Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 00:02, cadaverian napisał:

a przepraszam Was bardzo...poszukuję box''owych wersji baldur''s gate 1 z dodatkiem,
mafii, diablo 2 w platynie. jeszcze kilka innych, ale pozostańmy przy tym. czy ktoś posiada
i chciałby odsprzedac? przepraszam, że w tym temacie, ale widzę, że jest dośc popularny.
a żeby nie robic dużego offtopu, w najbliższym czasie wrzucę fotki swojej skromnej kolekcji
: )

Ja mam Diablo II z platyny na sprzedaz ;) Zeby nie robic offtopu... Citkowsky świetna kolekcja NFS, czekam na foty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:15, NintendoPassion napisał:

- Pong - to kupiłem na wyprzedaży w Toys''R''Us za 99 centów.
- Konami Collector''s Series PC - tak, tak: Contra i Castlevania na PC. Też rzadkość.

To dopiero rarytasy. Chyba każdy chce mieć je w swojej kolekcji. Szczególnie Ponga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:15, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - kolekcja.

Maska Darth Vadera - dwu częściowa. Dostałem od BFF na moje 18 urodziny. Bosze, jak sobie
przypomnę Chicagowskie klimaty to mi się łezka kręci. Dał mi ją w zamian za model Millenium
Falcon, który złożyłem dla niego na urodziny. Bezcenny dla mnie.

- Matrix - pudełkowa wersja premierowa
- Pong - to kupiłem na wyprzedaży w Toys''R''Us za 99 centów.
- Konami Collector''s Series PC - tak, tak: Contra i Castlevania na PC. Też rzadkość.

- Winning Eleven 8 - z wyprzedaży, też za 99 centów.
- GTA 2 - również pudełkowa wersja premierowa

No i masa plakatów z różnych gjerowych okazji.

To kilka zdjęć z paczek, które planuję przywieźć na nowe lokum.

Taka maska to rzecz bezcenna,żwłaszcza ,że dostałej ją na urodziny.No i te kartonowe wydania gier PCtowych to śą prawdziwe perełki.Szegóne wydanie gier Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 09:13, Kizami napisał:

> a przepraszam Was bardzo...poszukuję box''owych wersji baldur''s gate 1 z dodatkiem,

> mafii, diablo 2 w platynie. jeszcze kilka innych, ale pozostańmy przy tym. czy ktoś
posiada
> i chciałby odsprzedac? przepraszam, że w tym temacie, ale widzę, że jest dośc popularny.

> a żeby nie robic dużego offtopu, w najbliższym czasie wrzucę fotki swojej skromnej
kolekcji
> : )
>
Ja mam Diablo II z platyny na sprzedaz ;) Zeby nie robic offtopu... Citkowsky świetna
kolekcja NFS, czekam na foty ;)


ok, nie bardzo widzę możliwośc wysłania prywatnej wiadomości, więc podałbyś jakieś namiary na siebie? mail, gadu, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 10:18, Kaucz napisał:

To dopiero rarytasy. Chyba każdy chce mieć je w swojej kolekcji. Szczególnie Ponga.


Nie wiem czy mówisz serio, ale Pong to był zakup odruchowy. Przy takiej cenie nie mogłem przejść obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 12:18, NdysH napisał:

Mario zamiast domu zrób muzeum dla graczy i sprzedawaj bilety... Nice.. :D


Znaczy się, zamysł jest taki, aby zaprosić zainteresowanych graczy w nasze progi od czasu do czasu. Coś takiego jak "Przystań Gracza" gdzie będzie można pograć, pojeść i pogadać swobodnie na temat gier. Jeżeli wiązałoby się to z jakimiś kosztami, to tylko na pokrycie jedzenia. Poważnie myślimy o tym, ale czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Bambadil. Przydało by się takie coś aby człowiek odżył. Jakaś rozgrywka lan-owa to strzał w dziesiątkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:05, Kaucz napisał:


Mówię całkowicie serio, to prawdziwa gratka dla kolekcjonera, sam bym chciał zdobyć ponga,
nie ma w tym ani trochę ironii ;)


To bardzo miło słyszeć (czytać) bo nie spodziewałbym się takiej reakcji po takiej gry jak Pong :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 19:36, Bambadil napisał:

Gdyby wypaliło to na 100% bym was odwiedził :D


:) Czas pokaże. Właśnie jesteśmy po składaniu kilku mebli. Teraz pozostaje podłączenie konsol itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 21:03, Czarek188 napisał:

Jestem tego samego zdania co Bambadil. Przydało by się takie coś aby człowiek
odżył. Jakaś rozgrywka lan-owa to strzał w dziesiątkę :)))


Na co nasze warunki pozwolą :) Obecnie nie mam podłączonego XBL, znaczy się abonament wygasł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars Collector''s Edition - wersja premierowa (USA)

NintendoPassion - kolekcja.

- W tym piękny 126 stronicowy art book wydawnictwa Prima Games (od tych co poradniki publikują)
- Słuchawki Logitech z nadrukiem Guild Wars - mam dwa zestawy. Jeden otrzymałem na promocji w Tampa Bay na Florydzie na pokazie przedpremierowej z NC Soft.
- Soundtrack
- no i to co widzicie na zdjęciu, są jeszcze jakieś dodatki w grze, ale nie zwróciłem uwagi

20100731233647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się