Zaloguj się, aby obserwować  
dominik713

Najlepsze czasopismo o grach komputerowych

39 postów w tym temacie

Witjcie.Jakie czasopismo według was zasługuje na miano najlepszego?Play,cd-action,click?A może inne?
Według mnie CD-action,choć jeszcze do niedawna był nim play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:03, dominik713 napisał:

Witjcie.Jakie czasopismo według was zasługuje na miano najlepszego?Play,cd-action,click?A może
inne?
Według mnie CD-action,choć jeszcze do niedawna był nim play.

Ja mam dwa ulubione CDA i Click!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:04, NuGGet napisał:

> Witjcie.Jakie czasopismo według was zasługuje na miano najlepszego?Play,cd-action,click?A
może
> inne?
> Według mnie CD-action,choć jeszcze do niedawna był nim play.
Ja mam dwa ulubione CDA i Click!

Mi sie CLICK! też pdoba,ale oni mają zbyut formalne podejście do sprawy.A np. GRY to już całkiem zeszły na psy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:16, Doktor14 napisał:

Chyba istnieje przynajmniej jeden taki temat. Oto link http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=305&tpage=1
Wyszukiwarka nie gryzie;););)

Kurde,a szukałem żeby sie nie powtórzyć,ale tego nie wyapałem!Ale co tam, wypowiadajce sie póki jeden z morderatorów tego nie zamknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:03, dominik713 napisał:

Witjcie.Jakie czasopismo według was zasługuje na miano najlepszego?Play,cd-action,click?A może
inne?
Według mnie CD-action,choć jeszcze do niedawna był nim play.

Sorry za spam ale oto prosze już mamy trzei taki temat. Oto link http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=284&u=63>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:19, dominik713 napisał:

> Chyba istnieje przynajmniej jeden taki temat. Oto link http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=305&tpage=1

> Wyszukiwarka nie gryzie;););)
Kurde,a szukałem żeby sie nie powtórzyć,ale tego nie wyapałem!Ale co tam, wypowiadajce sie
póki jeden z morderatorów tego nie zamknie;)



Oj dominik juz jednego degrada zaliczyłeś , jak tak dalej pujdzie bęzdie ich więcej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:32, Domon napisał:

> > Chyba istnieje przynajmniej jeden taki temat. Oto link http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=305&tpage=1

>
> > Wyszukiwarka nie gryzie;););)
> Kurde,a szukałem żeby sie nie powtórzyć,ale tego nie wyapałem!Ale co tam, wypowiadajce
sie
> póki jeden z morderatorów tego nie zamknie;)


Oj dominik juz jednego degrada zaliczyłeś , jak tak dalej pujdzie bęzdie ich więcej :|

Czyli że obniżyli mi stopień i dla tego mam robotnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:36, Skrytobójca napisał:

Ja kiedyś lubiłem playa, ale z niego zrobił się growy bravo girl... jeszcze kiedyś nowy TS,
a teraz tylko CDA i click...

No odkładnie play to tera kicha a CDA jest najlepsze dla mnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wYDAJE SIE ŻE cd-ACTION MA SAME ZALETY:DOBREJ JAKOŚCI PEŁNE WERSJE,LAKIEROWANA OKŁADKA,WIELE STRON....Czy są jakieś wady?No może jedynie chamstwo smugglera :P
PS:sorry za capslock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:47, dominik713 napisał:

wYDAJE SIE ŻE cd-ACTION MA SAME ZALETY:DOBREJ JAKOŚCI PEŁNE WERSJE,LAKIEROWANA OKŁADKA,WIELE
STRON....Czy są jakieś wady?No może jedynie chamstwo smugglera :P


Lakierowana okładka to dla Ciebie zaleta?! Wiele stron to dla Ciebie zaleta!?! Chyba, że interesują Cię tony reklam, to co innego...

Gazetka jak gazetka, nie odstaje ani na plus ani na minus od tych zachodnich, nie ma co roztrząsać, jakie są wady i zalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action jest najlepsze i według mnie nie ma żadnych wad, płytki zawsze dobrze działają a gry na nich też niczego sobie. Na drugim miejscu jest Click ponieważ jest krótszy niż CD-A i covera ma troszke słabszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować