Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

No właśnie nie mam całkowicie czasu na te gry. I to nie dlatego, że mam ich dużo- po prostu nie mam kiedy grać. Od paru lat sobie obiecuję, że od nowa rozegram Baldurs Gate oraz Icewind Dale. Nawet nie miałem okazji zainstalować- a mam w kilku edycjach (chyba w dwóch albo trzech). Obiecywałem sobie również rok temu, że od nowa rozegram przygodę w Mass Effeccie- aby świadomie zagrać w ME3. Ha, również nawet nie zainstalowałem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1
Hit to to żaden nie jest, ale szukałem właśnie czegoś w takich klimatach. Udało mi się dorwać jedyną kopię na klocka, jeszcze zafoliowana, mniam :p.

20120221115636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż dziś przyszedł mi Warcraft 2 Beyond The Dark Portal (notabene w piatek kupiony na Ebay, dziś dostałem - PP ucz się kurffa od Royal Mail!), to z całą stanowczością mogę powiedzieć że do czasu ukazania się WoW PanDa3, mam wszystkie Warcrafty, a i granica do uzbierania wszystkich gier Blizza zbliża się nieuchronnie :)

Od razu wszystkie pokażę.

20120221123741

20120221123751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky


2 nowe nabytki (The Run mam od 2 miesięcy), druga z gier przyszła do mnie wczoraj z UK.

Dodatkowo również fota całej obecnej kolekcji NFSów (same gry, bez gadżetów itp)

20120223162029

20120223162033

20120223162047

20120223162124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mimo,że posiadasz ładnie wszystkie WoW''y to ładnie je ugrałeś tzn. High Level itd.? Grasz w je regularnie, płacenie itd? Z ciekawości pytam. Poprostu ,czy jesteś fanem Blizzarda i było na MUST HAVE ,czy jak :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 16:29, BartexooN napisał:

/.../
Mimo,że posiadasz ładnie wszystkie WoW''y to ładnie je ugrałeś tzn. High Level itd.?
Grasz w je regularnie, płacenie itd? Z ciekawości pytam. Poprostu ,czy jesteś fanem Blizzarda
i było na MUST HAVE ,czy jak :D?


Prędzej skisnę niż zagram w jakiekolwiek MMO :) WoW''a mam, bo ma "Warcraft" w tytule.

Citkowsky - ja dobrze widzę czy ty nie masz Shifta 2? I Nitro ci brakuje, mi zresztą też :) Swoją drogą, NFS 1 SE też mam inny. Sam się też zastanaiwam nad 3 i 4 w kartonach, bo mam je niby w "premierowych" DVD - ale z premierą to ma średnio wpsólnego. Plus zamiana Undergrounda 1 i 2 na wersje w folii - miałbym wtedy wszystkie części do U1 w górę w folii (nie licząc kolekcjonerek Most Wanted i Carbon).

EDIT Brakuje ci też NFS World (łatwy do kupienia) i drugie DLC do Shifta (jak kupisz, to respect 4 U). Szkoda też że The Run nie w limitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Nitro nie ma w wersji na PC to sprawa pierwsza.

Shifta 2 nie mam z prostego powodu, koszt zakupu to obecnie ok. 50zł a co chcę kupić go to trafia się okazja i kupuję starszego NFSa w jakiejś trudno dostępnej wersji, poczekam jeszcze trochę i kupię jeszcze taniej.
To samo tyczy się NFS World, do wakacji powinienem kupić;)

The Run to prezent więc nie miałem możliwości wyboru, stanieje do 30zł jako używka to dokupię limitowaną edycję, póki co nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 12:39, BlazejGB napisał:

Jako iż dziś przyszedł mi Warcraft 2 Beyond The Dark Portal (notabene w piatek kupiony
na Ebay, dziś dostałem - PP ucz się kurffa od Royal Mail!), to z całą stanowczością mogę
powiedzieć że do czasu ukazania się WoW PanDa3, mam wszystkie Warcrafty, a i granica
do uzbierania wszystkich gier Blizza zbliża się nieuchronnie :)

Od razu wszystkie pokażę.


Kolekcja całkiem zacna. Sam jestem wielkim fanem Warcrafta i zbieram wszystko co z nim związane. Szkoda tylko że nie masz WoWa w edycja kolekcjonerskich o wiele lepiej by to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 18:19, kryst90 napisał:

> Jako iż dziś przyszedł mi Warcraft 2 Beyond The Dark Portal (notabene w piatek kupiony

> na Ebay, dziś dostałem - PP ucz się kurffa od Royal Mail!), to z całą stanowczością
mogę
> powiedzieć że do czasu ukazania się WoW PanDa3, mam wszystkie Warcrafty, a i granica

> do uzbierania wszystkich gier Blizza zbliża się nieuchronnie :)
>
> Od razu wszystkie pokażę.

Kolekcja całkiem zacna. Sam jestem wielkim fanem Warcrafta i zbieram wszystko co z nim
związane. Szkoda tylko że nie masz WoWa w edycja kolekcjonerskich o wiele lepiej by to
wyglądało.


Mam zasadę że nie kupuje EK. Poza tym wywalać 2 kafle na EK WoW... bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2012 o 18:43, BlazejGB napisał:


Mam zasadę że nie kupuje EK. Poza tym wywalać 2 kafle na EK WoW... bez jaj.


Kto co lubi. Ja posiadam z cata i wotlk i na prawdę świetnie się prezentują koło siebie, cały czas poluje na TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1
I u mnie mały updejcik. Miała być Katarzyna, ale niestety problemy z dostawą spowodowały wybór innego tytułu. Miałem brać jak potanieje dopiero tego Asasyna, ale niech już będzie. Swoją drogą trzeba by zrobić jakąś fotkę całej kolekcji.

20120223203632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 16:21, Citkowsky napisał:

Citkowsky


2 nowe nabytki (The Run mam od 2 miesięcy), druga z gier przyszła do mnie wczoraj z UK.

Dodatkowo również fota całej obecnej kolekcji NFSów (same gry, bez gadżetów itp)


Nie umjjem grać w ścigówki ale Twoja pasja do serii jest godna podziwu. No i te piękne pudełka. W starszych, większych opakowaniach gier PC ma się wrażenie jakby graficy bardziej starali się nad samym wyglądem estetycznym. Coś w tym jest. Nic tylko (jak zwykle) graciulejszyn :)

Myślisz nad zbieraniem przedmiotów związanych z NFS, czy tylko same gry?
A drugie pytanko: nie ciągnie cię czasem do pogrania w starsze odsłony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 08:29, NintendoPassion napisał:

> Citkowsky


Hej, w ogóle to dzięki za komentarz, jak się czyta takie wiadomości to widzę sens dodawania tych zdjęć itp i człowiek tylko czeka by kupić nową grę i wrzucić fotkę.

Co do gadżetów, mam ich kilka:

Koszulka z Carbona
Kilka breloczków
Jakieś opaski odblaskowe na rękę i parę jeszcze innych rzeczy.

Jakbyś miał coś i chciał się pozbyć (sprzedać lub się wymienić) to pisz śmiało:)

Co do grania w starsze gry to mam w planach zainstalowanie NFS 1 bo aktualnie przebywam z dala od swojego kompa i jestem skazany na netbooka więc akurat:)

Jeszcze raz dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 11:09, Citkowsky napisał:

> > Citkowsky

Hej, w ogóle to dzięki za komentarz, jak się czyta takie wiadomości to widzę sens dodawania
tych zdjęć itp i człowiek tylko czeka by kupić nową grę i wrzucić fotkę.

Co do gadżetów, mam ich kilka:

Koszulka z Carbona
Kilka breloczków
Jakieś opaski odblaskowe na rękę i parę jeszcze innych rzeczy.

Jakbyś miał coś i chciał się pozbyć (sprzedać lub się wymienić) to pisz śmiało:)


Jeżeli coś znajdę, to dam Ci znać :)

Dnia 24.02.2012 o 11:09, Citkowsky napisał:

Co do grania w starsze gry to mam w planach zainstalowanie NFS 1 bo aktualnie przebywam
z dala od swojego kompa i jestem skazany na netbooka więc akurat:)

Jeszcze raz dzięki:)


Też lubię wracać do starych tytułów. Powodzenia i poszerzenia kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się