Zaloguj się, aby obserwować  
Venomess

Fifa Quiz

187 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 15:21, djdinho napisał:

Quaresma to pomocnik , obecnie gra w druzynie FC PORTO, zdobyl gola w ostatnim meczu Ligi Mistrzow
z Chelsea Londyn na 0:1 , jak wiemy Chelsea wygrala ten mecz 2:1, Quaresma ma bogata historie
gdyz byl wychowankiem FC Barcelony, jednak w obecnym czasie nie miescil sie w skaldzie, jego
bramki sa efektowne przede wszystkim dlatego ze wiekszosc zdobywa zewnetrzna czescia stopy,
podkrecajac pilke z lewej "manki" . Wiem ze wygralem wiec zadaje pytanie :P, O kim mowa, Jest
jednym z najlepiej rozwijajacych sie nastolatkow na swiecie, jest hiszpanem , gral juz na mistrzostwach
europy do lat 16 jako jeden z NAJMLODSZYCH, w jednym z meczy w tym turnieju Hiszpania rozbila
przeciwnika 7-0. Maly, filigranowy napastnik, porownywalny do Malego Ronaldinho, nowa przyszlosc
Jednego z najwiekszych potentatow w pilce noznej, szybki, swietnie dryblujacy, strzelajacy
co mecz przynajmiej bramke, O KIM MOWA, no ja zgadniecie to jestescie dobzi :)



Jedno pytanie czy jest on w Fifie 07??
moja propozycja to Fabregas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:21, djdinho napisał:

Quaresma to pomocnik , obecnie gra w druzynie FC PORTO, zdobyl gola w ostatnim meczu Ligi Mistrzow
z Chelsea Londyn na 0:1 , jak wiemy Chelsea wygrala ten mecz 2:1, Quaresma ma bogata historie
gdyz byl wychowankiem FC Barcelony, jednak w obecnym czasie nie miescil sie w skaldzie, jego
bramki sa efektowne przede wszystkim dlatego ze wiekszosc zdobywa zewnetrzna czescia stopy,
podkrecajac pilke z lewej "manki" . Wiem ze wygralem wiec zadaje pytanie :P, O kim mowa, Jest
jednym z najlepiej rozwijajacych sie nastolatkow na swiecie, jest hiszpanem , gral juz na mistrzostwach
europy do lat 16 jako jeden z NAJMLODSZYCH, w jednym z meczy w tym turnieju Hiszpania rozbila
przeciwnika 7-0. Maly, filigranowy napastnik, porownywalny do Malego Ronaldinho, nowa przyszlosc
Jednego z najwiekszych potentatow w pilce noznej, szybki, swietnie dryblujacy, strzelajacy
co mecz przynajmiej bramke, O KIM MOWA, no ja zgadniecie to jestescie dobzi :)


ty a gdzie były te ME??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, że chodzi Ci o Bojana Krkic''a. Wychowanka Barcelony, który do tej pory ustrzelił już dla tego klubu ponad 500 bramek, grając w rozgrywkach juniorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem to ten koleś ze szkółki Realu Madryt, tak?... o tego chodzi, zaraz napisze ci jak sie zwie, tylko napisz mi czy na dobrym tropie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam gdzie byly, pamietam ze w jednym meczu strzelil 2 bramki , w drugim 3, wiedze mam z tego ze ogladam i slucham, przede wszystkim czytam :) Pomoge Wam bo widze ze cienko :) na imie ma Bojan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja racja, ale nie widzialem tej odp wczesniej, moze zedytowal :) w kazdym badz razie Bojan Krcic , niego chodzi :0 cubba zadajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol Bramkarz, ale rezerwa bostandardowo Edwin zajmuje jego miejsce w Man Utd. Wygralem, zadaje, gdzie odejdzie Roberto Carlos po tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 12:20, djdinho napisał:

Lol Bramkarz, ale rezerwa bostandardowo Edwin zajmuje jego miejsce w Man Utd. Wygralem, zadaje,
gdzie odejdzie Roberto Carlos po tym sezonie?

na emeryture zakonczy kariere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

djdinho Twoim zdaniem Bojan jest maly i filigranowy? oO

Co do Carlosa, to ja jakos przegapilem informacje GDZIE on ma odejsc...ale stawiam na jakis katarski zespol powiedzmy Al-Arabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:53, djdinho napisał:

Fenerbahce to dobra odpowiedz, , mikal15, poki co jest maly i filigranowy, pozdro.

Ej on zostaje w Realu.Powiedizla ze jednak nie idzie do Fenerbachce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować