Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PLAY - Nowa Telefonia Komórkowa

249 postów w tym temacie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się przenosić do Play? Ja mam numer z Heyah i nie jestem za bardzo zadowolony dlatego szukam czegoś nowego. Zależy mi też na internecie w telefonie oraz na różnych promocjach SMS-owych. Jak jest z tym w Play? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ikonce symbolizującej zasięg mam ciągle literkę R, czyli roaming. Rozumiem, że ma to związek z tym, że Play korzysta z nadajników Plusa i nie będę miał za to pobieranych jakiś dodatkowych funduszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 18:13, LESZ3u napisał:

W ikonce symbolizującej zasięg mam ciągle literkę R, czyli roaming. Rozumiem, że ma to
związek z tym, że Play korzysta z nadajników Plusa i nie będę miał za to pobieranych
jakiś dodatkowych funduszy?

Dobrze rozumiesz. Ja mam tak samo w pracy. Oczywiście to dotyczy tylko połączeń i wiadomości. Internet w tym roamingu może wiązać się już ze sporymi opłatami, szczególnie jeżeli masz Androida. Podobno można wykupić jakiś tani pakiet, który będzie działał poza strefą taniego internetu Play (np. w roamingu), ale nigdy się tym nie interesowałem, więc nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 18:44, Siriondel napisał:

Podobno można wykupić jakiś tani pakiet, który będzie działał poza strefą taniego
internetu Play (np. w roamingu), ale nigdy się tym nie interesowałem, więc nie znam szczegółów.


Tak, dyszka za 100mb. Mam Androida, więc wykupienie pakietu było pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem po włożeniu karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się może ktoś co dokładnie muszę przedstawić w Play przy podpisywaniu umowy ? Precyzyjniej pisząc chodzi o to, że zamówiłem tel. przez eshop. Jako drugi dokument wybrałem "bieżący rachunek za telefon komórkowy" i tu rodzi się pytanie ... co ja i mam dokładnie przeskanować ? Mam tel. w Orane i elektroniczne faktury ... mam i pokazać ile wynosiła ostatnia płacona faktura i dowód jej opłacenia czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał może z promocji "Startery i doładowania Play za kody" z fantą i spritem? 21 września wysłałem kod spod nakrętki, na strone coca coli pojawiła się informacja o statusie:

"Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji. W ciągu 72h otrzymasz informację o jego statusie. Sprawdź status logując się na stronie www.cocacola.pl/play"

Cóż... 72 godziny chyba już minęły, a tu ani widu, ani słychu :/ w salonie play powiedzieli mi, że oni są tam od zawierania umów i nie mają żadnych informacji nt. tej promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tydzień temu złożyłem w Play formularz o rozwiązanie umowy i przejscie do Play Fresh..
I czy dobrze zacząłem się domyślać, że rozpatrywanie tego zajmie im tyle maksymalnie mogą czyli 30 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy moglibyście mi pomóc, chciałbym sobie kupić modem do PLAYA na kartę ale te w PLAYu są drogie, czy jest możliwość kupienia czegoś tańszego i żeby działało? Czy w ogólnie nie ma takiej możliwości i sieć Play tylko współgra z modemami play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować