Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

CDPROJEKT w podręczniku do języka polskiego

10 postów w tym temacie

Witam xD
Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego wydawnictwa WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy 3 gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)

Pozdrawiam,
rozbawiony sferis

20070306192824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie OK, że CDP przechodzi do świadomości ogólnej, ale ten tekst... Zgodny ze stereotypem gracza, który grepsuje, a w życiu żadnej książki nie przeczytał. Czyli - autorzy chcą dotrzeć do młodych ludzi, robiąc z nich ciołków. A może tylko ja mam takie wrażenie, tylko nie zauważam piękna na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:29, sferis napisał:

Witam xD
Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego wydawnictwa
WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy 3
gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)
Pozdrawiam,
rozbawiony sferis

O żesz lol. Niezłe. W tym roku kończę 2 klasę gimnazjum, więc we wrześniu obczaję podręcznik (tak, moja szkoła korzysta z tych samych podręczników). Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:29, sferis napisał:



Hehe... Niezłe, w moim podręczniku w gimnazjum nie było czegoś takiego. :P Eh... Stare dobre czasy gimnazjum. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:46, chemik10 napisał:

ciekaw jestem w jaki sposób dziesięciolatek mógłby napisać taki "poważny" list :D


On wcale nie jest poważny :P Myślę, że jakby go wysłał do CDP, to by był niezły lol ;> No ale to moje zdanie

Pozdrawiam,
zakochany w XBOX360,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:29, sferis napisał:

Witam xD
Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego wydawnictwa
WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy 3
gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)

Pozdrawiam,
rozbawiony sferis

dobre jes.t może napisze podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:47, sferis napisał:

> ciekaw jestem w jaki sposób dziesięciolatek mógłby napisać taki "poważny" list :D

On wcale nie jest poważny :P Myślę, że jakby go wysłał do CDP, to by był niezły lol ;> No
ale to moje zdanie

Pozdrawiam,
zakochany w XBOX360,
sferis


jest poważny jak na 10-cio latka, gdybym ja miał 10 lat nie napisałbym tego listu tak eee "poważnie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować