Zaloguj się, aby obserwować  
Oskar_1994

czy opłaca się kupić ps2 za 350 zł ??

34 postów w tym temacie

Mój kolega chce mi sprzedać:
- Urzywane ps2 (to małe)
- 3 gry (Fifa o6, Gumball, Streetball)
- 1 oryginalny pad

za 350 zł

POwiedzcie mi czy sie opłaca kupić i czy jak bede chcial je sprzedac za 1,5 roku to sprzedam je w podobnej cenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:05, Oskar 1994 napisał:

Mój kolega chce mi sprzedać:
- Urzywane ps2 (to małe)
- 3 gry (Fifa o6, Gumball, Streetball)
- 1 oryginalny pad

za 350 zł

Opłaca się. W 100%.

Dnia 03.03.2007 o 14:05, Oskar 1994 napisał:

POwiedzcie mi czy sie opłaca kupić i czy jak bede chcial je sprzedac za 1,5 roku to sprzedam
je w podobnej cenie ??


Nie sprzedasz już w cenie podobnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:05, Oskar 1994 napisał:

Mój kolega chce mi sprzedać:
- Urzywane ps2 (to małe)
- 3 gry (Fifa o6, Gumball, Streetball)
- 1 oryginalny pad

za 350 zł

POwiedzcie mi czy sie opłaca kupić i czy jak bede chcial je sprzedac za 1,5 roku to sprzedam
je w podobnej cenie ??

tutaj troche strach bo moze byc laser zjarany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie:)ale mozliwe ze nie sprzedaz jej wogóle za 1.5 roku bo juz na pewno zejdzie z ceny xbox, i bd moze ps3, nie wiem, to tylko przypuszczenia:)
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:08, vip konius napisał:

> Mój kolega chce mi sprzedać:
> - Urzywane ps2 (to małe)
> - 3 gry (Fifa o6, Gumball, Streetball)
> - 1 oryginalny pad
>
> za 350 zł
>
> POwiedzcie mi czy sie opłaca kupić i czy jak bede chcial je sprzedac za 1,5 roku to sprzedam

> je w podobnej cenie ??
tutaj troche strach bo moze byc laser zjarany :/


Laser nie zjarany bo to od kolegi z klasy i grałem kilka razy u niego :)

Ja chce ja kupic teraz bo w czerwcu kupuje xboxa 360 albo ps3 a teraz nie mam na czy mgrac :D aha i wiecei moze czy jak ps3 wejdzie to gry na ps2 beda jeszcze robione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:05, Oskar 1994 napisał:

Mój kolega chce mi sprzedać:
- Urzywane ps2 (to małe)
- 3 gry (Fifa o6, Gumball, Streetball)
- 1 oryginalny pad

za 350 zł

POwiedzcie mi czy sie opłaca kupić i czy jak bede chcial je sprzedac za 1,5 roku to sprzedam
je w podobnej cenie ??

Widze po tym zdjeciu ze lat to duzo niemasz ale spróboj niezaskakiwać nas takimi rażącymi błedami jak Urzywane-Pisze sie Używane
Tak wogóle to opłaca ci sie kupic te ps 2 choć na twoim miejscu bym niekupywał go gdyz gry juz niewychodza na PS 2 wolałbym sobie kupić PS 3 lub X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1# http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6341&u=265
2# Jak już powiedzieli poprzednicy, konsoli prawdopodobnie już nie sprzedasz. Mało kto będzie chciał inwestować wtedy w konsolę, na którą ilość produkowanych gier będzie mniejsza od ilości posiadanych przez drwala palców. Jeśli jesteś zdecydowany na kupno to licz się z tym, że gdy Ci się znudzi to prawdopodobnie trafi do szafy.
Radzę również uważać na laser - z używanymi konsolami nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:25, Kubinho1916 napisał:

Poczekaj jeszcze troche, pozbieraj kase i kupisz sobie xboxa360:)


Hehe mój brat bedzie miał komunie t odostanie 3 500 zł więc zbierać nie musze a on oprócz kasy chyba od rodziców xbxa dostanie (xboxa 360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie używanego PS2 to ogromne ryzyko ze względu na (tragiczny) laser, który w każdej chwili może paść, więc odradzam taki zakup, poza tym za 350-400zł można kupić nowego GameCube''a z jakąś grą.

GameCube jako, że jest znacznie mocniejszy od PS2 posiada ładniejszą grafikę i dużo wyższy komfort obsługi, oraz co bardzo ważne jest praktycznie bezawaryjny z grami też nie powinno być żadnych problemów, bo wiele hitów można kupić za grosze na Allegro, więc polecam zastanowienie się także nad tą konsolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:30, Oskar 1994 napisał:

> Poczekaj jeszcze troche, pozbieraj kase i kupisz sobie xboxa360:)

Hehe mój brat bedzie miał komunie t odostanie 3 500 zł więc zbierać nie musze a on oprócz kasy
chyba od rodziców xbxa dostanie (xboxa 360)


CO?! 3,500 zł!? Żarty sobie stroisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 08:45, 1602 napisał:

Kupowanie używanego PS2 to ogromne ryzyko ze względu na (tragiczny) laser, który w każdej chwili
może paść, więc odradzam taki zakup, poza tym za 350-400zł można kupić nowego GameCube''a z
jakąś grą.

GameCube jako, że jest znacznie mocniejszy od PS2 posiada ładniejszą grafikę i dużo wyższy
komfort obsługi, oraz co bardzo ważne jest praktycznie bezawaryjny z grami też nie powinno
być żadnych problemów, bo wiele hitów można kupić za grosze na Allegro, więc polecam zastanowienie
się także nad tą konsolą:)


Skąd te wiadomości o laserze w Playstation 2? Jeżeli gra się na oryginałach i szanuje się konsolkę to laser nie padnie, poza tematem mówiąc ja mam Playstation 1 już ponad 7 lat i laser odczytuje bez problemu płytki (poza porysowanymi). Na Playstation 2 wyszło zdecydowanie więcej lepszych gier, jest to często spotykana konsola w Polsce, mamy bezproblemowy zakres do akcesori oraz serwisów. No i nowe gry można kupić po niskich cenach (50 zł gry z Platinum). Co do zakupu next-gena: jak kupisz Playstation 2, to kup Playstation 3, jak nie kupisz PS2 to też kup PS3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:48, master matrox napisał:

CO?! 3,500 zł!? Żarty sobie stroisz?


a czemu mial by zartowac jesli ma duzo krewnych to mozliwe a jesli nir to na pewno bagatych krewnych to po co sie dziwisz wszystko w zyciu jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:50, master matrox napisał:

Skąd te wiadomości o laserze w Playstation 2? Jeżeli gra się na oryginałach i szanuje się konsolkę
to laser nie padnie, poza tematem mówiąc ja mam Playstation 1 już ponad 7 lat i laser odczytuje


Mi laser w nowej PS2 ze sklepu padł po nieco ponad miesiącu używania. Konsola trafiła do serwisu gwarancyjnego, wymienili, od tego czasu (będzie już pewno z rok) wszystko jest OK. Wydaje mi się, że to raczej kwestia egzemplarza, na jaki się trafi. Skoro u kumpla z laserem jest wszystko w porządku od dłuższego czasu, to nie ma chyba powodów, żeby przy normalnym użytkowaniu mógł nagle paść.

Co do pytania autora wątku - brać. Ale nie do sprzedawania za 1,5 roku, to nie są papiery wartościowe. Wartość wszelkiego sprzętu elektronicznego *spada* z czasem, więc traktowanie go jako inwestycji na pewno się nie opłaca. Ale do grania jak najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować