Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2011 o 14:56, Naymar napisał:

Nie wymagaj cudów od kamerki w laptopie :D


dobra dobra w laptopie czy nie ale zdjęcie ma swój styl i się komponuje znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Witaj!
Niezły update,gratuluję przeważnie 10th Anniversary Medal of Honor. Wprawdzie sprzedają teraz edycję ,że tak powiem "chudą"? Widziałem tylko takie grubsze.

P.S- Dugeon Siege-mmm.. Za ile kupiłeś tą edycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 18:08, BartexooN napisał:

P.S- Dugeon Siege-mmm.. Za ile kupiłeś tą edycję?

Zamieniłem się :) Ale na allegro kupisz już za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lfdracon

Skromnie bo skromnie, ale jest coś :) najświeższy, dzisiejszy nabytek po prawej na dole. Już bym grał, tylko ściągają się te cholerne aktualizacje OS :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skromnie, ale gierki zacne :)
Trochę wstyd, bo Heavy Rain nie mam do dziś, a konsole mam od 2 lat :/ Wszystko przez "zagorzałych fanów" innej konsoli... tak bardzo chcieli się podzielić kim jest morderca, że spamowali tym gdzie popadnie przed premierą i się natknąłem. No nic, może kupie kiedyś, ale głupio tak znając morderce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:06, MastAlol napisał:

Skromnie, ale gierki zacne :)
Trochę wstyd, bo Heavy Rain nie mam do dziś, a konsole mam od 2 lat :/ Wszystko przez
"zagorzałych fanów" innej konsoli... tak bardzo chcieli się podzielić kim jest morderca,
że spamowali tym gdzie popadnie przed premierą i się natknąłem. No nic, może kupie kiedyś,
ale głupio tak znając morderce.


Spokojnie, mnie też to spotkało. Jednak gra jest tak ciekawa i interesująca, a scenariusz jest poprowadzony tak zręcznie, że nie będzie miło dla Ciebie znaczenia kto jest killerem. Oczywiście, wyłączając kilka ostatnich scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:33, MrGregorA napisał:

Spokojnie, mnie też to spotkało. Jednak gra jest tak ciekawa i interesująca, a scenariusz
jest poprowadzony tak zręcznie, że nie będzie miło dla Ciebie znaczenia kto jest killerem.
Oczywiście, wyłączając kilka ostatnich scen.


Nie no wiem, dużo właśnie takich opinii słyszałem, że mimo wszystko warto. Jednak jakoś ten niesmak pozostaje i kupie do kolekcji na 100%, ale jeszcze nie teraz :) Katuje póki co Demon''s Souls, więc jest co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafioso_PL
Drobny update - gdyż zbieram na nowe auto, także póki co staram się nie "szaleć" =]

Alien vs Predator, mimo iż mam i przeszedłem na X360, i kupiona na świątecznej wyprzedaży Steam, nie mogłem się oprzeć wydaniu Metal Box, które prezentuje się po prostu fenomenalnie (5€ to nie majątek ;P) - jak dla mnie wszystkie gry powinny być wydawane w ten sposób :P
Na drugiej focie widać przy okazji standardowe porządki przy stanowisku ;)

Saints Rows też udało mi się kupić niedrogo, a co bardziej mnie cieszy - w premierowym wydaniu, nie kupię w życiu żadnego Classica na X360 ;D

Risena miałem kilka dni po premierze, ale przeszedłem 2 razy i sprzedałem.
Nie żeby gra była zła, po prostu zbierałem na CA ;x

A Driver, grałem kiedyś u znajomego i w sumie fajnie było, za 4€ nie jest źle ;)

To by było na tyle. Jest jeszcze gdzieś MegaPack do TDU, ale płytka gdzieś uciekła. Jak znajdę do wrzucę fote

20110210213001

20110210213207

20110210213338

20110210213543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:42, Mafioso_PL napisał:

Mafioso_PL
Drobny update - gdyż zbieram na nowe auto, także póki co staram się nie "szaleć" =]

Alien vs Predator, mimo iż mam i przeszedłem na X360, i kupiona na świątecznej wyprzedaży
Steam, nie mogłem się oprzeć wydaniu Metal Box, które prezentuje się po prostu fenomenalnie
(5€ to nie majątek ;P)


Gdzie za 5 Euro dorwałeś Predatorka, na ebay''u ? Nówka ? Świetne to wydanie i jeszcze taka cena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to mówię,lecz teraz zrobię wyjątek: To wydanie jest po prostu piękne ^^ dorwałeś za 5 Ojro? Aż nie chce mi sie wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne wydanie AvP. Szkoda że gra nie jest taka fajna, a multi umarło śmiercią naturalną. Bo SEGA razem z Rebellion przestali ją wspierać, a ich polityka wydawania DLC to dno totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z grami, Eindhoven w Holandii (gdzie zamieszkuję)
Czasami naprawdę świetne promocje, jak np. ostatnio w MM kupiłem Guitar Hero: World Tour na PC z GITARĄ za 16 euro, co daje jakieś 60 zł, gdzie na allegro ceny zaczynają się od 120...


@sylwasss

Dnia 10.02.2011 o 21:58, sliski_wojtas napisał:

Szkoda że gra nie jest taka fajna, a multi umarło śmiercią naturalną

Mi tam gra niezmiernie się spodobała (gdy grałem na x360), ostatnio żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak AvP - no nie licząc RDR ;)
Co do multi to szkoda, bo liczyłem na partyjki z kumplami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:38, Mafioso_PL napisał:

Co do multi to szkoda, bo liczyłem na partyjki z kumplami ;)


Znaczy wiesz. Źle się wyraziłem w multi na PC można jeszcze grać. 2 serwery jakieś można znaleźć pełne i tylko te dwa. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się