Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatalna wsteczna kompatybilność PS3

83 postów w tym temacie

Jak tak dalej pójdzie to w nic nie da się grac;P A fanom tej konsoli sony będzie musiało by chyba wbić nóż w plecy by przestali na śmierć jej bronić:P Jakby co ja jestem neutralny bo żadnej z konsoli nie posiadam, ale na tą chwilę zdecydowanie brałbym produkt Microsoftu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
No niezle, a ja juz stalem przed sklepem i mialem wykonac przedplate na PS3, dobrze ze kupilem ps2, przynajmniej zaoszczedzilem 400 funciakow. Zobaczymy jak pojdzie im w przyszlym miesiacu, moze jakies latki wyjda i da sie uruchomic pare gier.
Kurcze zeby nie mozna bylo pograc w Metal Geara, kiepsko.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czego się spodziewać po gram.pl? w końcu muszą te x-boxy komuś sprzedawać, to samo było z XbX360 na początku a nawet gorzej bo na wersji core nie da się uruchomić nic z xbx1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to sie wam krytykuje co!!??
Wsteczna kompatybilność jest dla kogos kto chce sprzedac ps2 i kupić Ps3 bezsens...
Ja mam psx`a,Ps2,Psp ,a pod koniec roku Ps3 i po jaką cholere jest mi potrzebna ta wsteczna kompatybilność hę??
Mam Ps2 to bede na niej grał w gry wydana na czarnulke.
Jak chcecie kupujcie x-kloca i se go wsadźcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za farse. W newsie zostało dokonane słuszne spostrzeżenie dotyczące tego, że nie jest to wiadome, czy konsola, na której testowali gry miała zaaplikowany patch. Należy do tego podchodzić ostrożnie, a nie przekreślać wszystko na podstawie tej jednej wiadomości, która moim zdaniem tylko wprowadza zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam PS 2 i sobie pogram w GTA LCS, VSC, Burnouta, GT i inne wypaśne gry :P

A next-gena kupię w okolicach premiery GTA4... Lecz teraz wiem, rze będzie to XBox, a nie PS3. A niech Bill się ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam PS 2 i sobie pogram w GTA LCS, VCS, Burnouta, GT4 i inne wypaśne gry :P

A next-gena kupię w okolicach premiery GTA4... Lecz teraz wiem, że będzie to X-Box360, a nie PS3. A niech Bill się ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc, to ciekawe, czy X-Box nie stworzy jakiejś przenośnej konsoli typu "X-Box Pocket"... :] Wreszcie byłby jkiś rywal dla PSP [nie licząc Nitendo].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kolejny art. u dystrybutora klocka (bo cdp jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę), który pozostawia wiele do życzenia oparty na domysłach i plotkach. Z jego treści można wywnioskować tylko tyle, że nic dokładnie do końca nie wiadomo bo nie wiadomo czy było testowane najnowsze oprogramowanie które będzie miał europejski ps3, ale news jest. Coś czuje, że z tą wsteczną kompatybilnością nie będzie tak źle, a już na pewno tak źle jak marzy konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mw-wesoly jest kolejnym przykładem dzieci neo
jak sie nie znasz nie komentuj konsole zabaweczki dla dzieci nigdy nie grał i grac nie bedzie ,bo nie potrafi
swoja droga to ty jestes rozwinięty inaczej tym sformułowaniem obraziłes całe rzesze graczy konsolowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 00:32, N-Stolec napisał:

mw-wesoly jest kolejnym przykładem dzieci neo
jak sie nie znasz nie komentuj konsole zabaweczki dla dzieci nigdy nie grał i grac nie bedzie
,bo nie potrafi
swoja droga to ty jestes rozwinięty inaczej tym sformułowaniem obraziłes całe rzesze graczy
konsolowych....


Wiesz co ? To chyba ja też jestem dzieckiem neo (mimo, ze z uslug TP SA nie korzystam :-D), bo moje zdanie na temat konsol jest bardzo zbliżone (może nie identyczne, ale bardzo podobne :-P).
A z tym "GeForcem", to jest to bardziej kusząca propozycja niż kupno jakiejkolwiek konsoli next gen... ale to tylko IMO. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, byłem na stronie Cynamite. Znam niemiecki, więc sobie przejrzałem co tam piszą :]

Po pierwsze, update, który ma dać kompatybilność na te zapowiedziane tysiąc tytułów z PS 2 nosi oznaczenie 1.60. Ma się on pojawić wraz z premierą konsoli w Europie(wg zapowiedzi Phill''a).
Na konsolach, które wg Cynamite zostaną do nas dostarczone znajduje się firmeware w wersji 1.50. I na tym właśnie oprogramowaniu testowali konsolę. Zatem troszkę rozczarowujący jest fakt, że aby móc się cieszyć kompatybilnością wsteczną, będzie konieczne uprzednie podłączenie do internetu.
Nie jest to budząca radość nowinka, no ale co zrobić... Mogli się bardziej postarać i wypuścić tę konsolę z nowszym oprogramowaniem.

Tak więc pozostało jedynie czekać do premiery, by oddać ostateczny werdykt odnośnie kompatybilności wstecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...To w gruncie rzeczy wyjaśnia, dlaczego dopiero w datę premiery miała zostać ukazana lista kompatybilnych tytułów.
Aha! Gdyby ktoś chciał pojechać serwis Cynamite za stronniczość, czy uległość wobec MS. Czytałem inne newsy, zarówno odnośnie Xboxa jak i PS 3. Są bardzo obiektywni i naprawdę przyjemnie się ich czyta :)

Chyba zmienię serwis informacyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 05:28, Pediator napisał:

Akurat taka wpadka musiała być w Europie.
Sony oj nie dobrze, oj nie dobrze.


Wielka mi wpadka... Jak ktos kupuje PS3 to nie po to zeby grac w gry z PS2 prawda? Bo wtedy po co mu dosc drogi odtwarzacz Blue-ray, ktory i tak bedzie czytal tylko DVDki z PS2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 06:15, Kris_bla napisał:

> Akurat taka wpadka musiała być w Europie.
> Sony oj nie dobrze, oj nie dobrze.

Wielka mi wpadka... Jak ktos kupuje PS3 to nie po to zeby grac w gry z PS2 prawda? Bo wtedy
po co mu dość drogi odtwarzacz Blue-ray, który i tak będzie czytal tylko DVD-ROM z PS2 ;-)


wiesz podobno gry z ps2 na ps3 miały mieć lepszą rozdzielczość poza tym jeżeli ktoś kupujeps3 i ma gry z ps3 to co ma non-stop zmieniać konsole. a co gdy ps2 się zepsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 06:41, Pediator napisał:

wiesz podobno gry z ps2 na ps3 miały mieć lepszą rozdzielczość poza tym jeżeli ktoś kupujeps3
i ma gry z ps3 to co ma non-stop zmieniać konsole. a co gdy ps2 się zepsuje?


Wszystko sie kiedys psuje ;-P A co do lepszej rozdzielczosci... jakos chyba przezyje bez tego ;-) Dla lepszej rozdzialki, nie bede gral w te same gry jeszcze raz... wole te nowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 06:53, Kris_bla napisał:

> wiesz podobno gry z ps2 na ps3 miały mieć lepszą rozdzielczość poza tym jeżeli ktoś kupujeps3

> i ma gry z ps3 to co ma non-stop zmieniać konsole. a co gdy ps2 się zepsuje?

Wszystko sie kiedys psuje ;-P A co do lepszej rozdzielczosci... jakos chyba przezyje bez tego
;-) Dla lepszej rozdzialki, nie bede gral w te same gry jeszcze raz... wole te nowe ;-)


ale pomyśl sobie nie wiem jak ty ale ja po kupnie tak drogiej konsoli miałbym kasę jedynie na 1 grę na ps3 , no a chciałbym w pełni wykorzystać możliwości ps3 w jedną noc więc kompatybilnośc z grami z ps2 jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować