Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Bioshock 2 Rapture Edition za 30Ł (145zł) na zavvi.com .Cena już z przesyłką !Wersja na Xbox360 i PS3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zavvi.com jest godne polecenia? Nie ma żadnych problemów z dostawą do Polski, ile trwa dostawa?
Niektóre oferty cenowo prezentują się całkiem nieźle. Arkham Asylum PS3 za ~80zł (tyle, że wyprzedane), więc może kiedyś z oferty skorzystam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak piszą 2-5 dni roboczych i przypuszczam że więcej to zajmie chyba że poczta polska coś pokaszani. Ze sklepów w UK czy tych z własnymi stronkami czy na eBayu kupuję dużo i jednak Royal Post jest chyba najlepsza na świecie :-). O zavvi same pozytywy wcześniej słyszałem. Bardzo przyzwoite ceny w tym preorderów. Zastanawiam się już na pudełkowym Machinarium, premiera 10 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka gry z UK to kwestia 5-10 dni .Zdarzały się przypadki dostania gry po 3 dniach ,zdarzały się i po 14 .Zazwyczaj z thehut.com ,bo dziwnym zwyczajem paczki z UK wędrują do Urzędu Celnego i tam przesiadują .Koperty mają pieczątku UC ,co przedłuża całą wysyłkę .Niemniej polecam takie sklepy jak thehut ,hmv ,gameplay,game,zavvi .Wszystkie z UK i mają całkiem takie promocje ,że mózg staje w porównaniu z cenami polskimi .Przykład ? Podany wyżej Bioshock Rapture Edition ,Episodes from Liberty City za 17Ł ,Borderlands za tyle samo ,Mirrors Edge za 6Ł .Przesyłka kosztuje 0.99Ł co też jest śmieszną ceną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z zavvi jeszcze nigdy nie doszla szybciej niz w 7 dni . Najczesciej paczka jest do odbioru kolo 10 dnia od wysylki . Mieszkam na Slasku jakby to jakas roznice robilo.
edit male ostrzezenie "Usually dispatched within 3 days" oznacza u nich "bedzie jak uda sie nam sciagnac od dystrybutora ". Pieniadze z konta pobieraja dopiero przy wysylce wiec zawsze mozna anulowac przedluzajace sie zamowienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale jak maile wysłane przez formularz na stronie wracają na mój e-mail, który podałem jako "adres zwrotny", to chyba coś jest nie tak?
Zresztą zobacz tutaj:
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/dawn-of-war-anthology/8573048.html
Niby "Sold out", a przycisk "Buy" wciąż jest aktywny...
Co z tego, że mi kaskę z konta ściągną, jak gier mogą w ogóle nie wysłać (bo np. "nagle" sklep zniknie, w końcu strony-widma zdarzają się w Internecie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steam wielka wyprzedaż tytułów z serii Total War (66%!)

Empire: Total War™ prezentuje się chyba najciekawiej:
$13.59 - 40.42 zł
£6.79 - 31.6 zł
10,19€ - 41.52 zł

Rome: Total War™ - Complete
$3.39 10.08 zł
£3.39 15.78 zł
5,09€ 20.74 zł

Medieval II Gold
$10.17 30.25 zł
£4.75 22.11 zł
6,78€ 27.62 zł

Total War™ Mega Pack (Medieval II: Total War™, Rome: Total War™ - Gold, Rome: Total War™ - Alexander , Medieval II: Total War™ Kingdoms, Empire: Total War™)
$20.39 60.64 zł
£13.59 63.25 zł
20,39€ 83.07 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 20:12, LESZ3u napisał:

Na Steam wielka wyprzedaż tytułów z serii Total War (66%!)

Empire: Total War™ prezentuje się chyba najciekawiej:
$13.59 - 40.42 zł
£6.79 - 31.6 zł
10,19€ - 41.52 zł


Empire bardzo ciekawie ale nie lubie wersji elektronicznej nie ma to pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następujące tytuły:

-Batman:Arkham Asylum
-Resident Evil 5
-Borderlands
-S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci
-Kings Bounty:Wojownicza Kssiężniczka

będą już niedługo w Premium Games :) (nie pytajcie mnie kiedy bo jeszcze nie wiadomo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 15:00, jackass napisał:

Przesyłka gry z UK to kwestia 5-10 dni .Zdarzały się przypadki dostania gry po 3 dniach
,zdarzały się i po 14 .Zazwyczaj z thehut.com ,bo dziwnym zwyczajem paczki z UK wędrują
do Urzędu Celnego i tam przesiadują .Koperty mają pieczątku UC ,co przedłuża całą wysyłkę
.Niemniej polecam takie sklepy jak thehut ,hmv ,gameplay,game,zavvi .Wszystkie z UK i
mają całkiem takie promocje ,że mózg staje w porównaniu z cenami polskimi .Przykład ?
Podany wyżej Bioshock Rapture Edition ,Episodes from Liberty City za 17Ł ,Borderlands
za tyle samo ,Mirrors Edge za 6Ł .Przesyłka kosztuje 0.99Ł co też jest śmieszną ceną
.


Zgadzam się w 100%. A potem taki Microsoft się żali, że sprzedaż gier jest słaba. A czego oni się spodziewają jeśli, w ileś tam razy, biedniejszej Polsce oni nam serwują ceny wyższe niż w UK. Najlepsze jest to, że w Polsce podejście do rynku konsolowego jest totalnie amatorskie - ceny nawet po roku/dwóch są takie same, a promocje typu z 230 na 220 + przesyłka mnie śmieszą. Ciekawe jestem jak wyglądałaby sprzedaż gier w UK i Polsce, gdyby ceny były takie same. Pewnie raptem by się okazało, że w Polsce jest dużo uczciwych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale skoro jesteśmy już przy temacie Anglii - polecam stronkę hotukdeals.co.uk
Tam ludzie wypisują najlepsze promocje dostępne w Anglii - np. parę tygodni temu znalazłem tam Bad Company 2 na konsole za 120zł z wliczoną już przesyłką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:29, Mikex napisał:

Sorry za dubla, ale skoro jesteśmy już przy temacie Anglii - polecam stronkę hotukdeals.co.uk
Tam ludzie wypisują najlepsze promocje dostępne w Anglii - np. parę tygodni temu znalazłem
tam Bad Company 2 na konsole za 120zł z wliczoną już przesyłką ;D

Nie wierzę .Podajesz linka ,albo to nieprawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyla juz od kilku lat . Tylko ma dosc droga cene przesylki jesli zamawia sie bezposrednio od niego a nie od "podsklepu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 12:10, Miniu napisał:

Wysyla juz od kilku lat . Tylko ma dosc droga cene przesylki jesli zamawia sie bezposrednio
od niego a nie od "podsklepu".


A jak próbowałem sobie rok temu Kotory kupić, to uznawali Polskę za trzeci świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 13:44, Feallan napisał:

A jak próbowałem sobie rok temu Kotory kupić, to uznawali Polskę za trzeci świat.


Widocznie trafiles na jeden z podsklepow, ktory do PL nie wysyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 00:04, jackass napisał:

> Sorry za dubla, ale skoro jesteśmy już przy temacie Anglii - polecam stronkę hotukdeals.co.uk

> Tam ludzie wypisują najlepsze promocje dostępne w Anglii - np. parę tygodni temu
znalazłem
> tam Bad Company 2 na konsole za 120zł z wliczoną już przesyłką ;D
Nie wierzę .Podajesz linka ,albo to nieprawda .


Jak widzisz to prawda ;D Czasami naprawdę można trafić świetne promocje ;) A co do Bad Company 2, to pewnie w okolicach premiery znowu będą duże obniżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować