Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

ja tam się w sumie troszkę napalilem na te 8GB za 50zl ale tak popatrzylem to za jedyne 40zł więcej ma się już 16gb. Ale w sumie to juz 90zł a za jedynei drugie tyle ma się dysk zewnętrzny 2,5'' 250GB;) I tak doszedłem do tego, że pendrive''a nie kupie tylko zainwestuje w ten dysk 250GB;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale pod Poznaniem napisałeś tylko o głośnikach, a ja musiałem coś dodać, żeby nie było, że mamy tak biednie ;)
A co do tego Pendrive''a z allegro - nic specjalnego, w MM ładniejsza kolorystycznie wersja bez płacenia za przesyłkę :P
Citkowsky - IMO 16gb ciężko wykorzystać, chyba, że ktoś dokłada cały czas rzeczy bez usuwania z pendrive''a. Mi na przykład 8 wystarczy w zupełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 13:46, Gryczka napisał:

Citkowsky - IMO 16gb ciężko wykorzystać, chyba, że ktoś dokłada cały czas rzeczy
bez usuwania z pendrive''a. Mi na przykład 8 wystarczy w zupełności :)


Albo jak ktoś chce nagrać GTA IV, z ledwością ale się zmieści ;)

>Jasne, ale pod Poznaniem napisałeś tylko o głośnikach, a ja musiałem coś dodać, żeby nie było, że mamy tak biednie ;)

Wyprzedaż bez gier ;p heh, w każdym mm są jakieś gry a w mm w jednym z największych miast w Polsce nie będzie gier :O Jednak na Śląsku mieszkać to jest coś, 5 media marktów, jak nie więcej ---> w przynajmniej jednym musi się coś trafić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 13:49, crash807 napisał:

Albo jak ktoś chce nagrać GTA IV, z ledwością ale się zmieści ;)

Heh, a o tym to nie pomyślałem. Ale z drugiej strony może pożyczyć płytkę bez nagrywania i też będzie gites ;)

Dnia 27.08.2009 o 13:49, crash807 napisał:

Wyprzedaż bez gier ;p heh, w każdym mm są jakieś gry a w mm w jednym z największych miast
w Polsce nie będzie gier

Będą, będą. Powinny być...tylko w gazetce nie ma o tym informacji...mam nadzieję ;P

Dnia 27.08.2009 o 13:49, crash807 napisał:

Jednak na Śląsku mieszkać to jest coś, 5 media marktów, jak
nie więcej ---> w przynajmniej jednym musi się coś trafić :-)

No, Śląsk ma za dobrze ;) Ale w Wielkopolsce też są najmniej trzy, ale mi tam nie będzie się chciało do wszystkich dojeżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:18, crash807 napisał:

Był już ktoś w media markcie ? Dużo ludzi ? Duże kolejki ? Powariowali ludzie ? Najlepsze
okazje powykupowane ?


Byłem w Krakowskim Media (ten na Zakopiance) ludzi brak, okazje zalegają na pułkach bez problemu kupiłem The Orange Box za 34.90 zł i świetne słuchawki Sennheiser HD 201 za marne 69.90. Myślałem że będzie więcej ludzi. Mam takie wrażenie że czas kiedy pod sklepami zbierały się kolejki, bo sklep sprzedawał taniej kilka towarów, już minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 11:44, crash807 napisał:

Ta... umiesz napisać literkę "ó", "ć"... znać się na psp to tam wiesz... ale nie umieć
polszczyzny to już... zatakaliscie --------> czy tutaj miał być wyraz zaatakowaliście
?!
coniektorymi -----> 2 błędy... to nie jest gg abyś pisał jak jakiś... dobra nie będę
komentował dalej...

"Pisać aby pisać sensu nie ma" -----> i kto to "mówi", temat już został dawno zakończony...

A więc sądzisz, że 2004 ma lepszą jakoś obrazu buaha... ups, to ja się zaśmiałem ? Z
pewnością co lepsza konsola do gorszy ekran... w czym mój drogi 2004 jest lepsza ? No
w czym ? Zapraszam do tematu o psp i tam pisać swoje mądrości... ale przedtem przeczytać
słownik poprawnej polszczyzny. EOT


Brak argumentow, to wtedy ad persona lub metoda slownikowa. Mocno plaskie, zeby nie powiedziec glupie. Ty juz lepiej nic nie pisz, bo jeszcze ktos kto chce kupic PSP Ci uwierzy, a pozniej rozczarowanie, ze "to nie tak mialo byc".

PS
"temat już został dawno zakończony" ...i pozowilisz ze to JA bede decydowac czy w/g mnie temat jest zakocznony czy tez nie. Za malutki zuczek jestes aby mi mowic co i gdzie oraz na jaki temat mam pisac. To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Poznaniu pomimo moich wielkich nadziei wielkiej wyprzedaży gier nie było...nie licząc tytułów z platynki za 20~25zł (Settlersi V ZE, Spellforce 2 ZE), ale czy to okazja to nie wiem, bo nie jestem już na bieżąco z cenami jak dawniej. W każdym razie liczyłem na większy szał jeśli chodzi o gry.
Za to już w innych kategoriach o niebo lepiej, telewizory czy laptopy - nie było źle, a mi się udało wyhaczyć tak jak przemyślałem empeczwórkę od Creative''a i pena od Kingstona. Ludzi było sporo i co dziwne, większość wychodziła z dużymi torbami ze znakiem MM.
A jak u Was polowanie?, widzę, że coś cienko z postami ;-)

edyta:o, a na dokładkę właśnie się dowiedziałem, że udało mi się wygrać Viva Pinata na xpudło (nieważne, że go nie mam^^), hehe dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM u siebie w Rzeszowie.
Zrobiłem zakupy gier na 50 zł

The Orange Box = 30zł
Titan Quest = 5 zł
Toca Race Driver 3 = 5zł
Gears Of War = 10 zł [platynowa kolekcja]

Niestety Unreal Tournament 3 już nie było i też był w cenie 10zł

Max Payne Antologia bodajże koło 7,91 zł
SpellForce 2 = 19,99 zł
Winter Sports 2008 = 1zł
Left 4 Dead = 30 zł
Swat 4 = 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Net_com tak i dużo sztuk zostało, ponad 15.

Ludzi dużo, brali wszystko czyli słuchawki, pendrive, aparaty cyfrowe i telewizory LG :P No i konsolki PS3 i Xbox 360... na resztę nie patrzyłem bo szukałem UT 3 ale niestety nie było tj. pisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ulotki wynika, że potrzebują miejsca na nowe produkty.

Tutaj cytat przytoczę:

"Robimy miejsce dla nowych produktów. Kilka tysięcy produktów po sensacyjnie niskich cenach. Rewelacyjne produkty z ekspozycji i pojedyncze egzemplarze."

Xbox 360 60 GB + 2 gry = 999zł
PS 3 80 GB = 1199 zł

Jeszcze z gier są:

The Sims 2:Zwierzaki = 30 zł
Fim Speedway Grand Prix 3 = 30zł
Rise Of Argonauts = 30 zł
Twierdza Legendy = 10 zł

A poniżej gry na Xbox 360:

Za 30 zł :

Alone In The Dark
Crackdown
Viva Pinata PL
Eragon

Za 40 zł :

Dark Sector
Bourne''s Conspiracy
Lost Odyssey
Bejing 2008

Za 50 zł :

Viking Battle For Asgard
Halo 3
Gears Of War
Devil May Cry 4

Pad Bezprzewodowy do X360 = 119 zł
Zestaw PLAY & CHARGE = 39,90 zł

Na razie to tyle :P Reszta to raczej dostępna w MM

Dawid MM w Rzeszowie :P

UT3 już nie ma za 10zł ale GoW dużo zostało =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King Cross, do M1 mam za daleko. Głowy uciąć sobie nie dam, ale chyba wszystkie dostępne tytuły z platyny były przecenione, a w tym UT3 i GoW. Jeśli chodzi o CoDa nic nie napiszę, bo nie chcę Ciebie i innych wprowadzać w błąd, ale jakbym miał zaryzykować postawiłbym na standardową cenę - 7 dych. Co pamiętam ze strzelanek - na banka MoH ta edycja 10-letnia za 7 dyszek, ale promocja to żadna...
Jeśli mieszkasz w Poznaniu, radzę wybrać się do MM - może znajdziesz coś godnego uwagi, bo ja niestety pamięci najlepszej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:57, Gryczka napisał:

Jeśli mieszkasz w Poznaniu, radzę wybrać się do MM - może znajdziesz coś godnego uwagi,
bo ja niestety pamięci najlepszej nie mam...

Mieszkam właśnie i do M1 mam niedaleko. Może empik ma coś fajnego ? Tak jak QoS miał za 20 złociszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:15, buried napisał:

Byłem dziś w MM u siebie w Rzeszowie.
Zrobiłem zakupy gier na 50 zł

The Orange Box = 30zł
Titan Quest = 5 zł
Toca Race Driver 3 = 5zł
Gears Of War = 10 zł [platynowa kolekcja]

Niestety Unreal Tournament 3 już nie było i też był w cenie 10zł

Max Payne Antologia bodajże koło 7,91 zł
SpellForce 2 = 19,99 zł
Winter Sports 2008 = 1zł
Left 4 Dead = 30 zł
Swat 4 = 5zł



duzo tych winterów sportów było? Chyba musze jutro z samego rana podjechac;)

A w jakiej edycji był jesli mozna spytać SWAT 4 i toca 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:03, dawidos160 napisał:

Mieszkam właśnie i do M1 mam niedaleko.

E tam, to żaden problem. Polecam oderwać się od gier i wybrać się do MM, aby rozejrzeć się za ciekawymi...ee grami^^

Dnia 28.08.2009 o 22:03, dawidos160 napisał:

Może empik ma coś fajnego ? Tak jak QoS miał za 20 złociszy

Wątpię. Ten sklep robi promo raz na pół roku (a często zdarza się i tak, że przecenione gry gdzie indziej można znaleźć w takiej samej cenie od dawna), ale wybrać się oczywiście można, kuknąć i w razie czego dać znać koledze Gryczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować