Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 19:59, master matrox napisał:

Te ograniczenia wiekowe są dziwne - czemu np. Total Overdose jest od 18 lat (jak się nie mylę)?
Co w niej takiego? ...

Hmm, zabijanie na punkty, wymyślne "bonusy", litry krwi na ekranie... Ludzie, którzy ustalają te ograniczenia, wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:00, barteksar napisał:

Czy ta zielona płytka to pirat:( ?


Oczywiście, że nie, przyjrzyj się lepiej, to gra Theme Hospital - super ... strategia (?) o budowaniu spzitala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:00, barteksar napisał:

Czy ta zielona płytka to pirat:( ?
P.S swoje zdjecie zamieszcze jutro:)(str.1)


To jest naprawde świetna giera Molyneuxa, w mojej kolekcji też jest, ale foty byś musiał poszukać, bo kiedyś zamieszczałem w normalnym pudle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:41, Piotrekgościu napisał:

A więc i ja zamieszczę zdjątka mojej dość skromnej kolekcji

Rzeczywiście bardzo skromnie ale za gry jedne z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje nowe dwa nabytki - Dreamfall i Oblivion. Już tłumaczę, dlaczego na zdjęciu są dwa Obki - otóż jestem szczęśliwym posiadaczem Obliviona od wakacji ubiegłego roku, a teraz nareszcie przysłali mi drugiego z Cenegi (konkurs Superseller), podobnie zresztą jak i wspomnianego wyżej Dreamfalla :D
Pozwoliłem sobie sfotografować ww. gierki w towarzystwie jednych z najfajniejszych gier (a już na pewno najlepiej się prezentujących :) z mojej kolekcji: na dole wspaniałe strategie, po obu stronach świetnej przygodówki dwa egzemplarze doskonałego erpega, a na górze ciekawy MMORPG (niestety nie mam Nightfalla :/ ).
Na drugim zdjęciu gry w swoim naturalnym środowisku, czyli na szafce, tuż obok głośnika od wieży :)

A tutaj odnośniki do moich poprzednich postów z kolekcją:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2016
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1498
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1499

20070111123309

20070111123318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3, Worms 4 i Peter Jackson''s King Kong? Jakość jest tragiczna :P Ledwo cokolwiek widać :/ King Kong średnio mi się podobał jak grałem, Wormsy w trójwymiarze tot totalna pomyłka wg mnie, a Gothic trzeci raczej fajny, chociaż jeszcze nie grałem (czekam, aż go wydadzą w XKN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 12:44, Quatre napisał:

A oto moje nowe dwa nabytki - Dreamfall i Oblivion. Już tłumaczę, dlaczego na zdjęciu są dwa
Obki - otóż jestem szczęśliwym posiadaczem Obliviona od wakacji ubiegłego roku, a teraz nareszcie
przysłali mi drugiego z Cenegi (konkurs Superseller), podobnie zresztą jak i wspomnianego wyżej
Dreamfalla :D
Pozwoliłem sobie sfotografować ww. gierki w towarzystwie jednych z najfajniejszych gier (a
już na pewno najlepiej się prezentujących :) z mojej kolekcji: na dole wspaniałe strategie,
po obu stronach świetnej przygodówki dwa egzemplarze doskonałego erpega, a na górze ciekawy
MMORPG (niestety nie mam Nightfalla :/ ).
Na drugim zdjęciu gry w swoim naturalnym środowisku, czyli na szafce, tuż obok głośnika od
wieży :)

A tutaj odnośniki do moich poprzednich postów z kolekcją:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2016
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1498
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1499


Super kolekcja. Musisz być bogaty jak stać Cię na takie tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:11, master matrox napisał:

Super kolekcja.

Dziękuję :)

Dnia 11.01.2007 o 14:11, master matrox napisał:

Musisz być bogaty jak stać Cię na takie tytuły :)

Wcale nie - nie piję piwa (wódki i innych alkoholi tez nie), nie palę (fajek, ani innego stuffu :), auta swojego jeszcze nie mam --> więc praktycznie cała moja kasa idzie albo na gry ( w większości), albo na części do kompa. Już niedługo szykuje się zakup obudowy Silverstone''a :D Wrzucę fotkę jak dojdzie to do skutku. A wracając do gier - sporo tam przedstawicieli tanich serii wydawniczych, to raz. Wiele z tych gier kupiłem za cenę znacznie niższą niż ta proponowana przez dystrybutora, najlepszy przykład Warhammer - 55 zeta, Empire Earth 2 PK - 40 zeta, czy np. Victoria za 13 złotych :D I jeszcze sporo gier to prezenty (vide Medieval2 albo Pirates! ). Jak się chce, to można mieć gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mój problem tkwi w złomie (czyt. mój komputer).
Nawet takie gry jak Full Spectrum Warrior albo Tony Hawk''s 4 na nim się zacinają. Może nie tyle pod względem graficznym.. ale po prostu po 30 sekundach grania robi się czarny obraz na jakieś 20 sekund, a za 3 razem już nic się nie dzieję :( To wszystko wina modemu sagem tp :[ A nie chcę 150 zł wydać na nowy modem... :( I to ze swoich pieniędzy. Cud, że Pasjans się nie zacina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten Sagemik spalił podczas burzy :) Teraz mam Pentagram Cerberus i nie polecam :/ Spróbuj może format dysku zrobić i nowy system zainstalować - może pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 12:55, karolekziomek napisał:

Skromna kolekcja:) Sorry za niską jakość zdjątka.

Rzeczywiście bardzo skromna. Czyżbyś dopiero niedawno rzucił piractwo, że masz tak mało oryginałów? Czy może reszta twoich gier jest z gazet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:56, grand10pelu napisał:

> Skromna kolekcja:) Sorry za niską jakość zdjątka.
Rzeczywiście bardzo skromna. Czyżbyś dopiero niedawno rzucił piractwo, że masz tak mało oryginałów?
Czy może reszta twoich gier jest z gazet?


Lepiej mieć to niż nie mieć nic :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się