówili, że taka trasa jest możliwa tylko droższa. A sama obwodnica jest potrzebna ponieważ przez centrum miasta jeżdżą Tiry i w takim domu przy drodze jest ciężkie życie, a poza tym wypadki i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Szkoda ekosystemu, ale rozumiem też mieszkańców. Wiem też, że dało by radę pogłowkować i zrobić ją tak, by nikomu nie przeszkadzała, no ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi was ludzie jak czytam Jestem za... Przecież to piękna dolina, jakich mało w Polsce, a obwodnica może iść koło tej doliny, a nie przez nią. Tylko Polska chce zaoszczędzić na wszystkim i przez to na naturze, która jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za obwodnicą ale nie tą trasą... jeśli bedziemy tak do środowiska naturalnego podchdzić to lepiej odrazu przenieśmy się przenieśmy. ja jeśli nawet to już wolę aby zapłacić więcej za inną trasę niż zeby nawet nasze dzieci płaciły kary naniesione przez UE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:50, Larry Laffer napisał:

Mam mieszane uczucia. Szkoda ekosystemu, ale rozumiem też mieszkańców. Wiem też, że dało by
radę pogłowkować i zrobić ją tak, by nikomu nie przeszkadzała, no ale po co?


ale po to, żeby za kilka naście/set lat twoja rodzina nie wyginęła, bo jej powietrza zabraknie... Natura to coś, co musimy pielęgnować, bo sami siebie zabijemy, ale Polski Rząd o to nie dba...
Dziś prezydent Putin powiedział chyba pierwsze mądre zdanie (przynajmniej takie z którym się zgadzam):

Trzeba tak tworzyć nowe obiekty zimowe, aby były one dla ludzi, ale nie naruszały za bardzo natury. Trzeba znaleść kompromis, bo natura jest bardzo ważna - mniej, więcej tak powiedział (to było a propos jego pobytu w górach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończy się to tak, że rząd zaoszczędzi na budowie obwodnicy przez dolinę, ale UE nałoży taką karę, że i tak wyjdą na tym do tyłu. I jeszcze zniszcza ekosystem. W jakim ja kraju zyję, zero logiki ze strony rządzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:54, knopfler napisał:

Skończy się to tak, że rząd zaoszczędzi na budowie obwodnicy przez dolinę, ale UE nałoży taką
karę, że i tak wyjdą na tym do tyłu. I jeszcze zniszcza ekosystem. W jakim ja kraju zyję, zero
logiki ze strony rządzących.


bo to jest typowe myślenie Polaka... Byle bym ja zaoszczędził, a co później podatnicy będą musieli znieść po prostu mnie nie obchodzi ... UE może nałożyć takie kary, że się Polska zagoni jeszcze bardziej z kasą do tyłu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw budowie obwodnicy.
Po pierwsze: Kary nałożone prze EU
Po drugie: Jeśli nie bedziemy dbać o środowisko to ludzie podzielą los dinozaurów (chyba każdy wie co się z nimi stało)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz kochany polski kraj. Same awantury. :P No cóż, ale osobiście, nie chciałbym by niszczono przyrodę. Nie jestem ekologiem czy coś, ale to by nie było dobre,jak by zrobili obwodnicę. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 18:56, syriusz.b napisał:


bo to jest typowe myślenie Polaka... Byle bym ja zaoszczędził, a co później podatnicy będą
musieli znieść po prostu mnie nie obchodzi ... UE może nałożyć takie kary, że się Polska zagoni
jeszcze bardziej z kasą do tyłu ...


Jak tak dalej pójdzie to dojdzie do kolejnych rozbiorów Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jaką dla nas nieświadomych ludzi ma ta dolina wartość ekologiczną. Też staram się szanować ekologie, ale także potrafię spojrzeć krótkowzrocznie z perspektywy mieszkańców, którym coś ciągle dudni, trąbi i rozjeżdża ludzi. Politycy robią z tego wielki problem, a to żądnym problemem nie jest. Przecież zaledwie mały odsetek $ z unii wykorzystujemy jaki nam przyznają. Ale im się najwidoczniej dalej nieche myśleć, albo maja z tego jakieś korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to cała zasługa naszego ministra szszko środowska... niezły z niego strarznik środowska...wstyd i hańba dla tego resrotu i Polski

ps. kto mianuje goscia zajmującego się budową dróg w okolicach białego stoku na ministra środowskia??? kaczory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:58, piero92 napisał:

Jak tak dalej pójdzie to dojdzie do kolejnych rozbiorów Polski :(


Nieche nic mówić, ale właśnie jesteśmy świadkami takiego rozbioru. Z tym, że teraz to się będzie robiło inaczej, bez wojska... Jednak z drugiej strony już nie patrzę z perspektywy tego, by Polska była silna. A z tego by Wspólna Europa była silna, ale także z poszanowaniem Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za obwodnicą, ale gdzie indziej:
Po pierwsze: Jak poprowadzą przez dolinę to UE nałoży takie kary, że wyjdą na"-" Po drugie: Zniszczą naturalne środowisko wielu rzadkich gatunków, a także drzewa, które są producentami tlenu. Po trzecie: Jak poprowadzą nie przez Rozpudy to jeszcze dostaną dotacje Unijne i wyjdzie im o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować