Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi trailer GTA 4 – odliczanie trwa

53 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 17:55, Szewczu napisał:

> Super na moim PS3 to będzie wymiatać!!:D:D

Taa.. Ale pierwsze to trzeba go mieć :P

:] hehehehe mam PS3. Sprowadzone z U.S.A. Fajny sprzęcior. Nawet błyszczy się ładnie. :] Jak nie wierzysz to nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

San Andreas było takie sobie, Vice City podobało mi się najbardziej, ale nie ekscytuję się jakoś "czwórką" :)

Jak będzie, to będzie, może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że nie zrobią z tego kolejnego symulatora gangstera jak w GTA:SA, gdzie trzeba było odżywiać postać, chodzić na siłownię itd... To była to totalna bzdura :) O wiele lepiej w pamięć mi zapadła rozgrywka z GTA3 i GTA:VC. W sumie to fajnie by było jakby w którejś części powrócili do pomysłu z GTA: London, czyli takie GTA w przeszłości, np w latach 20tych albo 60tych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obym miał stały net do 29 marca , oglądne sobie filmik w całości. Ale właśnie ciekawe jak będzie wyglądał bohater gry i jak się bedzie nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać? Klimat zawsze jest znakomity, dojdzie grafika Rage i animacja Euphoria, a soundtrack elegancki i czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie to bedzie mialo wymagania, jak jest na jakims nowym engine, a wogole PC-towcom bedzie trzeba poczekac minimum rok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:47, Filfox napisał:

prosze wklejcie se tam gdzie sie adres strony wpisuje i juz to sa prosto z gry PODZRO !


Tia, prosty z gry tylko, że z "Saints Row" a nie z GTA IV więc nie wprowadzaj ludzi w błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:25, Filfox napisał:

A jaka to roznica bo nie wiem ?

Ot taka, że Saint''s Row to klon GTA wykonany bodajże przez THQ jako exclusiv na X-Box''a 360. GTA dla twojej wiadomości jest produkowany przez Rockstar Games i ma być wydane na X-Box''a 360, PS3 i PC. W ogóle to są różne gry, choć obie mają gangsterską tematykę. Wpisz se na gry-online.pl tam znajdziesz trochę informacji o Saint''s Row.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:35, pendejo napisał:

> Mam nadzieję, że będzie to coś więcej niż tylko wpakowanie nowej fabuły/terenów w stary
silnik
> z lekkimi zmianami kosmetycznymi /ciach/

Jak sama nazwa wskazuje IV oznacza nowe GTA i nowy silnik, o którym już była tu mowa

Ale często różnie z tym bywa, SA też miało być przełomem, a skończyło się na rozwiązaniach zmieniających tylko rozgrywkę a grafy prawie ni tknięto... ale trailer już jest i teraz liczę na szybkie (ale PORZĄDNE :P) wydanie w wersji PeCe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować