Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 15:41, Evertsen_Dante napisał:

Jak wszystko w tej serii :)

Zawsze można wydrukować sobie normalną okładkę. Wystarczą tylko chęci, papier i drukarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 16:43, Czarek188 napisał:

> Jak wszystko w tej serii :)
Zawsze można wydrukować sobie normalną okładkę. Wystarczą tylko chęci, papier i drukarka
:)

I wygląda to jak pirat z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się postarasz to i kartonowego boxa sobie spreparujesz niewielkim nakładem kosztów. Jak już Czarek188 wspominał - trochę zaangażowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 17:07, Inquis1t0r napisał:

I wygląda to jak pirat z bazaru.


Wystarczy pobawić się grafiką, mieć odpowiednią kartkę kredową i dobrą drukarkę:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_37/20100918183146.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_14/20110409200131.jpg

Po prostu trzeba mieć CHĘCI, a nie ciągle narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 23:53, barth89 napisał:

Jak ktoś mi powie, że da się zrobić kartonowego boxa do Mafii to nie uwierzę :P


Wszystko się da, tylko trzeba mieć odpowiednie materiały (kawał kartonu i obraz/skan na kompie) oraz odpowiedni sprzęt do drukowania. ;> W domowych warunkach raczej tego nie da się zrobić w przeciwieństwie do zwykłej okładki, ale chyba są jakieś firmy zajmujące się specjalistycznym drukowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 00:39, woko27 napisał:

> Jak ktoś mi powie, że da się zrobić kartonowego boxa do Mafii to nie uwierzę :P


Wszystko się da, tylko trzeba mieć odpowiednie materiały (kawał kartonu i obraz/skan
na kompie) oraz odpowiedni sprzęt do drukowania. ;> W domowych warunkach raczej tego
nie da się zrobić w przeciwieństwie do zwykłej okładki, ale chyba są jakieś firmy zajmujące
się specjalistycznym drukowaniem.


Są, ja nawet dużo ostatnio z nimi miałem wspólnego, ale żeby zrobić taki kartonik... Tak to oni tego raczej nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobią, zrobią. Wystarczy odpowiednio posklejać skany w komputerze (nawet w Wordzie, byle tylko ustawić jakiś duży format, np A2), zanieść do takiej firmy poligraficznej na pendrivie, w domu sobie wyciąć i odpowiednio posklejać i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:09, Perry_Cox napisał:

Chocby nie wiadomo jak dobrze wydrukowana kopia okladki, to jednak nadal kopia.


Oczywiście że masz rację, ale zawsze to lepiej niż platyny czy classics od EA. Szpeeeetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Witaj!

Widzę,że się na tym znasz. Słyszałem o takiej stronie w której są gotowe do wydrukowania taka kopia. Jeśli to nie jest złe to poproszę o linka :> Zresztą na jakie wymiary trzeba, standardowym pudełku np. od Classic?

Np. Mam Classic Fable II który wygląda szpetnie. Jest możliwość po polsku okładkę? Czy muszę się naszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może, czy GTR 2 od SimBin było sprzedawane kiedykolwiek bez tej tekturowej okładki? Chodi oczywiście o wersję premierową.

20110629162146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się