Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi trailer GTA 4 – odliczanie trwa

53 postów w tym temacie

Ciekawe w jakich klimatach będzie osadzona gra. Jeżeli coś w rodzaju San Andreas, to ja dziękuje. I najważniejsze pytanie: czy w końcu będzie jakiś solidny multiplayer? Tak jakoś ochota na granie solo mi przeszła... MMO to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że będzie GTA 4 tylko szkoda że prawdopodobnie tylko na PS3 i Xbox''a. Ale wszyscy mamy nadzieję że na blaszaka też wyjdzie:) , tylko druga sprawa jakie będą wymagania sprzętowe już chyba lepiej kupić Xbox''a 360 :)
A co do Traileru to jestem dobrej myśli że będzie SUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trailer pewnie pokaże zarys fabuły klimatu i pokaże troche miasto nie sądze by pokazano dużo z gameplaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. Lubie polityke R*, zaostrzają apetyt do gry, ktorej jeszcze nie ma. Buduja atmosfere niepewnosci przez skromnosc informacji oraz oficjalnej strony - czarne tło, wielka, wymowna (inna! widzicie "lsniace" krawedzie?) czwórka. pod nim napis ''''trailer'''' i chaotyczne cyfry (nawet bez dwukropka). Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam,na PC powinny wydać od razu.Nawet wcześniej od tych wersji na konsole.Grałem w,Grand Theft Auto:3,Grand Theft Auto:Vice City,Grand Theft Auto 2,Grand Theft Auto:San Andreas i wszystkie części bardzo mi się się spodobały.GTA 4 pewnie też będzie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie normalne, że najpierw będzie na konsole, a dopiero poźniej na blaszaka.
Tak czy owak czekamy i miejmy nadzieje, że będzie lepsze jak San andreas, bo to jakieś takie o było i na dodatek beznadziejnie w Polsce wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że na PC nie było serii "stories". Niech chociaż GTA 4 wyjdzie na PC. Nawet jeśli nie będzie na początku to pewnie wydadzą ze sporym opóźnieniem (jak to już bywało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować