Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy III w maju

21 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 16:46, Gercu napisał:

co to DS?


Żartujesz, prawda?

Nintendo Dual Screen. Konsola przenośna z charakterystycznym "rysikiem". <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:56, Gercu napisał:

Ja tam się takimi badziewiami nie interesuje więc nie wiem :P


Nie wiem, czy uznałeś tylko DS za "badziewie" czy także Final Fantasy. Ale właściwie nawet nie chce mi się z ciebie śmiac. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:07, ad0 napisał:

Nie wiem, czy uznałeś tylko DS za "badziewie" czy także Final Fantasy. Ale właściwie nawet nie chce mi się z ciebie śmiac. <;


Popieram! Bo te szczeniackie wypowiedzi niektórych gramowiczów bardzo (ale to bardzo) mnie irytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 18:01, greg_f napisał:

> Nie wiem, czy uznałeś tylko DS za "badziewie" czy także Final Fantasy. Ale właściwie nawet
nie chce mi się z ciebie śmiac. <;

Popieram! Bo te szczeniackie wypowiedzi niektórych gramowiczów bardzo (ale to bardzo) mnie
irytują


mnie rowniez - uwazam ze to anty-konsolowe dziecko neostrady (czyt. gramowicz Gercu) powinno dostac jakies ostrzerzenie/bana :>

A co do samej gry nawet fajnie ze sie w koncu ukaze w polsce, chociaz jak slusznie autor artykułu zauważył "Ci z europejskich graczy, którym szczególnie na niej zależało, zdążyli już zapewne sprowadzić sobie wersję amerykańską"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto nie lubi konsol musi byś od razu nazywany przez... innych gramowiczów dzieckiem neostrady? A może dziećmi neostrady są Ci, którzy nie mogą znieść tego, że ktośnie lubi ich konsol przy których moli by się zadowalać całymi nocami? Pozostawiam to w kwestii wyboru. Myślę, że moderator powinien zerknąć do tego tematu.

PS serię FF lubię i szanuję, lecz gram w nią tylko na PC

PS2 gogowitczak wiesz co oznacza stwierdzenie dziecko neostrady? czy może napostałeś się z nim tylko wtedy gdy na jakimś forum bana dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 08:45, shaman1 napisał:

A ja mam DS-a i ściągniętego Finala III z USA, ale nie grałem jeszcze.

Mhm, sprowadzonego chyba jakoś tak ładniej brzmi :P.

//
Jeżeli chodzi o mnie, to żałuję, że nie wydają tego na PC''ty.
Z przyjemnością bym sobie w tego remaka zagrał.
Ciekawi mnie tylko, czy naprawdę jest warte zagrania. No nic, pozostaje nam chyba czekać na jakieś recenzje ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jakaś inna konsola ?! Przynajmniej PS2 ,noo... O PC nie wspominając ;o
Chyba to gra only DS T~T. W normalną FF III mi się grało cudownie jak na tamte czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować