Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Japoński rząd sprzedaje akcje Nintendo

21 postów w tym temacie

I bardzo dobrze, od razu widać, że lata doświadczenia na rynku, w sumie dłuższego niż któregokolwiek z konkurentów na tym polu, procentują, i to dosłownie! Ja osobiście pozostanę przy swoim GBM, DS mnie nie interesuje, jednak konsoli życzę jak najlepiej, podobnie jak Wii, które niestety dość pechowo zaczyna, jeśli idzie o wybór i jakość gier na nią dostępnych... Japończykom gratulujemy Nintendo! ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Nintendo. Co prawda ich konsole to raczej zabawki niż "prawdziwe konsole", ale miło się na nich pobawić od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby jescze tylko na DSa wyszedł jakis MGS to bym byłw 7 niebie.No i jestem pewien ze jeszcze nie raz Big N nas zaskoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:04, lurynowicz napisał:

Nie dziwot, przeca Wii lepiej sprzedaje się w USraju niźli PS3.


Wii wszędzie sprzedaje się lepiej niż PS3:P Komu jak komu ale Nintendo pieniądze się sprawiedliwie należą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo to siła! :) I tak powinno być! Wprowadzają nowe technologie i przecierają szlaki w przeciwieństwie do Sony... Gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:49, szymonsen napisał:

Nintendo to siła! :) I tak powinno być! Wprowadzają nowe technologie i przecierają szlaki w
przeciwieństwie do Sony... Gratulacje! :)



Jakie to niby nowe technologie wprowadziła nintendo? wykrywanie ruchu w padzie? to już było kiedyś tylko się nie przyjęło, a sony wprowadziło nową technologię chociażby cell''a. Nie powinniśmy mylić pojęcia pomysł z technologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu przed telewizorem dumnie stoi Nintendo 64, a na stoliku Advance. Życze Nintendo powodzenia. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu przed telewizorem dumnie stoi Nintendo 64, a na stoliku Advance. Życze Nintendo powodzenia. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu przed telewizorem dumnie stoi Nintendo 64, a na stoliku Advance. Życze Nintendo powodzenia. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:32, ad0 napisał:

U mnie w domu przed telewizorem dumnie stoi Nintendo 64, a na stoliku Advance. Życze Nintendo
powodzenia. <;


Niah znam to uczucie. N64 to genialny system:) Może powinieneś zainteresować się Wii oraz DS''em?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:41, shinian napisał:

Niah znam to uczucie. N64 to genialny system:) Może powinieneś zainteresować się Wii oraz DS''em?:)


Szlag, potrójny post. Użytkowników proszę o przebaczenie, a pracowników CD-projektu i moderatorów o nie bicie. <;

DS-a widziałem, dobry patent z tym styllusem. Wii też mi się podoba. Ale co człek poradzi, że mu się coś podoba i chce to kupic, gdy pieniędzy brak? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować