Zaloguj się, aby obserwować  
Oskar_1994

Rayman 2, Rayman M, Rayman 3- Uwagi, problemy, kody ...

21 postów w tym temacie

Kupiłem ostatnio wszystkie częsći raymanów mam czasami problem z przejściem misji, lub poprostu niewiem co robić :]

Ten teamt powstał byśmy podzielili sie swoimi uwagami i problemami jakie spotykamy w grze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHE chodzi mi bardziej o to by przekonać niektórych fanów gothica czy diabl ze gry z "śmieszną" grafiką j bajkowym bohaterem też mogą być wciągające i bardzo fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiesz, gracze są otwarci na różne rodzaje gier i raczej błędem jest mówienie, że fan Gothica lubi tylko i wyłącznie swoją ukochaną grę. Co do Rayman''a... Kiedyś, gdy miałem co nieco platformówek, zagrywałem się w jedynkę i nie uważam tego czasu za stracony. Nieco gorzej przedstawia się sytuacja z częścią trzecią - takie to dla mnie.. monotonne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:36, Oskar 1994 napisał:

HEHE chodzi mi bardziej o to by przekonać niektórych fanów gothica czy diabl ze gry z "śmieszną"
grafiką j bajkowym bohaterem też mogą być wciągające i bardzo fajne :D

Nie wiem po co założyłeś aż dwa takie same tematy. Ja jestem fanem Gothica i przeszłem prawie wszystkie Raymany(oprócz Rayman 4) i podobała mi się ta gra. Najlepszy był Rayman 3

----------------->Do WorldWar3PL<------------------

Nie zgodze się z tobą mi się właśnie najbardziej podobał Rayman 3. Był taki kolorowy i na Luzie. Dwójka była tak jakby sztywna. Ale każdy ma przecierz inny gust:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:51, Kostka XXL napisał:

Ale każdy ma przecierz inny gust:PP

Pięknie to ująłeś :)
Bardzo zaciekawił mnie Rayman M... ktoś mógłby powiedzieć jak toto się prezentuje ? Chodzą plotki, że rozgrywki w RM są całkiem emocjonujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:00, paluszek18 napisał:

Ale zeby założyć dwa razy ten sam temat..... To musi być naprawde zapalony gracz:p Jeszcze
nie ochłonął po tych fascynujących grach;)


Hehe nie zapalomy tylko dwa razy kliknąlem już napisałem do admina żeby usunął jeden temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:22, DamianPL napisał:

ja wiem na kompie wtedy to była edukacjna gra która uczyła angielskiego

damianpl zła odp .

pierwsz raiman wyszedł na konsoli saturn w 1994 r !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Neverwinter nights, nfs, bet on soldier a uwielbiam Raymana. Chyba każdy ma w sobie pociąg do takich gier. W końcu ma się w sobie wewnętrzne dziecko ni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię gry z tym sympatycznym... stworkiem? (bo chyba nie człowiekiem? ani zwierzem?), zacząłem od "dwójki", przeszedłem w mig, trochę zdziwiło mnie, że bohaterowie nie mówią nic a nic (znaczy są napisy, ale aktorów chyba brak) - coś jak w Szalonych Kórlikach... Mimo to gra miała swój urok, klimat i dawała mnóstwo zabawy. Potem pojawiła się część trzecia, wspaniała, mnóstwo świetnych tekstów, a polska wersja przygotowana przez Wierzbiętę jest chyba najlepszą polonizacją gry jaką widziałem (niestety polski dystrybutor popełnił błąd - jeden z filmików jest po angielsku). Urzekła mnie piękna grafika, muzyka i mnóstwo minigierek do odblokowania.
Po przejściu tych gier zapragnąłem poznać początek Raya, znam większość szczegółów na temat jego twórcy i udało mi się zdobyć "jedynkę". To dopiero jest wspaniała gra, piękna, przypominająca kreskówki grafika 2D, fajna muzyczka, a gra wciąga na długo. Super!
No i Szalone Kórliki, choć w przeciwieństwie do poprzedniczek nie jest platformówką to mnóstwo humoru i świetnie dużo wymyślnych minigierek sprawiło, że bawiłem się przy kurwik... Kórlikach wyśmienicie...
Ciekaw jestem czy będzie część następna, jeśli tak, to pewnie trzeba będzie poczekać kolejne 3 lata, Ancel lubi dopracować swoje dzieła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 3 z KŚG fajna gierka niedawno zainstalowałem ale trzeba ją dawkować powoli żeby sie zbyt szybko nie znudziła gram w przerwach pomiedzy trackmanią nations a painkillerem dobrze odpręża po masakrze zombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:42, El Kaczorro napisał:

Grałem w wszystkie podane części i po tym wszystkim Rayman 3 jest najlepszy (bo nie grałem
w Raymana Szalone Kórliki)

Ja też grałem we wszystkie części Raymana uprócz Szalone kurliki , teraz przechodzę Raymana M, czasem nawet trudne są wyścigi, z walkami na arenach wygrywam ze spokojem. choć częściej gram w BioShocka. .Szalone kruliki nie mam zamiaru kupić bo to już jest całkowicie inna gra. Chyba, że ją dadzą do kompurer świat gry to wtedy się na nią skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah.. Trójka rządzi. Nie mogę przejść misji z tą starą babką co niby ją podglądam...
Ahh.. i jaki jest według was najlepszy Rayman na PS2? Bo mam problem który kupić xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie odrzuciło sterowanie w R3 :(
Tak paskudnie się tą kamerą rusza triggerami, szkoda że nie robi się tego gałką analogową :/
Normalnie grać się nie da.
No i czy da się jakoś ustawić żeby Ray po skosie biegał a nie zwalniał do marszu? Pad to Logitech chillstream X360 design...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:16, Sama paniszer napisał:

hehe a kto wie na jakiej konsoli wyszedł pierwszy raiman ?????????

To jest PS one. A Rayman uczy angielskiego nie jest pierwszą grą. Mam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować