Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 13:33, bobobo napisał:

Najnowsze nabytki,i wygrana w gramowym konkursie ;)

PS.Sry za jakość,mam nadzieję,że coś widzicie.


Oblivion czy też Street Fighter 4.. godziny zabawy, wszak tytuły znane i lubiane, szkoda tylko, że to reedycje. W SF4 bez pada się nie obędzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:27, MSPRISON napisał:

Oblivion czy też Street Fighter 4.. godziny zabawy, wszak tytuły znane i lubiane


Prawda,prawda ;)

Dnia 14.07.2011 o 14:27, MSPRISON napisał:

tylko, że to reedycje.


Mi się podobają te pudełka z PKK,nie mam zastrzeżeń ;)

Dnia 14.07.2011 o 14:27, MSPRISON napisał:

W SF4 bez pada się nie obędzie ?


Ooo,tak,bez pada to się w to nei da grać,dla mnie :\ Próbowałem przejść walkę Ryu na najłatwiejszym poziomie klawą - nie wyszło. Nie polecam grać w tą grę na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy zakup SF4 zaraz przed premierą o wiele bardziej zaawansowanego i bogatego Super Street Fighter IV Arcade Edition miało aby sens? Prawda jest taka, że podstawowa wersja jest już praktycznie nieaktualna i - śmiem użyć tego stwierdzenia - bezużyteczna. Jasne, pograć można, ale będzie to jak granie w demo ;). Sam właśnie przymierzam się do zakupu SSFIVAE, pomimo, że mam podstawkę od ponad roku. Cena dodatkowo zachęca - 80zł za wersję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie miało sens - tera zbieram pieniądze na wakacje i kupuje tańsze gry,i mimo wszystko taki SF IV za 30 zł ( i Oblivion) to była bardzo dobra inwestycja. Jakoś nie specjalnie ciągnie mnie do Arcade''a . I pleciesz głupoty mówiąc,że podstawowy SF IV jest bezużyteczny. Wiele ludu w niego gra na PC,bo mimo wszystko Arcade jeszcze raczkuje (dopiero co wyszedł) i nie wiadomo,czy starzy graczy od razu przejdą to odświeżonej wersji,bo albo mają już ją na konsolę,albo za długo czekali na inicjatywę Capcom i tera nei kupią. Dużo jest powodów,dla których warto jeszcze zagrać w podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AE to zarazem SSF4, który na PC się nie ukazał, a sam w sobie stanowił gigantyczny update. Jak uważasz, ale do mnie jakoś już nie przemawia perspektywa grania znacznie mniejszą ilością postaci (AE ma ich prawie 2x więcej), na starych zasadach, bez wyboru drugiego speciala itp. itd. A no i wersja polska jest - mówiąc delikatnie - śmieszna ("Super dynamika, czas na gotowanie!" [sic!]).

Jak uważasz oczywiście, bo nikt Ci gier kupować nie broni. Jeśli majątku nie dałeś, to pół biedy, ale przy takiej cenie AE myślę, że ogólnie lepiej dopłacić i kupić "lepszą" wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:26, NintendoPassion napisał:

O cie pierdut! Zaburzenie grawitacji :)


Ma się ten talent :D Ale i tak chciałbym mieć taką kolekcję jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:43, bobobo napisał:

> O cie pierdut! Zaburzenie grawitacji :)

Ma się ten talent :D Ale i tak chciałbym mieć taką kolekcję jak ty ;)


Oj tam. Są tutaj lepsi. Moja kolekcja różni się tym, że jest mocno ukierunkowana w Nintendo. A z czasem, dorobisz się swojej. Nic tylko dobrej gry i co raz większej kolekcji życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 17:05, NintendoPassion napisał:

> > O cie pierdut! Zaburzenie grawitacji :)
>
> Ma się ten talent :D Ale i tak chciałbym mieć taką kolekcję jak ty ;)

Oj tam. Są tutaj lepsi. Moja kolekcja różni się tym, że jest mocno ukierunkowana w Nintendo.
A z czasem, dorobisz się swojej. Nic tylko dobrej gry i co raz większej kolekcji życzę
:)

Przy okazji.. jak się gra w Final Fantasy XIV ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, brawo! Same bardzo dobre tytuły.
Ale gdzie pozostałe 2 części przygód przodków Desmonda i pierwsza część przygód Nate''a? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 00:35, eske napisał:

Dobra, czas się pochwalić swoją kolekcyjką, która już powoli zaczyna nabierać kształtu
;)

Świetna kolekcja gier na ps3 ;D Ja niedawno kupiłem ps3, więc może kiedyś cię dogonię jak będzie gotówka na gry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się