Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Wciąga i to bardzo. W późniejszym etapie walki są dość powtarzalne, a mimo tego nie nudzą się jakoś strasznie. Sam system walki jest bardzo inny od tego co widziałeś do tej pory w jRPGach, ale jak już go dobrze opanujemy, to daje dużo frajdy. Fabularnie jest różnie, są lepsze, są gorsze misje, ale główny cel gry jest dość fajnie zarysowany i końcówka też jest ok. Co do bohaterów, to jedna z niewielu chyba gier jRPG, w którym wszystkie postacie podobały mi się w 100%. Dodatkowo jak to w jRPG jest dodatkowy dungeon i Arena, jakby w podstawce mało było wyzwań, ale te też przeszedłem, bo chciało się je przechodzić, więc chyba jest coś w tej grze:) Jeśli lubisz jRPGi to bierz, RoF wprowadza jakieś odświeżenie do gatunku, a to zawsze coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 12:27, bobobo napisał:

Podoba ci się gra? Warta kupna?

Mam za sobą dopiero jakieś 40min grania i na chwilę obecną bardzo mi się podoba. Przyjemna dla oka grafika, bardzo dobry soundtrack, ale sterowanie trochę do d. Miejscami śmieszny humor :) i w ogóle ten klimacik, który był w pierwszej części. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 21:21, barth89 napisał:

No niby tak, ale mimo wszystko obawiam się, że klimaty jak najbardziej, ale mechanika
i styl TW mnie odrzucą, tak jak kiedyś przy Medievalu 2. Poczekam na II wś :P Wtedy kupię
w ciemno, ale za ile lat to będzie? Chyba długo poczekam ;)



To zagraj w Hearts of Iron 3 (oczywiście jeśli już w nią nie grałeś)bardzo fajna gierka o 2 wojnie światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 14:30, Borek96 napisał:

To zagraj w Hearts of Iron 3 (oczywiście jeśli już w nią nie grałeś)bardzo fajna gierka
o 2 wojnie światowej.



Wiem o czym mówisz. Akurat wczoraj kupiłem za 6 zł HoI2 w realu, ale nie dla siebie, tylko kumplowi. Więc jeśli warstwa polityczno-ekonomiczna w TW przypomina właśnie takie HoI to do mnie to zupełnie nie trafi. Dla mnie ideałem gry strategicznej jest Company of Heroes czy Age of Empires 3. A TW raczej daleko w zamierzeniach do takiego stylu rozgrywki.

Swoją drogą to czy taka rozmowa to nie jest offtop? Bo chciałbym na przyszłość wiedzieć, żeby nie było, że zaśmiecamy forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1
Update kolekcji :). Krajzis od początku był murowanym must have. Na legendy miałem zachciankę, przypomniały mi się te stare czasy i postanowiłem zrobić zakup. Za legendy podziękowania dla Wojmana :), polecam sprzedającego.

@EDIT
Przy okazji spójrzcie na byka w okładce Crysisa 2 :P, porażka.

20110323172920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 17:31, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Update kolekcji :). Krajzis od początku był murowanym must have. Na legendy miałem zachciankę,
przypomniały mi się te stare czasy i postanowiłem zrobić zakup. Za legendy podziękowania
dla Wojmana :), polecam sprzedającego.

@EDIT
Przy okazji spójrzcie na byka w okładce Crysisa 2 :P, porażka.


"Batrosz" xD
btw:Kupiłeś już Ere wielkich wojen z wszystkimi starymi częściami total war, jak tak to moglibysmy jakiś meczyk pyknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla :D wrzucam swoją kolekcje, mała rozdziałka, bo forum jest wymagające ;<

AC w takim a nie innym pudełku, bo jak przechodziłem jeszcze nie na swoim kompie, u brata, to zostawiłem tam pudełko :/

20110323182548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 18:26, Rincewind napisał:

Sorry za dubla :D wrzucam swoją kolekcje, mała rozdziałka, bo forum jest wymagające ;<

AC w takim a nie innym pudełku, bo jak przechodziłem jeszcze nie na swoim kompie, u brata,
to zostawiłem tam pudełko :/


Znasz takie powiedzenie "Nie szpanuj"? U nas mówią na to "Połóż się" :P
Pokaźny zbiór!

Nic tylko pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 17:31, Damianuss1 napisał:

Przy okazji spójrzcie na byka w okładce Crysisa 2 :P, porażka.



Ojaaaa... Ciekawe, czy w wersji PC jest tak samo... Jeśli tak to porażka na całej linii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 19:32, Cierpik182 napisał:

/.../

Może się ośmieszę... ale jaki jest błąd na okładce? Nie widzę go :P


Zamiast Bartosz jest Batrosz ;) Wiesz, niby literówka, ale jak coś takiego może przejść do druku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na to rzekł piękna kolekcja, nic nie mająca ze skromną wspólnego. :)
Siren BC? Hm..pamiętam ktoś dawał linka do starej recenzji na gaminatorze, aż zaciągnąłem soundtrack - piekielnie mi się podobał podczas tej wideorecenzji. Faktycznie taka dobra oprawa audiowizualna, jak Ty oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 16:43, Gryczka napisał:

Siren BC? Hm..pamiętam ktoś dawał linka do starej recenzji na gaminatorze, aż zaciągnąłem
soundtrack - piekielnie mi się podobał podczas tej wideorecenzji. Faktycznie taka dobra
oprawa audiowizualna, jak Ty oceniasz?


Że co? To chyba dawna recenzja, bo grafika jest niby przyzwoita, ale raczej widać, że to początki PS3 były jak grę wypuszczali. Co innego dźwięk i muzyka, to już jest mistrzostwo, tak poschizowanej muzyki to daleko szukać :D Sterowanie też niestety troszkę archaiczne, ale idzie się przyzwyczaić. Wszystko to jednak ma się nijak do mojej ostatecznej oceny o grze, bo nastrojem, klimatem i opowieścią miażdży większość innych horrorów na rynku. Niektóre chaptery słabe, ale jednak historia jest na tyle ciekawa, że zostawiłem grę w kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 18:46, MastAlol napisał:

Że co? To chyba dawna recenzja, bo grafika jest niby przyzwoita, ale raczej widać, że
to początki PS3 były jak grę wypuszczali.

Oczywiście się zgodzę, nawet po wideorecenzji było to widać; cały czas miałem na myśli oprawę audio, pomyłka.

Dnia 24.03.2011 o 18:46, MastAlol napisał:

Co innego dźwięk i muzyka, to już jest mistrzostwo, tak poschizowanej muzyki to daleko szukać :D

Otóż to, o to mi chodziło - Hoshingoeika i jej różne wersje wymiatają, enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się może pochwale swoją pierwszą konsolką od Ninny :P
Paczka z grami dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu... ehh ten UbiSoft ;/

20110325162728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 16:27, Szturman napisał:

To ja się może pochwale swoją pierwszą konsolką od Ninny :P
Paczka z grami dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu... ehh ten UbiSoft ;/


<Anielski głos aaaaaaaa> gratuluję serdecznie ;) A można wiedzieć jakie gry zamówiłeś od Ubi? Splinter Cella? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 16:27, Szturman napisał:

To ja się może pochwale swoją pierwszą konsolką od Ninny :P
Paczka z grami dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu... ehh ten UbiSoft ;/


Gratuluję. Ja czekam do E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 16:27, Szturman napisał:

To ja się może pochwale swoją pierwszą konsolką od Ninny :P

Piękna :o. Niech to, gdyby nie te 1000zł... to z pewnością bardzo dobry zakup :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się