Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Second Life

75 postów w tym temacie

A jeśli jestem niepełnoletni to podobno są jakieś "specjalne" konta , czym sie różni taka rozgrywka ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 14:47, Jojti napisał:

A jeśli jestem niepełnoletni to podobno są jakieś "specjalne" konta , czym sie różni taka rozgrywka
?? :)


Jest osobny świat dla "nastolatków". Wiadomo OCB CENZURA!
Leveli czy osiągnięć brak.

SŁUCHAJCIE ŻEBY NIE SPAMOWAĆ! TO INFO W NECIE JUŻ JEST! SZUKACIE PRZEZ GOOGLE LUB NA STRONACH www.secondlife.pl www.secondlife.com

Również w ost. nr CDA był art na ten temat. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to się w ogóle nie chce włączyć!!! Najpierw pojawia się napis ,,Detecting Hardwere'''', Później na chwile czarny ekran a następnie wraca do pulpitu. Proszę, pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ja się zarejestrowałem tydzień temu i żadnego meila potwierdzającego do tej pory, a jak chce się logować to wyskakuje, że nie ma takiego usera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:13, syriusz.b napisał:

ehh ja się zarejestrowałem tydzień temu i żadnego meila potwierdzającego do tej pory, a jak
chce się logować to wyskakuje, że nie ma takiego usera


Ponieważ rejestracja dla niepełnoletnich jest jakaś porąbana. Przed swoją osiemnastką podawałem prawdziwe dane i także żadnego maila nie dostawałem. Ale gdy rocznik 89 zmieniłem na 88 to od razu dostałem maila potwierdzającego ;/. Cóż...teraz bym nie miał z tym problemów, lecz nie fajnie się czuje, że do gry, która bardzo mi się podoba musiałem podać nieprawdziwe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta gra.Dopier co zaczełem grać.Właśnie leżę na kocu ;D.Nazywam sie Dewsmon Congrejo.Jak mogę zarobić pierwszą kasę?Jak zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA piszą, że jest świetnie więc ściągam właśnie klienta i zobaczmyu jak to wygląda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanko:
Zarejestrowałem się, i instalnąłem Seconda, lecz teraz przy logowaniu pojawia mi sie tekst, który mówi o jakims błędzie.
nie wiem, ile czasu mija, zanim serwer seconda upora sie z dodaniem mnie?
Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość problemow w normalnym życiu (Z jednym muszę spobie poradzić szybko bo mi ucieknie) :-)
i nie zamierzam grać w takie gry.

Innym też to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:09, gagari napisał:

Mi to się w ogóle nie chce włączyć!!! Najpierw pojawia się napis ,,Detecting Hardwere'''',
Później na chwile czarny ekran a następnie wraca do pulpitu. Proszę, pomóżcie mi!!!



Czasem występują problemy ze sterownikami od grafy. Wyinstaluj te które masz teraz i zainstaluj nowe. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:44, evilADM napisał:

A ja mam dość problemow w normalnym życiu (Z jednym muszę spobie poradzić szybko bo mi ucieknie)
:-)
i nie zamierzam grać w takie gry.

Innym też to polecam


chyba masz racje
w cda byla recenzja na ten temat chcialem zagrac bo mnie zainteresowalo ale po namysle juz mi sie odwidzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym się coś płaci za prawdziwe pieniądze, bo piszą na necie że wymienia się lireny na prawdziwą kas?
Powiem tak :
- czy w tej "grze" używa sie prawdziwych pieniędzy, bo się nie chce zadłużyć?
-bo są jakieś kont DARMOWE I PłATNE CO ROBIć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:11, Doniu II napisał:

W tym się coś płaci za prawdziwe pieniądze, bo piszą na necie że wymienia się lireny na prawdziwą
kas?
Powiem tak :
- czy w tej "grze" używa sie prawdziwych pieniędzy, bo się nie chce zadłużyć?
-bo są jakieś kont DARMOWE I PłATNE CO ROBIć?


Załóż konto darmowe. W grze nie używa się normalnych pieniędzy, tylko płaci się wirtualną walutą, ale jeśli jesteś rezydentem i zrobisz np. jakiś kraj, albo jakiś bardzo popularny obiekt, to dostajesz kilkadziesiąt dolarów na swój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:39, bonan napisał:

Witam chciał bym zacząc grac w Second Life czy mógł by mi ktoś powiedziec o co w tym chodzi
lub pomoc już w grze??


Second Life to po prostu symulator życia. Coś podobnego do Simsów, ale sami kierujemy postacią. Na oficjalnej stronie www.secondlife.com tworzysz konto, a potem ściągasz klienta i potem po prostu chodzisz, kupujesz, budujesz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Załóż darmowe konto" - rozumiem
"ale jeśli jesteś rezydentem i zrobisz np. jakiś kraj, albo jakiś bardzo popularny obiekt, to dostajesz kilkadziesiąt dolarów na swój adres." - czyli ?

A jak podam fałszywy adres?
Co tam trzeba koniecznie podać?
Bo ja si boje podawać prawdziwych danych ,no bo "osoby trzecie".

Prosze o instrukcje typu np. Start>wyłącz komputer>wyłącz (przykład wyłączania komputera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 11:07, PJ MW napisał:

Second Life to po prostu symulator życia. Coś podobnego do Simsów, ale sami kierujemy postacią.
Na oficjalnej stronie www.secondlife.com tworzysz konto, a potem ściągasz klienta i potem po
prostu chodzisz, kupujesz, budujesz itd.

A czy płacimy prawdziwymy pieniędzmi za kupno domu samochodu czy np. ubrań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować