Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 16:52, Czarek188 napisał:

No w sumie idąc zdrowym tokiem myślenia to z konsolami masz 100 razy mniej zachodu niż
z PC. Nie martwisz się o wymagania. Śpisz spokojnie i nie myślisz o kolejnym upgrade.
Grasz na wieeeelkim telewizorze. Siedzisz gdzie chcesz. Masz świetnie dopracowane gry
na konsole np. porównaj sobie fifa pc z fifa na konsole (co już się niedługo zmieni),
albo Gears of War na pc a na konsole. IMO lepiej mieć konsole...

W pełni się z Tobą zgodzę.Sam byłem kiedyś zatwardzxiałem PC -->towcem ,ale w zasadzie od kupna konsoli to prawie wogóle nie grałem na PC.Nie mówięc ,że takie Gears of War czy GTA 4 gra mi się po prostu lepiej na kosoli.Ale wciąz jest parę gier ,które chcę kupić na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego kto jakie gry lubi. Ja jako fan głównie fps-ów nie wyobrażam sobie gry na konsoli w ten gatunek. Nikt mi nie wmówi że pad jest wygodny do celowania. Profesjonalny gejming też jest o wiele bardziej rozwinięty na pc, sceny gier, klany, community. Zdaje sobie sprawę że w innych przypadkach działa to również w drugą stronę, na niekorzyść pc. IMO zdrowy tok myślenia nie ma tu nic do rzeczy, bo tyle samo za i tyle samo przeciw znajdzie każdy, kto będzie chciał udowodnić wyższość pc nad konsolami i odwrotnie. Wybór platformy zależy od osobistych preferencji gracza, a takie udowadnianie wyższości jednego nad drugim mija się z celem., bo najczęściej prowadzi do kłótni a nie do czegoś konstruktywnego.

Spoiler

PC rządzi ale cii xD




Jeszcze tylko najnowsze nabytki.


Red Orchestra i Mass Effect 2 z MM a Prince of Persia z wymiany za Tropico 3.


Rogalenko

20100730194512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 19:46, Rogalenko napisał:

To zależy od tego kto jakie gry lubi. Ja jako fan głównie fps-ów nie wyobrażam sobie
gry na konsoli w ten gatunek. Nikt mi nie wmówi że pad jest wygodny do celowania. Profesjonalny
gejming też jest o wiele bardziej rozwinięty na pc, sceny gier, klany, community. Zdaje
sobie sprawę że w innych przypadkach działa to również w drugą stronę, na niekorzyść
pc. IMO zdrowy tok myślenia nie ma tu nic do rzeczy, bo tyle samo za i tyle samo przeciw
znajdzie każdy, kto będzie chciał udowodnić wyższość pc nad konsolami i odwrotnie. Wybór
platformy zależy od osobistych preferencji gracza, a takie udowadnianie wyższości jednego
nad drugim mija się z celem., bo najczęściej prowadzi do kłótni a nie do czegoś konstruktywnego.

Spoiler

PC rządzi ale cii xD




Jeszcze tylko najnowsze nabytki.


Red Orchestra i Mass Effect 2 z MM a Prince of Persia z wymiany za Tropico 3.


Rogalenko

To zależy od punktu widzenia.Bedęc graczem PC też niewyobrażałem sobie grania w FPP i RPG na konsoli.ale można się bardzo szybko przestawić na pada.Nie mowiąc ,ze mając tylko jedną platformę gracz sam siebie ogranicza bo nie może zagrać w wiele wspeniałych gier na konsole i vice --versa.Sam mam aktualnie Xboxsa 360 no i się przymiarzam do kupna PS 3.Ale to niema znaczenia platforma na jakiej się gra tylko gry w które są na niej dostępne.Posiadając konsole nie trzeba też martwić o modernizacje komputera no i każda gra się uruchomi nie mówiąc o różnych uciążliwych zabezpieczeniach , które godzą głownie w legalnego uzytkownika.Na koniec chciałbym pogratulować bardzo fajnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Przyszła dzisiaj paczuszka:) Jestem coraz bliższy skompletowania kolekcji Need For Speedów:) Jak widać z tej paczki która mi doszła tylko Undergrounda 2 nie miałem i sobie zostawiłem, reszta na sprzedaż:)

Na drugiej i trzeciej fotce przedstawiłem swoją obecną kolekcję NFSów;)

20100730203347

20100730203446

20100730203523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:35, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Przyszła dzisiaj paczuszka:) Jestem coraz bliższy skompletowania kolekcji Need For Speedów:)
Jak widać z tej paczki która mi doszła tylko Undergrounda 2 nie miałem i sobie zostawiłem,
reszta na sprzedaż:)

Na drugiej i trzeciej fotce przedstawiłem swoją obecną kolekcję NFSów;)


Kolekcja NFS przednia.Ale za bardzo mi tutaj nie pasują te pierwsze NFS z seri CLassiic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 16:00, Ace1974 napisał:

Sorry za post pod postem ale mam nadzieję,że tym razem jest wszystko w porządku.Jeszcze
raz najmocniej przepraszam za wszelkie problemy.
Ace1974


No, teraz lepiej. I Duumek się u Ciebie zadomowił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:44, NintendoPassion napisał:

> Sorry za post pod postem ale mam nadzieję,że tym razem jest wszystko w porządku.Jeszcze

> raz najmocniej przepraszam za wszelkie problemy.
> Ace1974

No, teraz lepiej. I Duumek się u Ciebie zadomowił :)

Z tego Doom 3 jestem wyjątkowo dumny.Udało mi się go dostac w dniu Europejskiej premiery.No i stan pudelka oraz płytek jest idealny.Widocznie żle ustawiłem rozmiar tej fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:45, NintendoPassion napisał:

A fura stoi w garaży z dużym logo EA na masce. Przyznaj się :)



Ee swojego auta niczym nie obklejam, wystarcza mi czarny lakier;)
Już za kilkanaście dni powinien zagościć u mnie jeden z najstarszych Need For Speedów ale to w swoim czasie wszystko opowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:57, Citkowsky napisał:

> A fura stoi w garaży z dużym logo EA na masce. Przyznaj się :)


Ee swojego auta niczym nie obklejam, wystarcza mi czarny lakier;)
Już za kilkanaście dni powinien zagościć u mnie jeden z najstarszych Need For Speedów
ale to w swoim czasie wszystko opowiem;)


Rozumiem że celem są wszystkie edycje. Czy zaczniesz zbierać także inne wydania, np z konsol? Lub może jakieś dodatki związane z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..........

Konsolowych nie zbieram;) Co do dodatków to trochę ich mam z racji zaistnienia na gamingowej pro scenie NFSa i z racji wygrania licznych ogólnopolskich turniejów;)
Tak, celem jest zdobycie każdej części gry w edycji premierowej, reedycje kupuję tylko tych najstarszych pozycji jeżeli premierówki znaleźć nie mogę a reedycja trafia się w wybitnie niskiej cenie. Ostatnio przegrałem na allegro aukcję o 1gr bo ktoś ustawił bota i w ostatniej sekundzie podbił moją ofertę, miałbym NFSa II SE w dużym pudle, NFS III HP i coś tam jeszcze, ale się wtedy zdenerwowałem.

Co do dodatków....
Mam smycze, odblaski na nadgarstki, koszulkę z Carbona, breloczek do kluczy itp. Jak mi przyjdzie kolejna paczka z unikatowym NFSem to wrzucę fotki wszystkiego co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że też tak zawzięcie zbierasz GTA? Jeżeli tak to uciesz Cię wiadomość, że w Niemczech jest pudełkowa wersja GTA SA. Są to groszowe sprawy. Chyba 50 zł lub coś koło tego... Pierwszy raz widziałem takie wydanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.........

Wiem, wiem;) Siedzę ostatnimi czasy długo na niemieckim amazonie i szukam perełek których próżno szukać na polskim allegro. Mam znajomego w Niemczech i paczki zamówię na jego adres a potem on do mnie wyśle bo niektórzy sprzedawcy wysyłają gry tylko w obrębie Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - kolekcja.

Maska Darth Vadera - dwu częściowa. Dostałem od BFF na moje 18 urodziny. Bosze, jak sobie przypomnę Chicagowskie klimaty to mi się łezka kręci. Dał mi ją w zamian za model Millenium Falcon, który złożyłem dla niego na urodziny. Bezcenny dla mnie.

- Matrix - pudełkowa wersja premierowa
- Pong - to kupiłem na wyprzedaży w Toys''R''Us za 99 centów.
- Konami Collector''s Series PC - tak, tak: Contra i Castlevania na PC. Też rzadkość.
- Winning Eleven 8 - z wyprzedaży, też za 99 centów.
- GTA 2 - również pudełkowa wersja premierowa

No i masa plakatów z różnych gjerowych okazji.

To kilka zdjęć z paczek, które planuję przywieźć na nowe lokum.

20100730220858

20100730220913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.................

Chcę to GTA;) Mam już premierowe wydanie w duzym boxie ale ta twoja to chyba USAńska i chętnie bym ją u siebie widział. Wspomóż zapalonego fana i kolekcjonera:) Chętnie się wymienię albo kupię za przyzwoitą cenę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam Was bardzo...poszukuję box''owych wersji baldur''s gate 1 z dodatkiem, mafii, diablo 2 w platynie. jeszcze kilka innych, ale pozostańmy przy tym. czy ktoś posiada i chciałby odsprzedac? przepraszam, że w tym temacie, ale widzę, że jest dośc popularny. a żeby nie robic dużego offtopu, w najbliższym czasie wrzucę fotki swojej skromnej kolekcji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:15, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - kolekcja.

Maska Darth Vadera - dwu częściowa. Dostałem od BFF na moje 18 urodziny. Bosze, jak sobie
przypomnę Chicagowskie klimaty to mi się łezka kręci. Dał mi ją w zamian za model Millenium
Falcon, który złożyłem dla niego na urodziny. Bezcenny dla mnie.

- Matrix - pudełkowa wersja premierowa
- Pong - to kupiłem na wyprzedaży w Toys''R''Us za 99 centów.
- Konami Collector''s Series PC - tak, tak: Contra i Castlevania na PC. Też rzadkość.

- Winning Eleven 8 - z wyprzedaży, też za 99 centów.
- GTA 2 - również pudełkowa wersja premierowa

No i masa plakatów z różnych gjerowych okazji.

To kilka zdjęć z paczek, które planuję przywieźć na nowe lokum.

To wydanie Matrixa wygląda niczego sobie. Sam kupiłem na premierę w tektuowym boxie. Jedna z niewielu gier z tamtych lat, które kupiem na premiere, a gry nigdy nie skończyłem. Zwoź towar do domu! Ja chce fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 00:33, mefiperes napisał:

GTA 2 w boxie- wspomnienia wracają. ;) Grało się za młodu, grało.
A Maska Darth Vadera dobra do robienia jaj na mieście. ;D


A teraz cierpisz na "starość", że tak mówisz? :P Maska raczej nie nadaje się na miasto. Wolałbym Storm Trooper i jak Danny Choo! A tak ogólnie, to muszę sobie wykombinować jakieś półeczki, coś jak na Twoim GS pokazałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się