Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.04 do Neverwinter Nights 2 dostępny

63 postów w tym temacie

Linki odsyłają do serwera ftp4.gram.pl który działa strasznie wolno, szybciej działa ten adres:
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_104.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które patch zainstalowały: czy nadal przy próbie autoupdate wyskakuje Wam komunikat o ''critical rebuild''? Chcę tylko wiedzieć czy jestem jakimś odosobnionym przypadkiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:17, Deathscythe napisał:

Mam pytanie do osób, które patch zainstalowały: czy nadal przy próbie autoupdate wyskakuje
Wam komunikat o ''critical rebuild''? Chcę tylko wiedzieć czy jestem jakimś odosobnionym przypadkiem
^^


Też występuje, wejdź do tematu o patchach w NWN2 i parę stron wcześniej znajduje się rada co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:31, edeń napisał:

> Mam pytanie do osób, które patch zainstalowały: czy nadal przy próbie autoupdate wyskakuje

> Wam komunikat o ''critical rebuild''? Chcę tylko wiedzieć czy jestem jakimś odosobnionym
przypadkiem
> ^^

Też występuje, wejdź do tematu o patchach w NWN2 i parę stron wcześniej znajduje się rada co
zrobić.


Wątki dot. patchy śledzę na bieżąco. Patcha zainstalowałem, ale chodzi mi o możliwość korzystania z autoupdate PO jego instalacji. Specjalnie dzisiaj reinstalke robiłem ^_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie patch przez auto aktualizacje ?? Bo kurcze ja tym patchom wypuszczanym bezpośrednio z CDP, jakoś nie ufam. Kurcze ja chcę tylko bezproblemowo pobrać patcha i mieć pewność że jest oficjalnie wypuszczony przez Obsydian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy nadal do aktualizacji potrzebne jest jakieś 6-10 GB wolnego miejsca??
tyle było mi potrzebne w wersji ang przy poprawce 1.03 autopacherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postępuję zgodnie z instrukcją zawartą na stronie i po kliknięciu ''aktualizacja'' nic się nie dzieje. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś jest zwalone z tym patchem.
Podczas próby aktualizacji wyskakuje takie coś:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Aktualizowanie z pliku lokalnego: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
Wypakowywanie plików z: temp\nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
Zwiekszanie objetooci: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.rtp
Nie mo?na odczytaa pliku zip: temp\nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
Plik mo?e bya uszkodzony. Spróbuj go usun1a i ponownie zaktualizowaa gre.
Zrezygnowano z patch''a
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wie ktoś co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam patcha już dosyć długo. Przeczytałem na golu że jest i pobrałem z rapidshare. Rozumiem że obsidian nie uznał patcha od razu za oficjalny, ale mogliście o tym podać info na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować