Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Rein w obronie PS3

31 postów w tym temacie

Ehh Sony się nie wyrabia jak na razie ;/
Ale pewnie będzie jak z PS2(w premierze kosztowała też ponad 2000zł, o ile się nie mylę), a Sony i tak wyjdzie na swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 17:19, Jolly Rogger napisał:

Singstar- wmawiasz mi że karoke to jest jakaś mega innowacja ? Bueehehhehehehee...


Karaoke na konsolę - jest innowacją.

Dnia 15.03.2007 o 17:19, Jolly Rogger napisał:

Eye Toy- tu masz rację. Ale to jest z PS2...


..ale jest Sony i jest innowacyjne.

Dnia 15.03.2007 o 17:19, Jolly Rogger napisał:

PS Home = Second Life z PC


Skąd wiesz, że się równa? Grałeś w Second Life, a także korzystałeś z usługi Home, że tak pewnie siebie to mówisz?

Dnia 15.03.2007 o 17:19, Jolly Rogger napisał:

SixAxis jest oczywiście ściągnięty od Nintendo.


Sony miał patent na wykrywanie wychyłu w padzie, już przed prezentacją Wii. Jednak prawdą jest, że ich strata, skoro nie ogłosili tego jako pierwsi.

Dnia 15.03.2007 o 17:19, Jolly Rogger napisał:

Takie są fakty.


Fakty są, ale interpretowane przez różnych ludzi, w różny sposób. Więc trudno stwierdzić, co jest prawdą, nie znając wszystkich szczegółów składających się na dany "fakt".

Nie zarzucam Tobie niczego, ale jestem skłonny sądzić, że więcej bezrefleksyjnego powtarzania w Twoich wypowiedziach, niżeli autonomii. Nie chciałem Cię urazić, po prostu uważam, że troszkę się zagalopowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam Wii nie wygra napewno w nowszych generacjach gier.

Xbox 360 jest super ma pare dobrych tytułów ale Ps3 ma te na których mi najbardziej zależy i chyba na nią się skusze ale to jeszcze sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neozeus jak zwykle się czepiasz szczegółów:P a tak szczerze to mógłbyś się troszkę streszczać z cytowaniem i nie krytykowaniem każdego, kto ma inne zdanie i niekoniecznie gorszą wiedzę od Ciebie "mistrzu". A Twoje przeprosiny na końcach każdego postu są bynajmniej nie na miejscu i sprawiają, że mało kto chyba bierze je poważnie. To tyle, bo wiem, że i tak masz to głęboko w... no wiesz gdzie. Sorki za offa. Aha i oczywiście: nie chciałem Cię urazić neozeus. Za moment będzie pewnie riposta, bo nigdy nie dasz sobie nic powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mark Rein nie ma wyjscia . Musi mowic o ps3 dobrze z prostych rpzyczyn . Na knosole sony wychodzi przeciez ut2007i jak nie ebdzie wspeirac sony to ich utek ,a dokladniej jego sprzedaz na tym ucierpi :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli patent na coś co Nintendo (hipotetycznie) skopiowało, to, wierz mi, użyli by go, aby zaszkodzić konkurencji, albo wyciągnąć od nich kasę. Czyli Nintendo nic nie skopiowało, bo jakoś nie słyszałem żeby płacili coś Sony za pomysł na Wiilota.
Użycie znaku "=" było skrótem myślowym. Lecz i tak miejmy świadomość, że PS Home to nic nowego.
Co do karaoke. Jeżli byśmy wszystko co zostanie pierwszy raz przeniesione z innego sektora rozrywki (lub z innej platformy) na konsole uznawali za wielką innowację, to chyba należałoby wszystkim trzem firmom pomnik postawić. Zaiste są wielcy !!! Pffff... Jeżli myślą, że zadowole się każdym ochłapem jaki rzucą graczom na pożarcie i będe z tego powodu bił im pokłony to się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marka PlayStation jest znana i tego narazie nic nie zachwieje. Ludzi beda ciagnac w ich strone, ale jesli sony dalej bedzie tak pogrywac jak teraz, to moze sie to zle dla nich skonczyc. Bili mowil odrazu ze nie bedzie 100% kompatybilnosci z poprzednia generacja gier i ludzi zniechecia ale musieli to przyjac, sony oglaszalo swiatu ze ich nowe dzielo bedzie w 100% kompatybilne i zonk. Co do gier to moze byc ciekawie, M$ mam kupe kasy i mysle ze sony straci i straci duzo wylacznosci na ich konsole. Bili wie co robi wkoncu wcisnol ludzi windowsa i jeszcze zarobil na tym, jak on to zrobil tylko on wie. Z konsola moz byc podobnie dzisiaj XBOX to juz znana marka. Miliony $ nie moga nie zrobic swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież użyli go, by zaszkodzić konkurencji, choć przyznam, że z marnym efektem ^^ Jak na razie. A odszkodowania niekoniecznie muszą żądać, bowiem widocznie ich technologie się różnią. Zauważ, że nawet Nintendo nie wytacza w tej kwestii sprawy sądowej :) Albo działają układy, o których my niekoniecznie musimy wiedzieć :D( to tak dla fanów teorii spiskowych :P )
Co do Home, ja nie uważam, aby usługa ta była bezczelną kopią i tutaj widocznie pozostaniemy w różnych przekonaniach.
A karaoke, wielką innowacją nie jest, prawda. Ale sposób w jaki zostało zaprezentowane, platforma, na którą zostało wprowadzone, spowodowało, że trafili strzałem w dziesiątek, zatem jednak jakąś innowacją było :P. Choć wyniki sprzedaży Singstar w Japonii nie dziwią, ponieważ to wielcy fani karaoke, to jednak popularność jaką to zyskało w Europie i Ameryce, na mnie jednak wrażenie zrobiło. Chyba nawet w Polsce pozostawiło niebanalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować