Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2010 o 17:25, Tyler_D napisał:

Coś wiadomo konkretnie na temat wyprzedaży w Media Marktcie? Szukałem gazetki dla swojego
miasta ale aktualnie nic nie ma.

Coś jest na rzeczy z tymi wyprzami, Media Expert też ma czyszczonko, a i z gazetkami podobnie (czyt. brak). Trza oblukać jutro jak się sprawy mają w marketach. ;)

BTW. Pamiętacie czasy jak jeszcze wirtus przodował w cenach...przodował pozytywnie, tzn. miał je najniższe? A teraz? Kompletnie jakby się posypała strona, zarówno jeśli chodzi o newsy, jak i o większość cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 01:43, Gryczka napisał:

BTW. Pamiętacie czasy jak jeszcze wirtus przodował w cenach...przodował pozytywnie, tzn.
miał je najniższe? A teraz? Kompletnie jakby się posypała strona, zarówno jeśli chodzi
o newsy, jak i o większość cen.


Nie no nie przesadzaj nie rozsypała się jeszcze, ceny i tak mają bardzo dobre w porównaniu do niektórych sklepów, ale jeśli chodzi o newsy to się z Tobą zgadzam. A co do Media Marktu jak wcześniej napisałem w styczniu będzie promocja od EA 2 gry w cenie 1 ( niby ma być BC 2, Hot Pursuit i Harry nowy) ale jakoś mi się nie chce wierzyć z tymi tytułami, może koleś działu gry się pomylił, ale sam już nie wiem. Później lece po GTA Episodes do Media Expert więc lookne co i jak z tymi cenami ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.
Kupiłem w Media M grę na prezent.
Niestety w połowie instalacji wyskakuje błąd i lipa, zapewne płytka walnięta.

W ciągu ilu dni od zakupu można bez problemu wymienić wadliwy produkt na podstawie paragonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 10:21, Citkowsky napisał:

Niestety w połowie instalacji wyskakuje błąd i lipa, zapewne płytka walnięta.


Sprawdz plyte na innym komputerze. Jezeli problem bedzie sie nadal pojawial to faktycznie bedzie oznaczac, ze plyta jest walnieta.

Dnia 27.12.2010 o 10:21, Citkowsky napisał:

W ciągu ilu dni od zakupu można bez problemu wymienić wadliwy produkt na podstawie paragonu?


W MM gry nie wymienisz (a juz szczegolnie takiej do ktorej jest dodany jakis kod aktywacyjny), ale od tego jest akurat Pomoc Techniczna dystrybutora gry. W tym przypadku masz 90 dni na wymiane wadliwego nosnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 10:21, Citkowsky napisał:

Pytanie z innej beczki.
Kupiłem w Media M grę na prezent.
Niestety w połowie instalacji wyskakuje błąd i lipa, zapewne płytka walnięta.

W ciągu ilu dni od zakupu można bez problemu wymienić wadliwy produkt na podstawie paragonu?

Zdaje mi się, że 30 dni, a 7 bez podania przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2010 o 10:41, Wojman napisał:

W MM gry nie wymienisz (a juz szczegolnie takiej do ktorej jest dodany jakis kod aktywacyjny),
ale od tego jest akurat Pomoc Techniczna dystrybutora gry. W tym przypadku masz 90 dni
na wymiane wadliwego nosnika.



Otóż wymienię bo już tak ze 2 czy 3 razy robiłem jak mialem starego kompa i mi nie uciągał kupionej gry. Tylko zapomniałem ile ma się na to czasu. Kodu aktywacyjnego tu żadnego chyba nie było bo to gra dla 7 letniej dziewczynki Hannah Montana czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś przypadkiem był w dziś w Media Marktcie to niech podzieli się tym co tam widział i czy jest coś ciekawego [ mnie zwłaszcza interesują promo na pecety ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 11:45, Tyler_D napisał:

Jakby ktoś przypadkiem był w dziś w Media Marktcie to niech podzieli się tym co tam widział
i czy jest coś ciekawego [ mnie zwłaszcza interesują promo na pecety ].

Wietrzenie magazynow to nie Wielka Noworoczna Wyprzedaz, ta bedzie w polowie stycznia. Na szczegolne okazje bym nie liczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już Media Expert:
27.12-02.01
"ale urwał" (...), czyli 50% taniej. Kupujemy dwie gierki, płacimy za jedną z listy:
- Harry nowy,
- Fifka 11,
- Nfs,
- MoH
z tym, że ceny będą detaliczne, więc aż tak bym się nie rzucał (pewnie 139, jak nie 149).
--
promo pc only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 15:31, Gryczka napisał:

Mamy już Media Expert:
27.12-02.01
"ale urwał" (...), czyli 50% taniej. Kupujemy dwie gierki, płacimy za jedną z listy:
- Harry nowy,
- Fifka 11,
- Nfs,
- MoH
z tym, że ceny będą detaliczne, więc aż tak bym się nie rzucał (pewnie 139, jak nie 149).
--
promo pc only.

Promocja jest dostępna w sieciach sklepów Auchan, Carrefour, Empik, Euro RTV AGD, Media Markt, Media Expert, Real, Saturn, Tesco oraz w sklepach internetowych: empik.com, merlin.pl, sklep.gram.pl, sklep.gry-online.pl, sklep.psxextreme.pl oraz ultima.pl. Tako rzecze Polygamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 10:02, sliski_wojtas napisał:

Nie no nie przesadzaj nie rozsypała się jeszcze, ceny i tak mają bardzo dobre w porównaniu
do niektórych sklepów, ale jeśli chodzi o newsy to się z Tobą zgadzam.

Kwiatki w stylu (piszę o konsolach): Heavy Rain - 179zł, Aliens vs Predator 189 zł czy Modern Warfare 2 za tyle samo (!) nie zachęcają. Zdecydowanie. :)

Dnia 27.12.2010 o 10:02, sliski_wojtas napisał:

może koleś działu gry się pomylił, ale sam już nie wiem.

Chyba nie, już jest jakaś podobna promocja (post wyżej), tyle, że ograniczone tytuły. :)
@@ dzięki Dared, nie miałem pojęcia. Czyli EA znowu szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 15:31, Gryczka napisał:

Mamy już Media Expert:
27.12-02.01
"ale urwał" (...), czyli 50% taniej. Kupujemy dwie gierki, płacimy za jedną z listy:
- Harry nowy,
- Fifka 11,
- Nfs,
- MoH
z tym, że ceny będą detaliczne, więc aż tak bym się nie rzucał (pewnie 139, jak nie 149).
--
promo pc only.


Hmm w mojej wiosce jaką jest niewątpliwie Głogów jest promocja i każda z gier po 149 zł, jednak nie po to szedłem do Media Expert. Poszedłem po GTA Episodes na PC miałem dokładnie 103 zeta na bilet i grę która 3 dni temu kosztowała 99,90 zł , a dzisiaj kosztuje 109,90 zł. Po prostu ręce mi opadają, jeszcze dzisiaj pojadę do MM, ale tam na pewno nie ma GTA i nie będzie tylko jest wydanie Complete Edition. Muszę chyba na gramie zamówić + kurier tyle samo prawie wyniesie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie dotyczące zavvi - czy "priority air mail" to ich standardowy sposób wysyłki czy też akurat w okresie około świątecznym postanowili zaszaleć? BTW, dzisiaj doszła do mnie przesyłka nadana ponoć 13-go, biorąc pod uwagę, że musiała przejść przez Urząd Celny, jestem zaskoczony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 18:40, Blackhand napisał:

Hej, mam pytanie dotyczące zavvi - czy "priority air mail" to ich standardowy sposób
wysyłki czy też akurat w okresie około świątecznym postanowili zaszaleć? BTW, dzisiaj
doszła do mnie przesyłka nadana ponoć 13-go, biorąc pod uwagę, że musiała przejść przez
Urząd Celny, jestem zaskoczony :).

to normalka, z ich sieci TheHut tak samo wysyłają, mi też wysłali 13.12.2010 i listonosz przyniósł 23.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji gier EA w moim zasranym mieście:

1. MediaMarkt - jedyne słowa które udało mi się wydobyć od panów z obsługi działu software to "nie wiem" i "nie mam pojęcia".

2. Media Expert - Zapytałem Panią z obsługi o w/w promocję. Powiedziała, że za chwilę wróci z informacją. Czekałem jak ostatni debil 30 minut bo jaśnie wielmożnej Pani ze zjełczałymi czipsami zamiast mózgu nie chciało się do mnie wrócić i poinformować o tym, że... promocja jest ale nie ma towaru.

3. Empik - patrz pkt. 1, tyle, że osoba z którą rozmawiałem zdawała się mieć IQ wyższe o te 10% i wiedziała co to jest EA i Need for Speed. Wielki plus za to, że urozmaicił swoją wypowiedź tekstem: "proszę poszukać na empik.com" - nosz ja pie$%^ole.

4. Tesco - Pani z obsługi patrzała się na mnie jak na debila jak zacząłem temat gier. Widocznie nawet nie wie co wykłada na półkę i przywiesza starą jak świat kartkę TOP 10 z tytułami z przed roku.

Ogólnie to jestem z Kalisza i pozdrawiam wszystkich gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu może z off topem w lecę, ale jak chcę przestrzec przed zakupem SC Conviction w Auchanie Zielono Górskim ponieważ tam owa gra w wersji na PC kosztuje 150 zł ! Widziałem tam też podobne kwiatki jakby Xbox 360 Slim 250 GB i 4GB w tej samej cenie czyli 1099 zł, albo kinect za 650 czy tam 700 zł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Empiku były te promocje (Bydgoszcz-Focus), były też niektóre gry od Cenegi z obniżką o 25%. Więc kupiłem Mafię 2 za 98 złotych z bratem na spółkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować