Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiego wydania Test Drive Unlimited!

99 postów w tym temacie

SUPER! Standardowe wydanie CDProjektu (instrukcja + poradnik) i jeszcze mapa O''ahu :)
Mam nadzieję, że zostanie sprecyzowana data premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja już dawno zdobyłem środki i zamówiłem pre-order - zadłużyłem się, bo będe spłacać komórkę, ale mam ukryte 100zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:26, Anim napisał:

Jeszcze moment - i obiecuję, że zajmiemy oficjalnie stanowisko odnośnie STALKERa - co i w jakiej
formie, powiedzmy do środy 14.03 - jak by co ścigaj mnie na moim gramsajcie - umowa stoi?


Pozwolisz, ze i ja wezme Cie na celownik ;) TDU juz dawno zamowione :) (no coz posadka redaktora na motogames.gram.pl do czegos zobowiazuje co nie? -_-'' ) wiec licze na dosc dobre wydanie Stalkera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu!!! Ludzie ale wy marudzicie... kiedyś gry kosztowały grubo ponad 100 zł i do tego dostawałeś grę w kiczowatym etui, które to łamało się za 10-tym otwarciem a o instrukcji już nie wspomnę...
a teraz dość, że CD projekt się jakoś stara urozmaicić wydania gier to jeszcze ciągle tylko widzę pieprzenie (sorki za wyrażenie): że to za grube pudełka, że dodali tylko mapę albo jeszcze inne brednie.
Dać palca to wciągną nie tylko rękę ale i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...Teraz każdy chcę EK z 50 gadżetami za 99zł najlepiej na pozłacanym papierze (bo na kredowy to już reakcja typu "pfff" ). Śmiech na sali i tyle. Chyba za bardzo byliście rozpieszczani.

"Co za g****. I tym sie mam zadowolić, rany papier kredowy i już sie chwlą tylko nie wiadomo czym ;/ Słabo, ekskluzywne opakowanie ?? Czyli jakie, plastikowe?? Widzę, że nadzieje na EK sie straciły..."

Ten pan zapewne spodziewał się najnowszej kierownicy Logitech''a za 1000zł, dołączonej do każdego egzemplarza edycji premierowej, ehehh. Nie chwalą, tylko wypisują w punktach zawartość...Czego się jeszcze spodziewaliście ? Modelu Jaguara XJ220 na benzynę ?

Dla mnie liczy się tylko gra... Do instrukcji pewnie nie zajrzę, poradnik będzie sobie leżał, mapa zostanie w pudle, a owe efektywne pudełko będzie efektywnie leżało w szafie i przyciągało kolejne warstwy kurzu, czyli standard w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:37, Anim napisał:

> "całość zapakowana w efektowne pudełko." czyli pewnie z zapinka na rzep

Czyli bedą na nim nietypowe efekty, które pewnikiem niebawem się objawią.


Czy chodzi o te efekty jak były na pudełku podstawki Heroes V gdzie ten rycerz był wypukły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz niech ktoś mi zafunduje:

- Nową płytę główną
- GeForce 7xxx
- 2GB RAM
- Intel Core 2 Duo
- Całość zapakowana w efektowne pudełko

To grę sam kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:52, Xarodon napisał:

Dokładnie...Teraz każdy chcę EK z 50 gadżetami za 99zł najlepiej na pozłacanym papierze (bo
na kredowy to już reakcja typu "pfff" ). Śmiech na sali i tyle. Chyba za bardzo byliście rozpieszczani.

"Co za g****. I tym sie mam zadowolić, rany papier kredowy i już sie chwlą tylko nie wiadomo
czym ;/ Słabo, ekskluzywne opakowanie ?? Czyli jakie, plastikowe?? Widzę, że nadzieje na EK
sie straciły..."

Ten pan zapewne spodziewał się najnowszej kierownicy Logitech''a za 1000zł, dołączonej do każdego
egzemplarza edycji premierowej, ehehh. Nie chwalą, tylko wypisują w punktach zawartość...Czego
się jeszcze spodziewaliście ? Modelu Jaguara XJ220 na benzynę ?

Dla mnie liczy się tylko gra... Do instrukcji pewnie nie zajrzę, poradnik będzie sobie leżał,
mapa zostanie w pudle, a owe efektywne pudełko będzie efektywnie leżało w szafie i przyciągało
kolejne warstwy kurzu, czyli standard w moim wypadku.


Jedni to by chcieli żeby do każdego opakowania były dodawane kluczyki do Murcielago, którym przyjechałby listonosz/kurier, albo jeszcze lepiej komputer taki, żeby TDU chodziło na nim na maksa bez cienia ścinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:42, MasterHeroes napisał:

Jedni to by chcieli żeby do każdego opakowania były dodawane kluczyki do Murcielago, którym
przyjechałby listonosz/kurier, albo jeszcze lepiej komputer taki, żeby TDU chodziło na nim
na maksa bez cienia ścinki.

Ja bym chciał Shelby Cobra Daytona Coupe, pls, pls, pls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem trochę w betaPC. Gra nie jest pozbawiona błędów ale jeżeli od 4 lutego (data zamknięcia PublicBety) poprawili przynajmniej połowę z nich to NFS nie podniesie się po tym uderzeniu bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ELO!
sry że trochę odbiegnę od tematu... ake chciałbym zapytać się czy tdu poszłoby mi na celeronie 2.66, 512 DDR, GeForce 6600 TF 128/128??

Tak nawiasem mówiąc Carbon chodził mi na średnio wysokich ustawieniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to mówiłem ale powtórzę.
Jeżeli premiera wersji na X-a w CDProjekt ma się odbyć 30 marca to sądzę że wersja na pieca też będzie 30.
Ale kupując pre-ordera na pewno jak w przypadku Jade Empire miało to miejsce to liczę że grę dostanę około 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 07:46, kubek5 napisał:

ELO!
sry że trochę odbiegnę od tematu... ake chciałbym zapytać się czy tdu poszłoby mi na celeronie
2.66, 512 DDR, GeForce 6600 TF 128/128??

Tak nawiasem mówiąc Carbon chodził mi na średnio wysokich ustawieniach;)


Pujdzie na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować