Zaloguj się, aby obserwować  
Rokuto

Problemy z Neverwinter Nights

9 postów w tym temacie

Jak już napisałem w temacie mam problem z Neverwinter Nights otóż kupiłem sobie fabrycznie nową zainstalowałem wszystko dobrze wręcz wspaniale ale co się okazało?? grę ścina nawet na najniższej grafice mój komputer spełnia wymagania mam 1200 MHz windows XP ramów 356 (na pewno powyżej 300 ale nie wiem dokładnie ilu) GeForce 2. Natomiast wymagania minimalne przynajmniej to 450 MHz 96 ram karta graficzna 16 GB. Proszę o pomoc jeśli jesteście jej w stanie udzielić.

PS. Zapomniałem dodać że na windowsie 98 wszystko idealnie działało.
PS2. Wersja gry 1.67 próbowałem ustawić zgodność z windowsem 98 WILKE NIC gra z extra klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:18, Rokuto napisał:

Jak już napisałem w temacie mam problem z Neverwinter Nights otóż kupiłem sobie fabrycznie
nową zainstalowałem wszystko dobrze wręcz wspaniale ale co się okazało?? grę ścina nawet na
najniższej grafice mój komputer spełnia wymagania mam 1200 MHz windows XP ramów 356 (na pewno
powyżej 300 ale nie wiem dokładnie ilu) GeForce 2. Natomiast wymagania minimalne przynajmniej
to 450 MHz 96 ram karta graficzna 16 GB. Proszę o pomoc jeśli jesteście jej w stanie udzielić.

PS. Zapomniałem dodać że na windowsie 98 wszystko idealnie działało.
PS2. Wersja gry 1.67 próbowałem ustawić zgodność z windowsem 98 WILKE NIC gra z extra
klasyka


Windows XP potrzebuje większą ilość RAM-u niż Win''98 i to jest chyba twoim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam! Pomóżcie!!!!! Skusiłem się ostatnio na Neverwinter Nights I.Według napisów na pudełku i skanowania gra powinna chodzić na najwyższyzh detalach z rozdzielczością 800X600x60, Ale zamiast chodźić MASAKRYCZNIE ZACINA SIĘ NA NAJNIŻSZYCH(!) DETALACH I ROZDZIELCZOŚCI 640X480!!!!


BŁAGAM POMOCY!!!

mój konfig to:
Microsoft XP proffesional
Wersja 2002
Dodatek SP 2

Celeron(R) CPU 1.70 GHz
1.69 GHz, 256 ram

Karata grafiki: Nvidia GF FX 5200
Karta muzyki to : SiS 7012 Audio Driver
Błagam o pomoc i z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz wyżej - masz za mało RAMu, jak dla XP. Systemy od Windows 2000 wzwyż są bardzo pazerne na pamięć - u mnie z 512 MB Windows (dwutysiączka) "na swoje potrzeby" rezerwuje przeszło 260 MB. Możesz jedynie spróbować powyłączać programy działające w tle, by zwolnić trochę RAMu.
BTW, lepiej byś zrobił, gdybyś się dopisał do najczęściej odwiedzanego tematu o NWN:
"Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes,Yes,Yes. Wystarczyło uaktualnić sterowniki do karty graficznej:P
Mam teraz drugi problem: mianowicie chcęp ograć w NWM-a na multi.Wszystko ok ale kiedy wchodzę dołącz do gry w internecie, wybieram server, ale przycisk połać jest nieaktywny co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:03, W.S.A.D napisał:

Yes,Yes,Yes. Wystarczyło uaktualnić sterowniki do karty graficznej:P
Mam teraz drugi problem: mianowicie chcęp ograć w NWM-a na multi.Wszystko ok ale kiedy wchodzę
dołącz do gry w internecie, wybieram server, ale przycisk połać jest nieaktywny co robić?

O ile masz samą podstawę to znaczna większość serwerów jest niedostępna - trzeba mieć dodatki.
Serwery które są naliście mają kolor zapewne szary, a wejść można tylko do niebieskich lub czerwonych (czerwone jednak są zabezpieczone hasłem). A jeżeli masz dodatki lub próbujesz wejść na "niebieski serwer" to nie umiem ci pomóc ;]

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować