Zaloguj się, aby obserwować  
dominik713

Piraci z karaibów-film.Wasz ulubiony bohater

51 postów w tym temacie

Witajcie,w tym temacie będziecie mogli sie wypowwiadać na temat bohaterów z tego filmu.Kto jest waszym ulubieńcem?Osobiscie najbardziej lubie Jacka Sparrowa-chyba wielu sie ze mną zgodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:55, dominik713 napisał:

Witajcie,w tym temacie będziecie mogli sie wypowwiadać na temat bohaterów z tego filmu.Kto
jest waszym ulubieńcem?Osobiście najbardziej lubię Jacka Sparrowa-chyba wielu sie ze mną zgodzi;)

Ja sie z tobą zgadzam absolutnie . Piratów z Karaibów oglądałam już setki razy i jeszcze mi sie nie znudzili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:14, mila-221 napisał:

> Witajcie,w tym temacie będziecie mogli sie wypowwiadać na temat bohaterów z tego filmu.Kto

> jest waszym ulubieńcem?Osobiście najbardziej lubię Jacka Sparrowa-chyba wielu sie ze mną
zgodzi;)
Ja sie z tobą zgadzam absolutnie . Piratów z Karaibów oglądałam już setki razy i jeszcze mi
sie nie znudzili .

piraci z karaibow niemoga sie znudzic, a najlepszym bohaterem jest sparrow oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Sparrow oczywiście. Mam pytanie odnośnie tego filmu, tzn. filmów bo jak mi wiadomo były dotychczas 2 części:
Piraci Z karaibów: Klątwa Czarnej Perły
PIraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

A mój kumpel ostatnio mi powiedział, że są 3 części. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:34, m4teU5z napisał:

Jack Sparrow oczywiście. Mam pytanie odnośnie tego filmu, tzn. filmów bo jak mi wiadomo były
dotychczas 2 części:
Piraci Z karaibów: Klątwa Czarnej Perły
PIraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

A mój kumpel ostatnio mi powiedział, że są 3 części. Czy to prawda ?

Jak by to ująć,twój kolega chyba ma te informacje z przyszłości bo trójka wyjdzie,ale dopiero za jakis czas(ale na pewno w tym roku,i może już niedługo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie się nazywać "Na końcu świata", czy coś takiego. Nie mogę się doczekać, a co do ulubionego bohatera, to naturalnie wybieram Kpt. Jacka. Choć Barbossa też był fajny :) i mackowaty Davy Jones. Plakacik:

20070316112200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, ze dzisiaj po raz pierwszy obejrzę Piratów z Karaibów ... na polsacie za okolo 35 min ;-). Jakoś dotychczas nie miałem takiej możliwości :-).
I mam nadzieję na dobre, przygodowe kino ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K właśnie po raz pierwszy obejrzałem Piratów z Karaibów. I powiem tyle : Film jest kapitalny ;-), mnóstwo świetnych scenek, dialogi też niczego sobie, klimat jak nic ;-), dość wysublimowany humor, niezła fabuła, ale najbardziej rządzi jednak Depp... gość dostał po prostu właściwą postać do zagrania. Bohater, który zawsze miał jakieś alibi, jakąś kartę przetargową :-). Momentami nie wytrzymywałem ze śmiechu , np. w momencie, kiedy jakby nigdy nic przedziera się między piratami, którzy już mają zabić Willa i złamać klątwę, a wszyscy dookoła gapią się na niego jak na ducha :-D. Genialne :-)

UWAGA : SPOILER
BTW, mam pytanko, bo nie zwróciłem uwagi : Czy w momencie kiedy Jack rzucił swój ukradziony medalion Willowi, ten trzymał juz w ręku "swój" własny, drugi medalion ? Bo wydawało mi się, ze Will upuścił do skrzyni oba medaliony naraz. Mam rację ? W takim razie czy miał on juz swój medalion przy sobie w momencie, kiedy złapał ten od Jacka oraz czy pokazano, jak naznacza go swoją krwią ? Bo jakoś nie zwróciłem na to uwagi w końcówce ? ;-).
Mam na mysli scenkę złamania klątwy juz pod koniec filmu, która wydała mi się trochę niejasna. A po prostu chcę wiedzieć, czy dobrze to rozumuję :-).
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować