Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 12:16, stiffyone napisał:

się na listę ich nie otrzymujecie i tak dla przykładu luzac nie ma prawa wpisywać mojego
numeru zgłoszeniowego.

Oczywiście screeny w załączniku.


Jak to. O co chodzi z tą pierwszą wypowiedzią. Co ja mam poprawić bo nie rozumiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 12:25, Dominik000 napisał:

Jak to. O co chodzi z tą pierwszą wypowiedzią. Co ja mam poprawić bo nie rozumiem????


Ty nie musisz nic poprawiać, ale chyba pomógłbyś gdybyś umieścił przy screenach numer twojego zgłoszenia z listy czyli w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Lesz3yk. Zły numer podałeś. Ja jestem na 3 miejscu.

Zgłoszenie numer 3
Bardzo przepraszam za pomyłkę i za spam. Zapomniałem dodać numerek, ale regulamin cały przeczytałem.

20070728124529

20070728124804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:20, Daimon_Frey napisał:

CzystyZysk i Prince Janek, chciałbym wam przypomnieć o regulaminie konkursu i wynikającego
z niego sposobu głosowania. Wspomniał o tym też Piotrek w poście rozpoczynającym konkurs. W
tej chwili mimo waszych postów w konkursie udziału nie bierzecie.


Nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ludziska naprawde tak bardzo w goracej wodzie jestescie kapani? Tak bardzo jestescie niecierpliwi, ze nie potraficie poczekac tego dnia by zobaczyc, ktore FAKTYCZNIE zajmujecie miejsce na liscie uczestnikow?! Zastanowcie sie czasami. A jak tak bardzo Wam sie spieszy to sprawdzcie dokladnie, ktory numer ''otrzymacie'' zapewniam, ze trudne to nie jest. Ale moze sie myle?


szerszeń45:
> Nie no żartuję, skoro terminu nie da się zmienić to trudno
A spytales sie czy mozna czy od razu z pretensjami do mnie? Bo, jasna sprawa, ja musze wiedziec o WSZYSTKIM. Ale nie, nie mam pojecia CO to za zjazd i KIEDY jest. Bo po co mnie o tym poinformowac, ze polowa ludzi gdzies jedzie i czy nie daloby sie zrobic tak, by dostosowac termin konkursu do wyjezdzajacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem przeprosić za niedopatrzenie z mojej strony. Mea culpa. Co prawda, zapoznałem się z regulaminem, a przeoczyłem fakt, że zgłaszamy się w komentarzach by dostać numerek. :| Przepraszam zwłaszcza stiffyone''go, że przypadkiem wziąłem jego numerek.

Luzac
Zgłoszenie numer 8
http://ja.gram.pl/luzac

20070728194134

20070728194239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki, praca jest już na szlifowaniu, i już jutro podam screena i zgłoszenie ;) A tak patrząc na wydane już gs''y to chyba ta elta twórców jednak czeka do ostatniego dnia zgoszeń ;) zobaczymy jak będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 15:11, shorty91 napisał:

oki, praca jest już na szlifowaniu, i już jutro podam screena i zgłoszenie ;) A tak patrząc na wydane już gs''y to chyba ta elta twórców jednak czeka do ostatniego dnia zgoszeń ;) zobaczymy jak będzie :p


Raczej nic już więcej nie zobaczymy, ponieważ duża część stałych bywalców jedzie na zjazd.

Zresztą kto by nie jechał mając czas i trochę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:25, macior54 napisał:

Sorka zacieło się i nie zdążyłem dodać.


Tsa, piękny GS. Zastanów się co dla Ciebie jest ważniejsze.Własna przyzwoitość, czy, przepraszam za wyrażenie, głupi konkurs? Ciekawe kto na niego zagłosuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować