Zaloguj się, aby obserwować  
jasiek7654321

kod do the sims 2

24 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 19:44, ReWelot napisał:

Pytanko: Jesli ktos poda alternatywne rozwiazanie dla tej sytuacji to od razu jest oznaczany
mianem pirata?? nie rozumiem tego... i mam prosbe... nie chwytajcie innych za pewne rzeczy
w koncu sami aniolki na strazy piractwa nie jestescie moge sie zalozyc ;/


Alternatywne, ale nielegalne :P Jego problem, że zgubił CD Keya, trzeba było uważać... Poza tym każdy czytał regulamin (mam nadzieję) i wie, że lepiej takich "alternatyw" nie podawać. Jak ktoś jest mądry to sam znajdzie, więc lepiej nie sprowadzaj Jaśka na złą drogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zadnym razie bym tego nie probowal robic ale zaloze sie ze szanowne grono forumowiczow ma w domku na poleczce w kaciku pare piratow ;p chociaz ja jakims cudem mam wszystkie oryginal (wiekszosc pozyczona alekogo to ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:37, ReWelot napisał:

Ehhh... przeciez to nic trudnego znalezc cd-key do gry
Wchodzisz na www.google.pl i wpisujesz cd-key do gry the sims 2... nie rozumiem co w tym trudnego
;/ trzeba czasem tez ruszyc mózgownica ;)


Przypominam, ze propagowanie piractwa jest tu karane.
"Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa "

Jakby nie patrzec, to twoje porady sa propagowaniem piractwa poprzez informowanie jak szukac CD-KEYow. (juz nie wspominam, ze mozna to te zaliczyc jako namawianie do takiego zachowania)
Status -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:08, jasiek7654321 napisał:

pilnie potrzebuje kod INSTALACYJNY do "the sims 2" jeżeji ktoś ma ten kod bardzo proszę napisać


Jesli zgubiles, to jedyna opcja to kontakt z polskim oddzialem EA

Teamt zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować