• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Veilar

Programy - temat ogólny

Pytanie

Witam! Tym tematem chciałbym nakłonić gramowiczów do rozmów o programach, porad dotyczących oprogramowań, sztuczek w programach itp. Pozdrawiam i zapraszam do dopisywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

56 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Możecie mi podać jakiś program do wycinania jakichś fragmentów z piosenek? Taki żeby sobie dzwonek na komórkę z piosenki zrobić, znacie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To zalezy w jakim formacie jest dana piosenka i czy Twoja komorka potrafi odczytac dany typ plikow.
Dla mp3 bedzie to np. mp3 Direct Cut -->> http://mpesch3.de1.cc/
oze to byc rowniez Audacity -->> http://audacity.sourceforge.net/
Czy tez Nero Wave Editor -->> dostepny w rozszerzonej wersji Nero
I pewnie wiele wiele innych, choc akurat te znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witajcie, mam problem z z kwerendami i z makrem w MS Office Access. Jak stworzyć takie makro zęby jak otworzę bazę danych to żeby sie wyświetlił pewien formularz, jak go zamknę następny i jak zamknę drugi to żeby się trzeci otworzył i na tym koniec. natomiast jeśli chodzi o kwerendę to jak zrobić by w kwerendzie z pewnej tabeli wyświetlały się tylko np:płyty główne. trzeba mi to prawie jak dziecku wytłumaczyć. Z góry dziękuje za pomoc. Jak chcecie to zgłaszajcie się na gg lub na AQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2007 o 18:47, matx-1997 napisał:

Są jakieś programy do modelowania grafiki 3D i które współpracują z Trainz Railroad Simulator
2006?


sprawdź 3D studio max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.06.2007 o 17:46, Silveren napisał:

Czy wie ktoś jak wyciąć tło z ze zdjęcia ? Nigdy nie miałem doczynienia z obróbką zdjęć, a
teraz jest mi to bardzo potrzebne.


Włanczasz Adobe Photoshop zaznaczas sobie lassem tło zdjęcia i przeciągasz na odzielną warstwe, w ten sposób masz same tło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.08.2007 o 13:29, Jaki Ganh1 napisał:

Czy zna ktoś taki program, tak jak mają na policji, dzięki któremu można stworzyć portret wybierając
odpowiednie części twarzy?


Znalazłem takie: FaceGen Modelle, STOIK Deformer 2.0

Pamiętam, że był kiedyś taki fajny programik, gdzie tworzyło się różne twarze (głównie kobiet ;]), tylko nie pamiętam jak się nazywał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.08.2007 o 20:51, Lukas813 napisał:

Czy mógły mi ktoś podać jakiś dobry program do defragmentacji dysku?


Moim zdaniem najlepszy jest PerfectDisk. Można z internetu pobrać jego darmową 30 dniową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2007 o 18:29, Nazca napisał:

Możecie mi podać jakiś program do wycinania jakichś fragmentów z piosenek? Taki żeby sobie
dzwonek na komórkę z piosenki zrobić, znacie jakiś?

Audacity! Darmowy i bardzo dobry, używam go POLECAM !! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.08.2007 o 20:51, Lukas813 napisał:

Czy mógły mi ktoś podać jakiś dobry program do defragmentacji dysku?


Polecam Ashampoo Magical Defrag. Jest to program, który defragmentuje dysk w trakcie normalnej pracy (praktycznie wcale nie zamula kompa!). Oczywiście po 10 sekundach bezczynności zaczyna defragmentację. Gdy ruszysz myszką lub napiszesz coś przerywa-wstrzymuje pracę defragmentowania. Po 10 sekundach wznawia defragmentowanie. Poza tym jest szybki i łatwy w obsłudze, w polskiej wersji językowej. Pełna wersja była dostępna za darmo na płycie PCWK (nie pamiętam jaki numer).

Systemowy defragmentator ;) - może być, ale trochę wolny itp. :P

Norton Speed Disk (w pakiecie Norton Utilities) - dość porządny program (bo od Symanteca), często z niego korzystałem, szło w sumie dość szybko, ale porządnie. Przerzuciłem się na Ashampoo Magical Defrag i teraz w trakcie bezczynności sam defragmentuje :)

Polecam tego nr 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować