Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 23:09, sliski_wojtas napisał:

Ładna kolekcja, tylko szkoda, że większość tak zacnych tytułów w reedycjach. I tak gratuluje
;)

Niestety nie mam kasy na nówki :(. Ale dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 22:56, wioslo95 napisał:

Kolekcja wioslo95

A oto i moja skromna kolekcja gier na PC :). Na pierwszym zdjęciu nie uchwyciłem Far
Cry 2, a na drugim paru gier, które widać na pierwszym.

Edit: Przepraszam za jakość.

No ładna kolekcja, gratulacje, dużo reedycji ale i tak przeważnie kupuje się gry dla samej gry a nie dla pudełka ;p Gratuluje fajne tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 19:49, NdysH napisał:

Eh... Kolejne Crapy co to ma być ? Uncharted 1 i 2 ? God of War 3 ? Pff... Lepiej idź
to sprzedaj na allegro bo aż wstyd ;)

No wiem, dlatego ułożyłem je w rogu, żeby nikt nie widział. Mam zamiar wymienić je za jakieś simsy czy coś.

Dnia 28.12.2010 o 19:49, NdysH napisał:

Ładna kolekcyjka szkoda tylko że GTA IV masz w platynie.

Wiem, ale mam zamiar przerobić okładkę tak samo jak GRIDa (obrazek).

@NintendoPassion - liczy się jakość, hehe ;)

20101229012531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaś dla mnie to kolekcja naprawdę świetna, nie wiem co miał na myśli NintendoPassion. :) Same hiciorki, prawie wszystko w premierkach - aż miło się patrzy.
BTW. Ale tak jak z tym Gridem - okładkę wymieniasz, ale na płycie obwoluta żołta zostaje, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 21:36, Gryczka napisał:

BTW. Ale tak jak z tym Gridem - okładkę wymieniasz, ale na płycie obwoluta żołta zostaje,
tak?


Tak, na razie bawiłem się tylko w wymianę pudełka i okładki. :) Nie mam też za bardzo możliwości zmienić płytkę, chyba że nakleję na nią naklejkę, ale nie wiem czy tak można... bo kopii zapasowej płyty przecież nie będę robił. ;)

W wolnym czasie mam zamiar także przerobić też GTA IV na premierówkę, ale szczerze mówiąc to za bardzo mi się nie chce. ;p Na samo szukanie właściwej okładki w internecie i zmienianie jej na ten moder-style PS3 (ten pasek u góry zamiast z boku) trzeba poświęcić jakieś 2-3h. A poza tym muszę jeszcze pójść do znajomego, bo ja drukarki laserowej nie posiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zalecę offtopem, ale odświeżyłeś mi pamięć, więc za to może troszkę Ci pomogę :P
http://www.cdcovers.cc

Jest to strona zawierająca multum Coverów, zarówno na CD/DVD Boxy jak i na płyty, na wiele platform, różne systemy (PAL/NTSC).
Pamiętam korzystałem z niej bardzo dawno temu, gdy z nudów drukowałem sobie okładki do gier z CDA - czasy gdy jeszcze nie było Edycji DVD i gry były na non-brandowych CDkach.

Ahhh. stare czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Longer
Więc i ja się może pochwalę swoją skromną kolekcją. Jeszcze wiele zakupów przede mną ale w obecnej kolekcji boli tylko U2 w platynie ;/

20101230003809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 00:38, Longer napisał:

Longer
Więc i ja się może pochwalę swoją skromną kolekcją. Jeszcze wiele zakupów przede mną
ale w obecnej kolekcji boli tylko U2 w platynie ;/

fajna kolekcja, sporo fajnych tytułów, gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 00:00, Mafioso_PL napisał:


Wiem, znam tą stronkę. Przeszukałem cały internet i znam chyba każdą dobrą stronę z coverami. :)

Dodatkowym kłopotem w grach na PS3 jest to, że okładki są dwustronne, tzn. po otwarciu pudełka jest tło, a co jest problemem, bo mało coverów na necie ma obie strony. A i jeszcze należy dodać, że muszę też przerobić okładkę na nowy styl PS3, czyli usunąć pasek z boku i dodać u góry i przydała by się też polska wersja (bo GTA IV miało chyba polską okładkę?)... Ufff... Roboty przy tym tyle, że nic dziwnego, że ciągle nie mogę się za to zabrać. ;)

Longer - Gratki. Premierówka Heavenly Sword to rarytas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 12:49, Longer napisał:

Longer
Były gry na PS3 więc teraz cała kolekcja...

Ładnie się to prezentuje, same dobre gry :). Gratuluję kolekcji Never Winter i Fallouta 3 Game of The Year Edition oraz sagi Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2010 o 13:05, NintendoPassion napisał:

Trochę tego jest. Z jakieś 2000zł masz na półce :)

2000zł? Czy ja wiem, 18 gierek na PS3 licząc przykładowo po stówie to już 1800 a gdzie pecetowe;p . Ale jaki kolekcjoner/gracz liczy ile kasy wydał czy wydaje...nie o to tu chodzi przecież;)

wioslo95
Dzięki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się