Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 17:28, Damianuss1 napisał:

Łał, taką półkę z tą zawartością to bym w gablotkę wstawił chyba :P. Same premierowe
wydania w kartonikach, piękne.


Przesadzacie(dawniej tylko takie gry były przecież:>), nie raz widziałem tu rzeczy znacznie, znacznie ciekawsze.:)
Sama półka byłaby lepsza, gdyby przez te kilkanaście lat nic nie poginęło(jak choćby kartony z Falloutów dwóch czy Heroes I i II ; na szczęście płyty przetrwały).

Dzięki za miłe uwagi wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sliski_wojtas

>Wow, takie perełki w tak dobrym stanie niektóre ;) Oczywiście gratki ;]

Dzięki, staram się jak mogę. Ogólnie unikam niekompletnych gier.

@NdysH

>Famicom !!! :D Super kolekcyja ;)

No wiesz, po latach kolekcjonowania to jednak się zbiera. Famicom już drugi.

@Kakashi_Hatake

>NintendoPassion pozazdrościć takiej kolekcji
>a to kilka moich nowych nabytków

Również gratki udanego zakupu.

@Arumantis

>Najnowszy nabytek: Premierowa Edycja Fable (Moja ulubiona gra) Nie >spodziewałem się że będzie tam bonus >cd ( z soundtrackiem!)

Sam bym na to zapolował. Piękne wydanie.

@Perry_Cox

>Może Twoim zdaniem, bo chyba mi nie wmówisz, że Mario jest mniej >kultowy. Zresztą klimaty Metroida jakoś >nigdy mnie mnie kręciły, >przynajmniej to co widziałem na Wii.

Najpiękniejszy Metroid na świecie to Super Metroid (SNES/SUper Famicom). Jeżeli mogę Ci coś poradzić na ślepo, to tą właśnie grę. Jedna z najwspanialszych 2D EVARR!!!

@Robhaal

>Łał. I ty w to wszystko grałeś? jestem pod ogromnym wrażeniem :)

Prawie we wszystko. Niektóre gry kupowałem, bo były za śmieszne pieniądze. W "Barbie" raczej nie grywałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 14:13, wsaadman napisał:

Pokój AVGN to twoja inspiracja? ; ]


Szczerze nie przyjrzałem się, ale nie mam wiele wspólnego z AVGN. Nie oglądam go. To co mam, trzymam dla siebie, a brak jakichkolwiek umiejętności kręcenia i montażu filmików wstrzymuje mnie od wrzucania czegokolwiek "filmowego". Mam kilka pomysłów, ale pragnąłbym aby moja kolekcja prezentowała się czyściutko, z ładem i składem, coś na wzór biblioteki. A wzór takowy mam, gdyż mój ojciec posiadał ponad 5000 książek. Więc wychowałem się praktycznie w bibliotece z malutkim 13" telewizorkiem pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 13:03, Prekor2 napisał:

Prekor2

Prawie dwuletnia kolekcja na Xboxsa360.

Bardzo ładna kolekcja, tylko jedno mnie nurtuje: Jakim cudem masz Mass Effect''a 2 a nie masz pierwszej części, toż to herezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 16:04, Arumantis napisał:

> Prekor2
>
> Prawie dwuletnia kolekcja na Xboxsa360.
Bardzo ładna kolekcja, tylko jedno mnie nurtuje: Jakim cudem masz Mass Effect''a 2 a
nie masz pierwszej części, toż to herezja :D

Dzięki.Mass Effect 1 posiadam w wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 16:04, Arumantis napisał:

Bardzo ładna kolekcja, tylko jedno mnie nurtuje: Jakim cudem masz Mass Effect''a 2 a
nie masz pierwszej części, toż to herezja :D

A gdzie tu herezja? Pierwszy Mass Effect jest znacznie gorszy od dwójki. Sam żałuję, że wydałem na niego stówę, jedne z gorzej wydanych pieniędzy na gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 19:39, darth_16 napisał:

No tak, przecież średnie ocen wyższe niż 9 nic nie znaczą ;)

No tak, przecież każdy może mieć innego gusta i nie musi patrzeć na recenzje aby napisać że gra jest do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 19:39, darth_16 napisał:

No tak, przecież średnie ocen wyższe niż 9 nic nie znaczą ;)

No tak, zapomniałem, że nikt nie może mieć własnego zdania na temat gry, a jej jakość każdy może oceniać tylko i wyłącznie przez średnią ocen na internecie - o ja niemądry :P
Jeśli ME 2 dostawał niższe oceny, to tylko dlatego, że był nowością, pierwszą tego typu grą (chodzi mi tu raczej o sposób prowadzenia dialogów i wartką akcję, bo szkielet systemu rozwoju postaci to wypisz wymaluj Kotor), a dwójka to już tylko taki odgrzany kotlet... który jak dla mnie smakuje znacznie lepiej niż jedynka :D

Ja tam się średnimi ocenami aż tak nie sugeruję, wolę polegać na własnej ocenie, a ME 1 mi się średnio podobał, a fabuła jest w nim durna, ja zdecydowanie wolę dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 07:55, Jan3d napisał:

pokażesz zdjęcia ubi eclusive w środku jak wygląda ?(okładke i jak wygląda środek)

nic specjalnego...

20101222081820

20101222081848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się