Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2010 o 18:16, PinKee napisał:

Już wytłumaczyłem wcześniej, dlaczego nie mogłem znaleźć :P


A to nie widziałem.

>Dobra gierka, oj dobra ^_^

Miłej gry. :) Taki mały offtop - polecam grać od razu w Beyond the Sword. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 18:49, gendi-88 napisał:

Gdzie w sieci/wrocław najtaniej kupie ta nowa wersje Wiedzmina?


Na steamie przez najbliższe 23h jest za marne 16zł. Okazja dla wszystkich co przegapili.

A ja się zastanawiam na Amnesią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TESCO Głogów fajna promocja 2 gry od EA w cenie 1 zan 129 zeta, do wyboru:
- nowy Harry Srotter
- NFS Hot Pursuit
- Medal of Honor
- FIFA 11

P.S Rozmawiałem dzisiaj z człowiekiem odpowiedzialnym za gry w MM, mówił, że w styczniu będzie najprawdopodobniej promocja od EA 2 w cenie 1 na wybrane tytuły, więc pozostaje tylko poczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 20:21, Mafioso_PL napisał:

Mnie ciekawi czemu nikt wcześniej nie napisał ze Wiedźmin jest na steamie za 4 Euro,
a Burnout Paradise za 3.75 :P

Bo Wiedźmin jest słaby, a BP wszyscy mają? ;)

inb4rage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 20:27, Dared00 napisał:

Bo Wiedźmin jest słaby, a BP wszyscy mają? ;)

Hmm powiedziałbym raczej że to Wieśka wszyscy mają, mimo że jest słaby ale niech ci będzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 20:34, kuba9876543210 napisał:

Ależ kolega FPSProjekt nie zrobił wcale dubla - teraz znowu przysyłają maile z The Humble Bundle #2, odnośnie tej, w której skład wchodziło Machinarium. Ja tego maila dopiero wczoraj dostałem czy nawet dzisiaj rano.

Feallan
No właśnie problem w tym, że Beyond the Sword najwięcej waży, więc dopiero teraz go zaczynam ściągać jako ostatnią część :/ A że grać już się chce, więc na razie w pozostałe części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 21:55, PinKee napisał:

Ależ kolega FPSProjekt nie zrobił wcale dubla - teraz znowu przysyłają maile z The Humble
Bundle #2, odnośnie tej, w której skład wchodziło Machinarium. Ja tego maila dopiero
wczoraj dostałem czy nawet dzisiaj rano.


A, to przepraszam, myslalem ze tylko jedna taka akcja byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie jest Disciples 3 całkiem tanio, więc czy warto? Wiem, że średnie recenzje, nie jestem żadnym wielkim fanem (nawet nie grałem w poprzednie części). Podobno miał po premierze wyjść jakiś patch, który sporo ulepszył, czy tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 00:03, Skie napisał:

Na Steamie jest Disciples 3 całkiem tanio, więc czy warto? Wiem, że średnie recenzje,
nie jestem żadnym wielkim fanem (nawet nie grałem w poprzednie części). Podobno miał
po premierze wyjść jakiś patch, który sporo ulepszył, czy tak się stało?

Gra jest nawet fajna, bardzo ładna graficznie, ale jest straszliwie NUDNA... Mało się ostało w ogóle strategii w tej grze, bardziej to takie proste RPG się zrobiło. W poprzednich częściach trzeba było operować kilkoma bohaterami, aby zwyciężyć, a tutaj opłaca się najmować dodatkowych herosów jedynie, żeby czasem coś donieśli albo żeby popilnowali różdżek w ziemi :/ Cały czas się rozwija jedynie jedną główną armię w całym scenariuszu. Przez jakiś czas bawi, ale potem robi się potwornie nużąco. Ja dałem radę przejść tylko jedną kampanię, na więcej nie miałem najmniejszej ochoty. Krótko mówiąc - NIE POLECAM.

Za to warto wydać 1,80€ na Defence Grid: Awekening, przednia gierka, jeden z fajniejszych defenderów, w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 17:50, sebollll napisał:

Wersja polska też jest?


Nie wiem, jak to jest konkretnie z tą grą, ale ogólnie z grami EA na PC nie ma problemu z wyborem najbardziej dziwacznych języków - tak jest w paru moich wersjach pudełkowych kupionych w Polsce i w grach EA na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dear Humble Indie Bundle customer, I would just like to personally thank you for your support in making the Humble Indie Bundle #2 even more successful than the first one. As thanks, I have added the Humble Indie Bundle #1 into your bundle. If you go to your personal download page, you will find the following games waiting for you:

- World of Goo (now a top seller on the iPad)
- Aquaria
- Gish
- Lugaru HD
- Penumbra Overture
- Samorost 2

Happy holidays! They''re (mostly) redeemable on Steam too, if you would like to link them to your account.

If this kind of thing makes you happy, please feel free to add a little more to your Humble Bundle purchase (you can help bring up the average on your download page) and keep spreading the word!"

Wiadomość o takiej treści dostałem dzisiaj na skrzynkę mailową. Nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak to, że ci, którzy nie kupili Humble Bundle #2, stracili niezłą promocję ^_^

Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 16:48, Salwatorowiec napisał:

A ci dostali gifta od znajomego na Humble Bundle #2 też takie może dostają?


Wejdź w link z grami który dostałeś od Humble i sprawdź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie, czy jezeli mam zakupiona polska wersje Borderlandsa pudełkową której do steama dodać nie mogłem to se moge kupić na steama dlc i to jakos wspolgrac czy bym musial miec Borderlandsa kupowanego przez steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować