Zaloguj się, aby obserwować  
Nehem

Lineage 2 gdzie grasz :) \ kim grasz ;)

16 postów w tym temacie

Jestem troche ciekawy gdzie grają polscy gracze na oficjalu i jaką robią postac ^^ ( chodzi mi o główną postać :))
Ja gram Human Mysticem^^ z zamierzeniem zrobienia biszkopta na serwerze Gustin ( jeden z najmniejszą ilościa osób wraz z serwerem Erica, nie lubie zbyt tłocznych serwerów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 03:22, Yuzm napisał:

Jestem troche ciekawy gdzie grają polscy gracze na oficjalu i jaką robią postac ^^ ( chodzi
mi o główną postać :))
Ja gram Human Mysticem^^ z zamierzeniem zrobienia biszkopta na serwerze Gustin ( jeden z najmniejszą
ilościa osób wraz z serwerem Erica, nie lubie zbyt tłocznych serwerów ;))

na lionie gram dark elfin mystic a zamierzam być bufferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:40, da5id napisał:

> Jestem troche ciekawy gdzie grają polscy gracze na oficjalu i jaką robią postac ^^ ( chodzi

> mi o główną postać :))
> Ja gram Human Mysticem^^ z zamierzeniem zrobienia biszkopta na serwerze Gustin ( jeden
z najmniejszą
> ilościa osób wraz z serwerem Erica, nie lubie zbyt tłocznych serwerów ;))
na lionie gram dark elfin mystic a zamierzam być bufferem


Ja elfem - łucznikiem na serwerze nightmare - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troch nooberskie pytanie na temat L2 ktore wynika z mojej niewiedzy i barku checi do poszukiwan na google.com a mianowice ostatnio jak wlanczam l2 to mi sie paczuje i mam pytanie czy sie sciaga c4 czy jakas latka do c3 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:26, Kaziu02 napisał:

Ja mam troch nooberskie pytanie na temat L2 ktore wynika z mojej niewiedzy i barku checi do
poszukiwan na google.com a mianowice ostatnio jak wlanczam l2 to mi sie paczuje i mam pytanie
czy sie sciaga c4 czy jakas latka do c3 ? :D



łatka do C3, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:26, Kaziu02 napisał:

czy sie sciaga c4 czy jakas latka do c3 ? :D


Ściaga Ci się C4 a że rozszerzenie dość duże to troche trwa, njalepiej zostawić na noc,niech sobie zasysa.

SirKamil --> Serduszko, skoro nie wiesz to może pomilczysz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 19:10, Fran napisał:

> czy sie sciaga c4 czy jakas latka do c3 ? :D

Ściaga Ci się C4 a że rozszerzenie dość duże to troche trwa, njalepiej zostawić na noc,niech
sobie zasysa.

SirKamil --> Serduszko, skoro nie wiesz to może pomilczysz? ;>

hmmm ale ja nie gram na "orginalnym" serwie L2 tylko jakims priv ~~ to tesh sie c4 sciaga ~~ jeszcze raz przepraszam za moaj noobowatosc w tematach o L2 ~~ i za bledy ort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam powoli grac raczkującym Warlokiem na Teonie. Mam nadzieje że ta gra nieznudzi mnie tak łatwo jak tak zachwalany aż do znudzenia WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować